Zbrane Brymova

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od Alexxxus » 17 srp 2013 18:32

Byl bych v klidu ... každej máme své dny.
Chodím tam poměrně rád ... Pavel i Monika jsou v pohodě a poradí ... občas zaslechnu takovej doatz že si říkaám to mně chybělo ... už jsem viděl letadlo couvat, koně zvracet trikoloru , žábu bouchat pěstí na vrata ale takový dotaz jsem ještě neslyšel ... občas by prodavač měl být svatý


Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
sekera
Příspěvky: 26
Registrován: 18 dub 2010 12:01

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od sekera » 18 srp 2013 14:09

Na to tam ti prodavači jsou, aby poradili takovým jelitům, kteří teprve začínají ? Odborník radit nepotřebuje, nanejvýš si potřebuje pokecat. Prostě zapomněli staří volové, že byli také telaty ! Viď Alexusi .
Uživatelský avatar
Bonanza
Příspěvky: 629
Registrován: 01 črc 2007 18:53
Bydliště: Praha 5

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od Bonanza » 19 srp 2013 15:51

Aleši, mám stejně dobré zkušenosti u Brymů. Mnohokrát radili začátečníkům (jelitům ?) ale pokud se někdo někdy chová jako jelito (byl jsem několikrát svědkem), tak má asi smolíka i jinde, nejen u Brymů.
zaxxon
Příspěvky: 205
Registrován: 04 led 2011 17:39

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od zaxxon » 20 srp 2013 21:43

no nevím, prostě buď se člověk chová sympaticky má chuť pokecat, poradit, i kdyby třeba hned neprodal, anebo prostě ukáže zbraň s nervózním tónem a netrpělivě čeká proč si jí vůbec chce zákazník prohlédnout, zřejmě čeká že člověk hned řekne ta je skvělá tu beru a když ne, tak už se tváří podrážděně, že ho zákazník otravuje a když si ten jeho otřískanej rumpál nakonec nekoupí a ještě mu řekne že ho jinde mají o půlku levnější, tak už se ani nesnaží svoji aroganci a nezájem zastírat..
Už jsem nějaké zbraně kupoval v jiné prodejně (Aliancze) a to se prostě nedá srovnávat, u tý Brymový je dobrý jen to, že tam toho mají v obchodě hodně a je si co prohlédnout, ale prodávají to tam jak rohlíky v sámošce..chceš-nechceš čau..to je moje zkušenost
Uživatelský avatar
bramborka
Příspěvky: 7
Registrován: 07 kvě 2013 22:29

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od bramborka » 20 srp 2013 21:53

na těch jelitech asi bude něco pravdy... a určitě to nebude jenom u Brymů. Na druhou stranu když člověk jde do Tesco tak tam jsou většinou jelita i za pokladnou ...
Uživatelský avatar
nejrom
Příspěvky: 160
Registrován: 25 črc 2010 20:56
Bydliště: Okres Hodonín

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od nejrom » 21 srp 2013 06:34

Když je člověk začátečník, tak většinou se skromností, příjemným přístupem a pokorou získá zkušenosti a rady, které jsou letité a ušetří si tak hodně tápání ve slepých uličkách a stejně tak by je potom měl i předávat dál.

Ale pokud se někdo snaží používat odborné termity, aby vypadal jako suvenýr, tak to je častokrát velké rizoto, protože to může skončit nechtěným fiákrem.
Nenabitou zbraní nemiř ani na tchýni.
Uživatelský avatar
bramborka
Příspěvky: 7
Registrován: 07 kvě 2013 22:29

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od bramborka » 21 srp 2013 12:57

@nejrom

Velice se mi líbí Váš předchozí příspěvek. A možná bych ještě dodala, že život je krátký na to aby jsme si dělali pořád zle. Tedy alespoň já se tím řídím a vždy se snažím pochopit i druhou stranu. :wink:
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od Alexxxus » 23 srp 2013 05:28

Právě že jsem tam několikrát zažil takové arogantní jelito ... jednou tam jeden tip mlel hodinu že má doma ultra přesnou malorážku ... ale pak nevěděl jak se jmenuje a ve finále chtěl prodat 250 patron ... ovšem že si doma nechal papíry ... klepal se jak panna před nahým chlapem :-)
Občas by prodavač měl být svatý a mezi námi zbírat rozumy v krámu ? Od toho jsou knížky či web ... prodavač prodává (jaksi ho to živí) a pokud má každému dotazu (obvzláště po telefonu) věnovat tak 30 minut tak aby si zařídíl týden který bude mít 10 dní a každej den aby měl 48 hodin ...
Chodím do BVS ... ten krám miluju ... tam se bojí člověk chodit v bíle košili aby se nezadělal a nikomu to nevadí (mně určitě ne) a když chci nějakej rozum tak čekám třeba hodinu něž obslouží všechny zákazníky nenapadlo by mně tam vyřvávat ať se mně ihned věnují ... to jsem také u Brymů zažil.
Ale co já vím třeba ten den neměli svůj den ...
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
zaxxon
Příspěvky: 205
Registrován: 04 led 2011 17:39

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od zaxxon » 25 srp 2013 11:52

