Zbrane Brymova

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
pedro

Příspěvek od pedro » 16 dub 2009 22:21

Vrátím se k tématu.

Minulý týden jsem na Smíchově kupoval TT Olympii a vše probíhalo naprosto v pohodě, žádný negativní dojem jsem si neodnesl. Vybíral jsem ze 2 kusů, dokonce mi u vybraného ochotně vyměnili střenky a plastové spodky zásobníků (jsou sčíslované) za černé, které se mi líbí víc než původní světle hnědé. Žádných povzdechů nebo "obličejů" ze strany prodavače jsem si nevšiml.

Už nějakou dobu jsem čtenářem tohoto fóra, registroval jsem se až po přečtení tohoto vlákna, které jsem objevil teprv teď (alespoň jsem nebyl v obchodě zatížen předsudky :-) )

Nejsem placený ani neplacený PR agent Brýmové, popisuju jen svůj dojem.


Smazaný uživatel 3736

Příspěvek od Smazaný uživatel 3736 » 17 dub 2009 20:53

Nikdy som nebol osobne u Brymovej, ani neviem ako to tam vyzerá a kde to je. Mal som však vybratú jednu predovku, ktorú mali iba tam a za dobrú cenu. O Brymovej som tu už čítal všeličo, ale aj tak som to riskol a objednal som si tú predovku na dobierku do SR. Bolo to jasné riziko, ale chcel som tú pušku už konečne mať. Poslal som mail, potvrdili mi ho a do troch (!) dní som ju mal doma v 100% stave a ani náznak hrdze v hlavni ako som tu tiež čítal. Neskôr som si objednal príslušenstvo a znova do troch dní doma. Minule som si objednal montáž na optiku a keď nerátam víkend, tak znova to boli tri dni..
Neviem čo všetko sa v tom obchode deje a kto tam predáva, ale ja som spokojný. A plánujem odtiaľ ďalšie veci nakupovať.
Takže ja len toľko o mojich skúsenostiach s týmto obchodom..

SPOKOJNOSŤ..
proreo
Příspěvky: 39
Registrován: 07 led 2009 18:36

Příspěvek od proreo » 30 dub 2009 13:12

Dnes som sa v tomto obchode zastavil. Kupoval som nestandardne naboje. Predavac mi ochotne ukazal dve zbrane, odpovedal na otazky a jednu som si nechal rezervovat. Navyse sa dalo platit kartou. Takze dnes spokojnost.
kutilko7
Příspěvky: 3
Registrován: 03 dub 2009 19:00
Bydliště: bratislava

brymova

Příspěvek od kutilko7 » 02 kvě 2009 02:25

Ahojte.
Nesnazim sa neako casto objednavat cez internet, ale po dlhsom studiu som sa predsa rozhodol objednat Flintu Penssylvania Carbine od Brymovej.
Dodavka o.k, vratane prislusenstva, ale kvalita, tak o tej si mozem nechat len zdat.
Vysledok bol taky ze som dostal do ruky pusku s hrdzavou hlavnou a prasknutou pazbou, ktora vobec nesedela.
Ako sa to da riesit.? Tak ako som to riesil ja... dohodol som si stretnutie u Brymovej a s niekolkych pusiek som si vybral tu, ktora sa mi pozdavala. Necakajte ze to za vas niekto urobi. Predavacka, ktora sa tam nachadza , je este z doby davno minulej, ked sme mali menu KCS, to znamena ze jej neochota je absolutne na mieste, pretoze to inak nejde..
Ale musim podotknut, ze ked som trval na svojom, tak sa vsetko dalo vyriesit. Len sa vyzbrojte trpezlivostou.
To je vo vseobecnosti predavaci nic nevedia, tak to je je fakt.
Tvrdit nieco take ze s tej flinty poletia len gulicky a nie ogivaly, tak to moze len ta dotycna predavacka.... odporucam ignorovat... ignorovat, ignorovat.
Jednoduche. :-)
Cize dobierku som musel aj tak osobne vyriesit a bolo o.k.
Dneska sme strielali a striela Pensylvanka super.
Vyborna mala hracka.
Kazdy internetovy obchod ma chyby, a ked nieco nakupujete, tak je nanajvys vhodne si to vsetko preverit... a nikde nieje napisane ze aj tak musite dostat to co ste si objednali. Odporucam neverit nikomu a nicomu , a preverovat do posledneho detailu. Na nic sa nespoliehat.
B.
Lettow-Vorbeck
Příspěvky: 296
Registrován: 19 led 2008 17:10

Příspěvek od Lettow-Vorbeck » 02 kvě 2009 12:05

No nechápu proč si někteří prodejci ať už zbraní, nebo čehokoliv jiného nemůžou zkontrolovat co jim přišlo a co odesílají. To je prostě hulvátství, drzost vůči zákazníkovi.

