Zbrane Brymova

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Radomír Romančík

brýmova

Příspěvek od Radomír Romančík » 16 lis 2008 13:04

Tak se na tu Brymovou nebo jak se jmenuje vyserte takove obchody časem skrachují samy ,myslím že je dost jiných obchodu kde se k zakazníkovy chovají pěkně,tohle zažít tak to řeknu na plnou hubu ,že už mně tam nikdy neuvydí a že je doporučím určitě dalším znamým.( že je budu varovat).


Uživatelský avatar
Jim
Příspěvky: 738
Registrován: 05 bře 2007 20:30

Příspěvek od Jim » 16 lis 2008 17:35

Dobrá rada nad zlato, jenže to je tak, to si můžou dovolit jen pražáci, obchody s tímto sortimentem, pokud jsou v okresních městech, tak mají celkem prd a všechno nechutně předražený. Krajský město, pro mně Brno, tam znám prodejny 3 a mají tam taky vcelku prd, alespoň co se černoprašníků týče. Zápalky, málokdy, černej prach, jen někde. Takže nakonec kupuju zápalky na dobírku u Brymový, nebo v BVS a musím čekat, jak se zachovají. Navíc v BVS musím vzít materiál za 500 a víc, jinak nepošlou. Tenhle sortiment pro střílení je drahá věc a tak mít k disposici na skladě hodně zboží na výběr reprezentuje ivestici několika milionů, proto je těch prodejen málo a můžou si dovolit prdět na zákazníky. Zřejmě jim to i tak vynáší dost.
Radomír Romančík

Příspěvek od Radomír Romančík » 17 lis 2008 13:15

Ano stohoto hlediska máš pravdu dobrých obchodu u nás je malo kde mají dost zboží a za dobrou cenu a proto na to chřeší a když je dobrý obchod musíš cestovat přes pul republiky
Matěj
Příspěvky: 307
Registrován: 27 úno 2008 20:51

Příspěvek od Matěj » 18 lis 2008 20:50

Radomír Romančík píše:Tak se na tu Brymovou nebo jak se jmenuje vyserte takove obchody časem skrachují samy ,myslím že je dost jiných obchodu kde se k zakazníkovy chovají pěkně,tohle zažít tak to řeknu na plnou hubu ,že už mně tam nikdy neuvydí a že je doporučím určitě dalším znamým.( že je budu varovat). Ano stohoto hlediska máš pravdu dobrých obchodu u nás je malo kde mají dost zboží a za dobrou cenu a proto na to chřeší a když je dobrý obchod musíš cestovat přes pul republiky
Vím, že to sem nepatří, ale ty by jsi si měl promrskat gramatiku.
Nedá se to číst. Tatare
Sokolda
Příspěvky: 8
Registrován: 14 led 2009 14:38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sokolda » 26 bře 2009 06:24

Tak jsem byl v tomto obchodě po druhé a potvrzuji neskutečnou neochotu a chování prodavače neuvěřitelné.
Opravdu jsem si tam připadal jako žebrák o zboží.
Když jsem chtěl poradit s výběrem 9mm střeliva, tak mi důrazně naznačil že mají asi 40 druhů a ať si vyberu sám, že mi ukazovat nebude nic.
Bral jsem 8 položek v ceně 2000,-Kč a jisté je, že se tam už neukážu.
Výběr mají pěkný a personál to celý položí ke dnu.
Doufám že si to tady přečte někdo z této firmy a zapracuje na nápravě.
Petr45
Příspěvky: 32
Registrován: 31 říj 2006 12:43
Bydliště: Nymburk

Příspěvek od Petr45 » 26 bře 2009 09:13

No tuším že ten co obsluhuje je zároveň majitel, takže asi se s nějakým zlepšením nedá moc počítat. A ten novej mladej jde v tradicích-včerejší zkušenost.
coltmen
Příspěvky: 53
Registrován: 17 bře 2006 18:48
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od coltmen » 26 bře 2009 10:25

Byl jsem v Brymové v listopadu a vpodstatě stejná zkušenost - chtěl jsem se podívat na revolver a připadal jsem si jako bych toho prodavače maximálně obtěžoval - i když jsem tam byl jediný zákazník. Revolver vytáhl ale díval se na mě jako bych ho každou chvílí chtěl sebrat a utéct. Ještě jsem se zeptal na pár věcí co mě zajímaly - odpověď vždy kroucení hlavou a NE. Revolver jsem chtěl, měl jsem nákupku, peníze, všechno - ale když jsem viděl jak jsou neochotní tak jsem se na to vykašlal.
Homer262
Příspěvky: 63
Registrován: 08 čer 2008 17:45
Bydliště: Praha

