Zbrane Brymova

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
AndreeeCZ

Zbrane Brymova

Příspěvek od AndreeeCZ » 19 říj 2008 13:48

Musim zde vyjadrit svoji nespokojenost nad timto obchodem.
Nejen, ze se k zakaznikum chovaji jako k hnoji, coz neni jen muj pripad, ale i to, co jsem zpozoroval kdyz jsem cekal ve fronte. Neochota poradit, lhostejnost, arogance a pristup typu 'uz si to kup a vypadni'.

Kdyz jsem si posledne (bylo to tusim 27.9.) sel kupovat do tohoto obchodu (tehda na staromaku) krabicku diabolek (bydlim v Dlouhe), uvidel jsem vyklizeny obchod a ceduli ze se stehuji nekam na Smichov.
Sic me to nastvalo, ale tak co, mel jsem se predtim podivat na stranky, kde to psali. Muj problem.

Psali, ze budou mit otevreno 6.10.
V ten den tedy (o tyden pozdeji) jsem se radsi podival na net, jestli se to uz udalo, ale cedule se zmenila s tim, ze finalni datum otevreni je o dalsi tyden pozdeji (13.10.).

O ten tyden pozdeji jsem se rovnou (bez ocekavani) podival na internet, kde porad byla vyvesena cedule s datem otevreni 13.10. Podival jsem se radeji na kontakt, ze jim zavolam. Pevna linka mela automatickou zpravu, ze se stehujeme a otevreme 13.10. Mobil mel totez. (Podotykam, ze jiz bylo 13.10. , kolem 16:00).Rekl jsem si, ze to risknu, jel jsem tedy na smichov, s tim, ze jsem potkal 'obchod', ktery byl v polostavu - tj. zvenku nic a bordel uvnitr (krabice, pohazene zbozi. Vite, ja nemam problem s tim, ze se obchod stehuje. Ale vyzaduji alespon trochu korektnosti. Ted tam maji datum otevreni 20.10. (- buhvi, o kolik to jeste posunou)


Chci tim tedy rict, ze v tomto obchode me uz opravdu nikdo nepotka a doufam, ze si to tu prectou a prehodnoti svuj pristup.


Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 325
Registrován: 01 led 2008 23:01
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od admix » 19 říj 2008 15:52

Jedna Pani Povidala, ze se jim zpozdilo vybaveni prodejny od dodavatele. Neochotu prodejcu na staromaku sis mohl snadno napodobit tim, zes tam prisel a pul hodiny jen koukal a pocital davy britskych a nemeckych turistu s vyrazem "OMG GUNZ" - ja tam kupoval v lete kver a byl jsem nasranej po patnacti minutach, natoz clovek, kterej je tam kazdej den.
Nic neni tak horke, jak se to uvari ;)
AndreeeCZ

Příspěvek od AndreeeCZ » 19 říj 2008 16:33

Je za to placenej. Ma na me bejt hodnej, usmivat se a emoce si nechat pro sebe. Je to jeho prace, povolani. Ja napriklad vyucuji lekce kytary a i kdyz me obcas praskaji nervy ze studentu, jak jim to nejde, tak si to taky musim nechat pro sebe a byt dal v klidu a poradit.

Protoze jsem za to placen.
andrewl
Příspěvky: 104
Registrován: 18 zář 2006 21:10

.

Příspěvek od andrewl » 19 říj 2008 16:46

U brymový, tam pracoval takovej ten chlapík, nevim jestli víte o kom je řeč, ale takovej hrozně milej usměvavej, strašně hodnej a ochotnej. Fakt nejmilejší prodavač, kterýho jsem kdy viděl. Teďka už dělá jinde, myslim někde v Dejvicích jsem ho viděl. Tak když tam byl tento tak super. Ale dlouho už jsem tam nenakupoval. Lidi se změnili a je možný že se to zhoršilo.