Jako bydliště máš uvedenou Bratislavu, nevím jestli tam bydlíš, ale jestli ti poslali nějaký šunt, který si potom musel řešit v Praze tak tě ta flinta asi přišla pěkně draho.
Čtu v poslední době tak strašné věci o kouření, že jsem se rozhodl přestat číst. - Winston Churchuil
kutilko7
Příspěvky: 3
Registrován: 03 dub 2009 19:00
Bydliště: bratislava

brymova

Příspěvek od kutilko7 » 02 kvě 2009 21:18

Ahoj.
Tak ano.. normalne som sa nastval a zavolal, ci maju viacej pusiek, nastastie mali a vyberal som s 3 ks. Kedze som potreboval este kokilu a neake drobnosti, tak som mal o dovod viacej tam vycestovat.
Isteze isiel som na otocku, Takze ziadny med. Ale tak flinta zato stala...
Pri prvom strielani sme ju len ladili, museli sme komplet prerobit mieridla, ale vcera na strelnici. na 50m z ruky padla do pistolaku aj desina.. :-)
tehla 10x10cm vyborny terc na 50 m.
Tak som sa potesil. 60 ran co som vcera dal stacilo na odreagovanie sa po blbom tyzdni. V utorok som ju vymenil a uz od vcera je zastrielana.
Ostava mi uz len trenovat.
Na poznamku , ze si Brymova kazi meno vobec nereagovali. Jedine co ich zaujima su prachy. Ale nepochopili ze meno.... to su peniaze.
Uživatelský avatar
dykmore
Příspěvky: 1065
Registrován: 09 led 2008 12:58
Bydliště: Ostrava - Hrušov

Příspěvek od dykmore » 10 kvě 2009 23:00

lettow: že nepřekontrolují zboží, to je nedbalost. Ale sprosťáctví je to, co se u brymové stalo známému-klasická záležitost, kdy u takovéhoto prodejce už nikdy nic nekoupím: když po měsíci není reklamované zboží zpět na prodejně a (samozřejmě, pokud třeba nejde o nějaký konkrétní kus, který vám přirostl k srdci a o který stojíte) prodejce vám místo okamžitého vrácení peněz řekne, že bohužel DODAVATEL to nestihl vyreklamovat a BUDETE MUSET počkat!!! Přitom dobře ví, že reklamační lhůta běží tam, kde bylo zboží zakoupeno, i kdyby u dodavatele padaly trakaře, tak to do měsíce prostě musí být zpátky, nebo musí bez řečí vyplatit kupní cenu... Tak to je pro mě opravdu sprosťárna a hulvátství vůči zákazníkovi.
Pořádná bouchačka je z plastu a oceli, a nosí se v kydexovém pouzdru.
pedro

Příspěvek od pedro » 11 kvě 2009 20:18

Myslím že to taky chce dát prodávajícímu jasně a nekompromisně najevo, že vyžaduji splnění této zákonné povinnosti. Nevěřím, že by někomu z nich stály za to problémy s ČOI.
Chce to ale jednat a dotáhnout věc do konce, odejít s pokrčením ramen není ta pravá cesta k výchově prodejců :wink:
selag
Příspěvky: 167
Registrován: 02 zář 2005 13:52

Příspěvek od selag » 12 kvě 2009 06:48

Mám čerstvou zkušenost s reklamací el. sluchátek MePaBlu u OK Target. Zasláno poštou, když se po 30 dnech nic nedělo, meil a doporučený dopis, že nesouhlasím s prodloužením zák. lhůty 30 dnů, odstupuji od kupní smlouvy a požaduji vrácení peněz. Obratem meil, že shodou okolností právě došly za ty mé reklamované nové z Německa a že by je tedy poslali poštou, jestli souhlasím. Moc té náhodě nevěřím - prostě když viděli, že se nedám, tak sáhli do skladu a poslali nové :-). Chce to jen se ozvat a nebát se. :-)
all
Příspěvky: 301
Registrován: 24 kvě 2006 10:27
Bydliště: sever jihu Čech

