Zbynek Novosad prodej zbrani PODVOD!

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
bimHObim
Příspěvky: 711
Registrován: 07 úno 2011 20:27
Bydliště: Schliersee (D) , Krnov :-))))

Re: Zbyněk Novosád prodej zbraní PODVOD!

Příspěvek od bimHObim » 12 čer 2013 06:08

Brok 60 píše:Normálně se mi nechce věřit, že už přes rok se tu litujete, jak vás někdo ochcal o nějaký ten peníz, a i přes to mu ty prachy furt cpete, nebo chcete tvrdit, že snad příjde k vám a pod pohrůžkou vám ty prachy veme?? Píšete to tu proto, aby jste se před ním snad varovali ,víte co to je zač,ale prachy mu posíláte vesele dál, jenom proto, že slibuje levnější tovar. Toto je jen jedno forum, a co je tu naivních ichtylů, nechci ani domyslet, kolik se jich nachází jinde a taky si stěžujou, že oni nic, to jich obrali druzí, ale zapomněli napsat, že díky jejich blbosti, ale dobře vám tak, komu není rady.... Být Čechem to je fakt kauf. :lol: :lol: :lol:
jeste jsem na tomto foru necetl takovou XXXXXXXX, nez jakou jsi tady ty vyblil :cry:


HW35, HW40, HW45, HW70
HW97 K - Nikko Stirling Gold Crown Airking 4-12x42
HW100T Carbine - Hawke Sidewinder Tactical 8.5-25x42
Brok 60
Příspěvky: 78
Registrován: 20 srp 2012 21:52

Re: Zbyněk Novosád prodej zbraní PODVOD!

Příspěvek od Brok 60 » 12 čer 2013 07:26

Něco podobného jsem očekával, že tu někdo napíše, nic neříkající blábol a ještě s chybami. Ještě ti tam chybí kaňka :D :D
Uživatelský avatar
djbarrel
Příspěvky: 224
Registrován: 31 říj 2010 13:23
Bydliště: Duchcov

Re: Zbyněk Novosád prodej zbraní PODVOD!

Příspěvek od djbarrel » 12 čer 2013 10:44

Brok 60 píše:Normálně se mi nechce věřit, že už přes rok se tu litujete, jak vás někdo ochcal o nějaký ten peníz, a i přes to mu ty prachy furt cpete, nebo chcete tvrdit, že snad příjde k vám a pod pohrůžkou vám ty prachy veme?? Píšete to tu proto, aby jste se před ním snad varovali ,víte co to je zač,ale prachy mu posíláte vesele dál, jenom proto, že slibuje levnější tovar. Toto je jen jedno forum, a co je tu naivních ichtylů, nechci ani domyslet, kolik se jich nachází jinde a taky si stěžujou, že oni nic, to jich obrali druzí, ale zapomněli napsat, že díky jejich blbosti, ale dobře vám tak, komu není rady.... Být Čechem to je fakt kauf. :lol: :lol: :lol:

By mě zajímalo co ti dal za to , že jsi tohle napasal, protože jestli je to z tvojí hlavy, no tak to potěš :shock: . Já myslím, že problémy s Novosádem sahají dál než rok (alespoň u mě), ale třeba já jsem se spálil v době kdy měl ještě ten svůj slevný e-shop . Proč tomu tedy nevěřit ? Nakonec jsem zboží dostal, ale táhlo se to skoro rok. Začal u slibů, skončil u výhrůžek. U mě, ale narazil. Jenže jsou jiní co tolik štěstí neměli. Každý si nejdřív nejde přečíst nějaký fórum, než jde nakupovat, ať v e-shopu, nebo bazaru, zda ten či onen není podvodník. Což je právě ten důvod, že může vesele obchodovat dál. A rozhodně není problém v tom, že by češi byli až takový ovce, co jdou jen na levnější zboží, spíš je problém v tom, že často Novosád nabízel i zboží jinde nedostupné a proto se mu zákazníci hrnuli. Další problém je v tom, že i když Novosád udělal co udělal a stále to dělá, naše výkonná moc mu dala pokutu a nazdar.
Magtech AR750, Torop derringer D07M, Zoraki 914 Auto, revolver & derringer REX L, Baikal MP-654K Makarov ...
https://www.youtube.com/user/vitamaniak
reddog
Příspěvky: 34
Registrován: 24 lis 2011 12:24

Re: Zbyněk Novosád prodej zbraní PODVOD!

Příspěvek od reddog » 12 čer 2013 18:21

Brok 60:
To byl od tebe slusne zazehnuty flame. Skoro to vypada, ze jsi na nejakem tom "Novosadovi" sam "ujel".

No, v kazdem pripade by asi pomohla osobni "navsteva" u dotycneho a durazne pozadani o navraceni financi. Tohle funguje vetsinou zazracne.
jarad
Příspěvky: 9
Registrován: 19 bře 2013 20:17

Re: Zbyněk Novosád prodej zbraní PODVOD!

Příspěvek od jarad » 16 čer 2013 23:26

Karlos píše:Zdravím všechny lidičky nasraný na Zbyndu Novosáda , nemá na na něj někdo z Vás adresu na které se vyskytuje ? Nebudu to řešit přes Policii , obral mne mojí blbostí o 5000kč , našel jsem toto forum pozdě . Karlos
Pro toho pana:asi podnika v Koline ale meilem kdyz mi date kontakt napisu vic,nebo sms.
Karlos
Příspěvky: 2
Registrován: 10 čer 2013 20:36

Re: Zbyněk Novosád prodej zbraní PODVOD!