V čem si ovšem jednoznačně přisadim je ta nová prodejna. Taky me pěkně nasrali. Na netu měli, že otevíraj třináctýho a nikdo nikde. Dokonce abych se ujistil tak jsem tam zavolal a ohlásil mi automat, že prodejna se stěhuje, ovšem číslo zůstává stejné... co si z toho vybrat. Zůstává stejné, ale mluví tam jenom ten automat a tohle řekne.. Až teď teda maj další termín. čert ví....
Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 325
Registrován: 01 led 2008 23:01
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od admix » 19 říj 2008 16:57

Ja neomlouvam jejich neochotu, jen rikam jak se veci maji. Nebyl bych prekvapen, kdyby se s prodejnou zmenilo i jejich chovani :) A btw, kdyz jsem pani neochotne prodavacce jen tak mezi reci sdelil, ze "z tech turistu by mi asi jeblo, obdivuju vasi trpelivost", tak se jeji pristup znacne zmenil. Je to lidech, pratele! ;)
Uživatelský avatar
Fifo
Příspěvky: 359
Registrován: 30 srp 2006 09:24

Příspěvek od Fifo » 19 říj 2008 18:27

AndreeeCZ

Příspěvek od AndreeeCZ » 19 říj 2008 20:56

Tohle se proste, obcas mam pocit, deje jen u nas.
AndreeeCZ

Příspěvek od AndreeeCZ » 20 říj 2008 20:18

Update: Zkuste si tipnout, jestli otevreli (je 20.10.) :P
Uživatelský avatar
LaRi
Příspěvky: 467
Registrován: 24 lis 2007 09:58
Bydliště: Vysočina (a Praha)

Příspěvek od LaRi » 20 říj 2008 20:35

Taky sem se tam byl 13. podívat,tak tipuju:nestihli to.Teď se du podívat na jejich stránky.
Uživatelský avatar
LaRi
Příspěvky: 467
Registrován: 24 lis 2007 09:58
Bydliště: Vysočina (a Praha)

Příspěvek od LaRi » 20 říj 2008 20:40

Od 5.10.nic nového.
Kurt
Příspěvky: 172
Registrován: 25 pro 2007 21:37
Bydliště: CR

Příspěvek od Kurt » 20 říj 2008 21:58

AndreeeCZ: mám informace, že mají otevřeno. Máš jiné poznatky?
Pajda
Příspěvky: 237
Registrován: 15 zář 2007 22:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Pajda » 21 říj 2008 18:43

Tatík tam byl 17 a bylo zavřeno
AndreeeCZ

Příspěvek od AndreeeCZ » 21 říj 2008 20:33

Ano, dnes, 21.10. jiz maji otevreno!
Svolejte zeny, prineste vino.
Uživatelský avatar
LaRi
Příspěvky: 467
Registrován: 24 lis 2007 09:58
Bydliště: Vysočina (a Praha)

Příspěvek od LaRi » 29 říj 2008 21:27

Tak sem se tam byl dneska konečně podívat.Maj to tam hezký,aspoň mě se to líbí víc než ten starej krámek.Bohužel sem se tam dostal až 5min před zavíračkou.Pana prodavače to asi moc nepotěšilo,nicméně mě nevyhnal a dělal jakože: to nic, v pohodě.Takže v pohodě.Pujdu tam zase,spokojený zákazník.
Uživatelský avatar
dykmore
Příspěvky: 1065
Registrován: 09 led 2008 12:58
Bydliště: Ostrava - Hrušov

Příspěvek od dykmore » 02 lis 2008 11:40

admix píše:Ja neomlouvam jejich neochotu, jen rikam jak se veci maji. Nebyl bych prekvapen, kdyby se s prodejnou zmenilo i jejich chovani :) A btw, kdyz jsem pani neochotne prodavacce jen tak mezi reci sdelil, ze "z tech turistu by mi asi jeblo, obdivuju vasi trpelivost", tak se jeji pristup znacne zmenil. Je to lidech, pratele! ;)
ano,je to o lidech-proto nechapu,proc bych musel lezt neochotne prodavacce do prdele,abych si vyslouzil trochu privetive chovani. Moje zkusenost s brymovou cca pul roku zpatky uplne stejna jako Andreee,prodavaci nepozdravi,jsou neochotni,kdyz jsem si dovolil nechat ukazat balisong,tak vzdechy a oci v sloup.. Jednoznacne mam z brymove spatny dojem.
Pořádná bouchačka je z plastu a oceli, a nosí se v kydexovém pouzdru.
Odpovědět