Příspěvek od all » 13 kvě 2009 17:05

Přesně tak. Udělal jsem podobnou zkušenost s telefonem. Přišel jsem třicátý den a "je mi líto, ale ještě nám to neposlali". Já na, že je mi to taky líto, že chci zpátky peníze. Začal vyskakovat jak čertík z krabičky, že to né apod. a nakonec, že prý třicetidenní lhůta končí až třicátým dnem, ať si přijdu na konci pracovní doby (jako kdyby to mělo asi ještě přijít). No hroznej blbec, nic jinýho než, že prudil. Přišel jsem tedy v šest a dostal jsem telefon. Prý, že ho před chvílí přivezli. Juknul jsem na EMAI, či jak se to číslo jmenuje a samozřejmě - jiný telefon. Zkrátka šáhnul do krabice a dal mi nový, přiznat to ale nenašel sílu. Nezlobil jsem se, ale vím, kde už nic nekupovat.
Sorry za OT, ale ono to platí u telefonu jako u zbraní či čehokoliv jiného. Nevzdat to, nepodlehnout, trvat na svém. Když jsem reklamoval u Brymové zásobníky Alfy, musel jsem taky zvýšit hlas, ale pak už to šlo musim říct jak na drátkách.
Uživatelský avatar
dykmore
Příspěvky: 1065
Registrován: 09 led 2008 12:58
Bydliště: Ostrava - Hrušov

Příspěvek od dykmore » 14 kvě 2009 12:24

Zvysit hlas muzes. Ale v kramu je vetsina povinnosti na prodejci a vetsina prav na tve strane. A povinnost prodejce je jednat v souladu s tvymi pravy,ne je pred tebou tajit,snazit se je obejit,nebo nedejboze popirat..
Pořádná bouchačka je z plastu a oceli, a nosí se v kydexovém pouzdru.
Smazaný uživatel 3736

Příspěvek od Smazaný uživatel 3736 » 26 čer 2009 19:27

Dnes mi prišiel Derringer Philadelphia od Brymovej. Od poslania objednávky mailom mi prišla do troch dní, ako všetko čo som od nich doteraz objednával. Prišla v dobrom stave, takže znova musím napísať: SPOKOJNOSŤ !
sup001
Příspěvky: 45
Registrován: 05 říj 2009 09:17

Příspěvek od sup001 » 13 lis 2009 23:21

... asi Brymka četla toto fórum
Anders
Příspěvky: 70
Registrován: 03 kvě 2010 21:18

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od Anders » 03 kvě 2010 21:20

co se týče brymove mam na ne svuj nazor..sice maj dobre ceny jak v cem teda... chtel sem si u nich kupovat zbran komisni a jejich styl jednani me prekvapil.. arogance, vsechno vi a znaj atd.. na konec sem si u nich nic nekoupil.. a ta zenska co tam dela to je neco.. a ten jejich sarkasmus ten tak stoji za to... koupil jsem u ni jenom naboje ktere sem jinde nemohl sehnat.
Uživatelský avatar
Kubin.
Příspěvky: 571
Registrován: 23 říj 2007 10:32
Bydliště: Praha

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od Kubin. » 03 kvě 2010 21:33

No k Brýmový jdu jen když fakt musím. Sem tam jsem tam koupil nějaký ten doplněk a občas nějaké diabolky. Můžu ale potvrdit že ta ženská tam je děsná. Fakt divnej styl humoru a ochota někde v prdeli, posledně sem tam přišel a měla tam nějakou známou a pindali, asi 15 minut sem tam stál u pultu jak kokot a schválně čekal jestli aspoň zabučí a zeptá se jestli něco nechci, tak sem se otočil a odešel. Nejlepší je ale jeden takovej menší na krátko střiženej černovlasej, vyloženě dement. To sem tam byl koupit JSbéčka a zase po 10 minutách si mě všim a říkám, že chci JSBéčka Exact 4,52. Sáhnul pod pult a hodil dvě krabičky hned do černá tašky a říká že chce 400,-. Tak sem se podivil a zaplatil, ještě než sem vylezl z krámu tak koukám co mi vlastně hodil do té tašky a oni to byli JSB Expres 4,51. Akorát nevím jestli to chlapík udělal schválně nebo v rámci svojí (ne)znalosti. Každopádně ani jeden důvod se do krámu moc nehodí.
Daystate Wolverine 2
Air Arms ProSport
Slavia 631
Odpovědět