U tý Brymový jsem byl několikrát a pokaždé to bylo stejné, jinak bych to sem ani nepsal, nikdy jsem se tam nesetkal s nějakým příjemným přístupem prodavače, ať už to byl ten republikánskej komboj v kanadách s bouchačkou za pasem, nebo ten připlešlej s brejlema a to jsem chtěl vždy jen ukázat 1, nebo dvě zbraně o které bych měl zájem, ale to jejich arogantní chování mě vždy od nákupu něčeho tam odradilo a raději jsem si to nakonec koupil jinde. Nechci nikomu křivdit, ale když má člověk zkušenost i z jiných prodejen, kde byl přístup prodavače úplně jinej a pohodovej, tak to asi o něčem svědčí.
Uživatelský avatar
Bonanza
Příspěvky: 629
Registrován: 01 črc 2007 18:53
Bydliště: Praha 5

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od Bonanza » 25 srp 2013 17:59

Aleši, mám stejné zkušenosti a zejména s Lubošem (BVS).
Uživatelský avatar
kentan
Příspěvky: 618
Registrován: 13 bře 2013 21:47
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od kentan » 25 srp 2013 20:51

No mě nikdy nevyhodili odnikud, ani z těch kšeftů, co se o nich píše, že potencionálního zákazníka ihned vyrazí ze dveří a ještě ho přetáhnou holí. Vono to možná bude z větší části v osobě toho potenciálního zákazníka.
http://www.kk8lir.com
Pořádná bouchačka je z oceli, dřeva a maximálně trocha mosazi.
Uživatelský avatar
nejrom
Příspěvky: 160
Registrován: 25 črc 2010 20:56
Bydliště: Okres Hodonín

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od nejrom » 26 srp 2013 06:59

Pokud pán psal, že tam byl vícekrát a chovali se k němu stejně? Z toho plyne, že ze sebe udělal "borce" hned na poprvé a od té doby to asi jen vylepšuje.
Nenabitou zbraní nemiř ani na tchýni.
zaxxon
Příspěvky: 205
Registrován: 04 led 2011 17:39

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od zaxxon » 26 srp 2013 18:34

nejrom

Borce? to myslíš tím, že když "pán" řekl prodavači "Dobrý den, mohl by jste mi ukázat tuhle pistoli, chtěl bych se podívat jak je zpracovaná" tak ze sebe pán udělal "borce":-) podle tebe měl asi pán říct: "poníženě žádám nejjasnějšího a nejchytřejšího pana prodavače, jestli by se mohl namáhat ..atd:-):-) a asi i to by bylo málo.. no nic, to nemá smysl asi dál rozvádět
Uživatelský avatar
nejrom
Příspěvky: 160
Registrován: 25 črc 2010 20:56
Bydliště: Okres Hodonín

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od nejrom » 26 srp 2013 22:17

zaxxon

Stal jsem v obchodě na krámě v řadě. Přede mnou stál pán, tomu šli dozadu pro odložené zboží, za mnou stál pán . Přišel "borec", kterého nezajímalo pořadí a jal se dožadovat se zboží "máte broky"? Na dotaz jaké broky? odpověděl - "prostě broky", no a skončilo to tak, že následoval dotaz, jestli to mají být broky do vzduchovky, nebo na přebíjení atd ...... No a nakonec to byly broky 3 mm na přebíjení Ať je to jakýkoliv obchod, vždy je to o přístupu. Tomu bych dal přes držku sám a ne ještě abych kolem něho poletoval, když nemá ani za mák vychování.
I když nejlepší bude v tomto nepokračovat

Jinak se mi líbí pořekadlo - trefená husa kejhá.
Nenabitou zbraní nemiř ani na tchýni.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od edelweiss » 27 srp 2013 07:47

Kamarád míval obchod se zbraněmi v centru města, město plné turistů a kdyř jsem se u něho stavil na kafe tak sem čuměl co za výkvět lezlo do obchodu. Totální magoři bez zbrojáku co přijeli na kole a ulepení smradlaví od potu chtěli ohrabat vše co měl skladem. Idiotští fotříci totálně švorc aby zaplatili dětem vlezné do muzeí kolem, jdou do obchodu se zbraněmi na živou prohlídku s ohrabávačkou čehokoli v dosahu. Totální kreténi pro které je vzduchovaka ústředním tématem pro hodiny hovoru o lovu a prostřelení tanku, je li střelec dobrý minimálně jako řečník. No a v neposlední řadě pán co si jde koupit pepřák a při výběru si ho mimoděk cákne do xichtu, z čehož se vyklube hodinka oživovacích pokusů bo se složí a skoro to neodplácne, ale sanitku zavolat nechce! To je takový můj výčet géniů co jsem tam zahlédl za jeden den co jsem se tam zastavil na kus řeči. Takže si myslím že jinde to moc jinak mít nebudou. Já u Brýmů osobně nebyl, ale jednou jsem tam něco bral přes kamaráda a mobilní telefon a musím říct že prodavač co mně mu kolega předal kmital jak hodinky, fotil emailoval, odpovídal a prodával! Takže já si nestěžuju akceptovali můj divný nákup a dostali vydělat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Odpovědět