Příspěvek od Karlos » 19 čer 2013 19:20

Zdravím , prosím kdo něco ví o Novosádovi tak meil karlos111@tiscali.cz nebo tel. 732825551 , Díky všem .
Lubomír3
Příspěvky: 91
Registrován: 13 kvě 2012 10:29

Re: Zbyněk Novosád prodej zbraní PODVOD!

Příspěvek od Lubomír3 » 21 čer 2013 12:01

..................
Naposledy upravil(a) Lubomír3 dne 03 led 2015 18:15, celkem upraveno 1 x.
Johanes
Příspěvky: 53
Registrován: 14 črc 2012 09:53

Re: Zbyněk Novosád prodej zbraní PODVOD!

Příspěvek od Johanes » 21 čer 2013 13:05

To je furt dokola, že?
Většina lidí zblblá všepřítomnými slevami ,se nechtějí nechat ,,obírat" těmi ,,zlými" obchodníky, co prodávají zboží za normální ceny.
Proto paraziti typu Z.N. budou mít neustálý přísun peněživa, protože se vždy najde dost naivců, kteří přece mají právo
,,ušetřit" a pošlou Zbyňkovi platbu předem v očekávání zboží, které Novosád snad ani nikdy fyzicky neměl v ruce.
Uživatelský avatar
djbarrel
Příspěvky: 224
Registrován: 31 říj 2010 13:23
Bydliště: Duchcov

Re: Zbyněk Novosád prodej zbraní PODVOD!

Příspěvek od djbarrel » 21 čer 2013 13:16

:shock: to zas naletí lidí ... i já bych to za tu trojku vzal ... jen kdyby se prachy neposílali předem a inzerát nevypadal jak kdyby Novosádovi z prdele vypadnul :lol:
Magtech AR750, Torop derringer D07M, Zoraki 914 Auto, revolver & derringer REX L, Baikal MP-654K Makarov ...
https://www.youtube.com/user/vitamaniak
derringer
Příspěvky: 435
Registrován: 04 pro 2007 20:53

Re: Zbyněk Novosád prodej zbraní PODVOD!

Příspěvek od derringer » 29 črc 2013 16:41

Dnes u nás byl jeden další, málem napálený zákazník Novosáda. Slušně situovaný pán, který na internetu našel inzerát na nerezové derringery. Chtěl 3ks jako dárek pro partnery do R, které mu ten lůzr slíbil po zaplacení 50% zálohy dodat v září, když pán řekl, že to spěchá, tak si řekl o zaplacení 100% hned, že to bude do půlky srpna, že má zbraně zamluvené u výrobce(k tomu jen dovětek - N u nás nemá nic objednaného) Drhnout to začalo, když chtěl pán zálohovou fakturu, kterou mu slíbil, ale až po zaplacení. A pak začal zkoušet, že to prodá někomu jinému, kdo neřeší detaily. Pán tedy sedl k internetu a vyklikal výrobce a napsal milému N, že to koupí radši dráž než nabízí pan N, ale bez rizika a na dobírku. Ještě mu ze slušnosti navrhl, že když to on pošle na dobírku, vezme to od něj. Pak ze strany N začala lítat hovna, zmrdi, kreténi a domněnky, že pán nemá ani na zaplacení.........

Dnes měl kolega cestu, takže derringery doručil přímo, pán cash zaplatil a všichni byli spokojení.

Takže za nás - Novosádovi nikdy v budoucnu neprodáme ani kus z produkce firmy Progun
terwert
Příspěvky: 42
Registrován: 09 úno 2010 21:39

Re: Zbyněk Novosád prodej zbraní PODVOD!

Příspěvek od terwert » 09 srp 2013 15:12

Koukal jsem na Hunting Bazar a tam dali tohoto pána na začátek inzerce jako upozornění na podvodníka včetně jeho známých internetových adres.
Přijde mi to jako celkem dobrý nápad! :idea:
xcorvette
Příspěvky: 7
Registrován: 12 srp 2013 12:55

Re: Zbyněk Novosád prodej zbraní PODVOD!

Příspěvek od xcorvette » 12 srp 2013 13:04

Tady jsem se dozvěděl o podvodníku Novosádovi http://czblog.cz/novosad-vzduchovky-com ... -zaplatil/ kde se uvádí, že provozuje obchod na adrese www.vzduchovky.com ale tato stránka mě přesměruje na www.gun.cz, není to zase nějaký počit tohoto podnikavého pána?
Hormic
Příspěvky: 24
Registrován: 05 čer 2012 06:39

Re: Zbyněk Novosád prodej zbraní PODVOD!

Příspěvek od Hormic » 12 srp 2013 13:20

Johanes
Příspěvky: 53
Registrován: 14 črc 2012 09:53

Re: Zbyněk Novosád prodej zbraní PODVOD!

Příspěvek od Johanes » 12 srp 2013 13:55

To číslo je asi ,,nejlepšího" obchodníka roku :lol:
Uživatelský avatar
Artifex
Moderátor
Příspěvky: 1848
Registrován: 21 lis 2006 00:47
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbyněk Novosád prodej zbraní PODVOD!

Příspěvek od Artifex » 12 srp 2013 22:16

xcorvette: pozor, Gun.cz je OK, mají pobočku v Brně a asi před 3 týdny jsem ji konečně měl čas navštívit, je to regulerní obchod a řekl bych, že zrovna v Brně mají JSB produkci (minimálně exacty) nejlevnější.
Glock 43, HK USP, CZ 27, 45, 50, 52, 75B, 44/81, 82, Derringer GG .45+9mm,
SVD 63, AKS74u, Brno mod. 4, Optima B12, M870
Sa vz. 26, 58, 61, UK 59, UZI, CQ-A1
Slavia 631, Slavia 634+Nikko Stirling 6x40AO, Crossman 1377
Odpovědět