Příspěvek od Homer262 » 26 bře 2009 11:02

Tak poraďte jiný obchod v Praze. Zkoušel jsem Kentaura, ale nabídka zbraní je mizerná, náboje jsou vždy dražší než u Brymů.
Sám jsme se u Brymové setkal s průměrnou ochotou, s žádným zvláštním nadšením, ale také ne se sprosťáctvím.
Přístup personálu jsem vždy přičítal náporu zahraničních imbecilů, co musí na Staromáku očumovat kvéry. Z toho by mně luplo asi taky.
Zkušenost se smíchovskou lokací nemám, přes zimu se moc nestřílí, takže jsem tam ještě nedorazil.
duffioso
Příspěvky: 2978
Registrován: 02 zář 2006 20:18
Bydliště: Plzen

Příspěvek od duffioso » 26 bře 2009 11:05

Ja s nima mel dve docela dobry zkusenosti,ale ne osobne.Vzdy na dobirku.Poprve jsem koupil inline predovku.Jednani rychle a prislo mi to docela rychle.Podruhe perkusni derringer.Uplne to same.Mel ovsem vadu,takze reklamace.Telefonat,neni problem a do tydne byl doma novej kus.Ale ted naposled to byla hruza.Potreboval jsem novej klic na pusku a dnovy sroub s pistony.Mejl a ctrnact dni nic.Muj telefonat.Ano uz to vidim,kolegyne vas mejl presunula do vyrizenych.Omlouvam se,posleme.Mesic a nic.Dalsi telefonat.Oba me mejli dohledali a pan maximalne vstricnej,zanadaval na kolegynku a ze hned ten den mi posle mejl s cenou klice a potvrzeni objednavky.Do vecera nic.Druhy den,muj mejl a cely den cekani na odpoved.Nakonec v patek odeslali zbozi po cca mesici a pul.Bohuzel ted nemam cas to vyzvednout ja,ponevadz delam mimo domov a jezdim domu dlouho.
RZKP 54 .22 Flobert
Drulov 70 .22 Flobert
Uživatelský avatar
Jim
Příspěvky: 738
Registrován: 05 bře 2007 20:30

Příspěvek od Jim » 26 bře 2009 12:07

Já mám tuto zkušenost, ne osobní, ale po mailech. Objednal jsem puškové zápalky LR, poslali okamžitě, jenže ne LR, ale LP. Mail ode mně, odpověď ano vyměníme. Poslal jsem poštou, zaplatil 60 kaček a za 3 dny jsem to měl zpět vyměněný. Jenže je to šarže z března 2006. Doufám, že to neměli někde ve vlhku. Takže bych řekl vstřícnost, ale nedůslednost a nepořádnost. Fakt je ten, že na západě by si takto neškrtli. Ovšem tady se zrovna moc vybírat nedá. Ale nejspíš ti za počítačem jsou jiní, než v prodejně.
Chybí pořádná konkurence.
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 26 bře 2009 13:03

CO? Chybí Brýmové konkurence? Možná že kdyby jsi nepsal Brýmové, ale zvedl telefon a zavolal Andělovi, tak by jsi neřešil výměnu zápalek
duffioso
Příspěvky: 2978
Registrován: 02 zář 2006 20:18
Bydliště: Plzen

Příspěvek od duffioso » 26 bře 2009 13:29

No v pripade zapalek a podobnych drobnosti urcite,ale predovky a nahradni dily ma bohuzel jen ona.Ani v DAVE toho nemaji tolik.
RZKP 54 .22 Flobert
Drulov 70 .22 Flobert
Uživatelský avatar
Jim
Příspěvky: 738
Registrován: 05 bře 2007 20:30

Příspěvek od Jim » 26 bře 2009 15:55

Ale nedávno tady někdo psal, že Anděl zápalky neposílá a chce ZP. Tak jsem volil cestu nejmenšího odporu. Příště budu objednávat u pana Martínka.
milius
Příspěvky: 3134
Registrován: 19 črc 2006 09:05

Příspěvek od milius » 26 bře 2009 16:14

.............
Naposledy upravil(a) milius dne 05 črc 2009 17:46, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Jim
Příspěvky: 738
Registrován: 05 bře 2007 20:30

Příspěvek od Jim » 26 bře 2009 22:58

Ne, já je ani nepožadoval.
Odpovědět