Zhorel nam hrad "Krasna Horka"

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Beaver
Příspěvky: 540
Registrován: 11 bře 2012 15:43
Bydliště: Brno - venkov

Re: Zhorel nam hrad "Krasna Horka"

Příspěvek od Beaver » 14 bře 2012 10:08

A kolik jsi zapalil hradu ? :D Nicmene ja si jako decko cigaro nezapalil (prisaham). Pokud bych to zkousel, tak urcite ne v horlavem stohu nebo uprostred suche travy. Cikansky problem je to jen okrajove, lidi samozrejme nasere, kdyz to podpali zrovna jedinci z mensiny, co sami zijou prevazne z davek, nic nevytvorili, o nic se nezaslouzili a videt po nich nejake vysledky jsou vetsinou jen tehdy, pokud neco ukradnou nebo znici. Kdyby to byla mensina mensiny, asi by nikdo nic moc nerekl (asi jako ze mensina Vietnamske mensiny jede v pestirnach marihuany), ale bohuzel v tomhle pripade tu jaksi nejsou desitky (natoz stovky) cikanskych vedcu, socharu, maliru a odbornych pracovniku, kteri by to vykompenzovali :wink: Nicmene to jsme uz dost offtopic a je fakt, ze souvislost se zbranemi tu je uz od zacatku velmi mala.


Alfa 641
thor6
Příspěvky: 254
Registrován: 12 zář 2010 22:19

Re: Zhorel nam hrad "Krasna Horka"

Příspěvek od thor6 » 14 bře 2012 10:48

Beaver píše: souvislost se zbranemi tu je uz od zacatku velmi mala.
-prozatím :wink:
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Re: Zhorel nam hrad "Krasna Horka"

Příspěvek od tomcat » 14 bře 2012 14:15

zhorela cast zbierky historickych zbrani vykladanych slonovinou
Toky
Příspěvky: 532
Registrován: 26 říj 2009 11:34
Bydliště: Košice

Re: Zhorel nam hrad "Krasna Horka"

Příspěvek od Toky » 14 bře 2012 14:40

Ja na históriu kadim, keby to ľahlo popolom šecko, tak nech tam kľudne postavia Lidl. Tých kvérov je však škoda. Aj pár turistov tá šopa do tej hladovej doliny pritiahla. Po siahodlhých debatách sa rozhodnú zhorenisko zrekonštruovať za prachy z eurofondov (samozrejme - schvaľovací proces bude prebiehať v čase volieb) a potom sa nejakí darmožráči nabalia miliónmi eur (budú zaplatené nové drevené šindle vyrezávané reštaurátorskými gigantmi z Talianska a s prekvapením zistíme, že nakoniec na streche skončí lakoplastovaný plech z Ranilly a starosta obce s vrchným pamiatkárom sa vozia na Veyronoch a majú nové botasky a podobne), ktoré mohli skončiť radšej niekde inde.
Napríklad v Grécku na nové tančíky alebo tak :mrgreen: .
Toš ale hrad vyzeral fakt pekne, ťahal oči. Svojho času ma to stálo 5000. Jedným okom som kukal na hrad a druhým na cestu, na tachometer optika nezvýšila. Na sedemdesiatke 140, v ten deň som vraj bol suverénne najrýchlejší. Ale noty na auto mi nevzali, to sa cení. Aj milí boli. Jeden si vypýtal papiere a vraví kolegovi: Píš!... A tretí si zatiaľ niekam utekal zavolať. Takže som zároveň preveril teóriu o policajtoch, že preto chodia vždy traja, že jeden vie čítať, druhý písať a tretí pozná niekoho, čo vie telefonovať.
Umarex CPSport .177
Crosman 2250XT AirSource .22, Nikko Stirling 3-9x40 AO Mountmaster
Picasso 1,6 HDi - ex, momentálne corolla 1,6 Valvematic
:-)
Sharpshooter CZ200 S
Příspěvky: 268
Registrován: 15 zář 2010 23:16
Bydliště: Kousek od Brna, okres Blansko

Re: Zhorel nam hrad "Krasna Horka"

Příspěvek od Sharpshooter CZ200 S » 14 bře 2012 16:28

Radgost píše:Kdo z nás si jako děcko nezapálil cigáro?
Já... Obrázek
...ani jako dospělej, protože mě na tom nikdy nic nelákalo.
Dopřej mi,Pane,abych v boji,který jde životem,našel odvahu udeřit a mám-li vyhrát,dej,aby to bylo podle zákonů a aby se pravda a čest udržely vysoko a mám-li prohrát,abych našel sílu a odvahu postavit se u cesty a pozdravit vítěze,když půjde kolem.Amen.
hotofsom
Příspěvky: 136
Registrován: 14 úno 2010 11:10

Re: Zhorel nam hrad "Krasna Horka"

Příspěvek od hotofsom » 14 bře 2012 22:10

Radgost píše:Kdo z nás si jako děcko nezapálil cigáro? Prostě byly v nevhodný čas na nevhodném místě a následky si zřejmě ponesou po celý život.
Kdo v tom hledá cigánský problém je blb.
...každá senzácia ohľadne dorastu rómskej menšiny tri dni trvá... :?
Problém sa hľadá virtuálne v čomkoľvek, len sa nekladie dôraz na tých, ktorí su skutočne zodpovední za dôsledok.
Pozri napríklad teórie chlapíka s pseudonymom Konštantín (hodnosť na fóre ako kapitán... :lol: )
http://slachta.kosztolanyi.com/modules. ... pic&p=8388

Pre tých, ktorí nevidia trend a zmysel svojho života len v letiacej diabolke vpred dávam do pozornoti zajtrajšiu reláciu Pod Lampou so Štefanom Hríbom a jeho hosťami na tému Krásna Hôrka - požiar a relatívna strata klenotu Gemera
Odpovědět