Fórum GunShop.cz - zbraně, střelivo, optika

Diskuzní fórum o zbraních, střelivu,optice

Právě je 21 zář 2017 15:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 114 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zbrane Brymova
PříspěvekNapsal: 05 říj 2013 21:16 

Bol som v Prahe sluzobne,chcel som si kupit Ardesu pursuit xlt,mozem vam povedat,ze na Slovensku som videl zaujimavych predavacov,ale na brymovcov nemaju...Sa divim,ze im to este funguje.Tak som sa zastavil v bvs,nemali taku farbu, inak pristup ok.Tak som skoncil u Daveho v Opletalove,zbran som kupil,krám paradny,keby so mnou nebola manzelka,miniem tam majland.Prijemny pan,vyborne poradil,vidno,ze ho to bavi a urcite sa tam rad vratim.

Skutočný chlap má zbraň. Tvrdenie,že zbraň môže priniesť problémy,je prejavom zšenštilosti.

PříspěvekNapsal: 13 říj 2013 19:00 

Já vám nevím - u Brymové jsem už nakupoval mockrát, poprvé ještě na Staromáku, zatím naposled předevčírem, a vždy v pohodě.
I když pravda, v BVS je to ne jiná liga, ale jiný sport. :lol:

PříspěvekNapsal: 25 říj 2013 10:08 

Já tam nikdy neměl problém - většinou tam jdu s přesnou představou, co chci, a to taky dostanu. Když jsem kupoval perkusní pistoli (a nevěděl, který model si mám vybrat), tak mi je všechny vyskládali na pult, půjčili do ruky a poradili, čím krmit a jak mazat. Nejdůležitější je, že to mám asi zastávky tramvají od práce:)

PříspěvekNapsal: 05 říj 2014 13:41 

Zdravím ve spolek... Chodím k Brymové celkem často pro náboje, nehledě na to, že pár zbraní už jsem tam koupil. Nemám absolutně žádné výhrady, paní prodavačka je velmi ochotná a má velký přehled o jakémkoli zboží , a pan prodavač též. Pokud něco nemají, snaží se to sehnat a objednat......No a pokud někomu vadí,že se na něj prodavač neustále přiblble neusmívá , potom musí do cirkusu a tam bude i kašpárek s rolničkami a nuceným smíchem,,, :lol: Já jdu kvalitně nakoupit, a ne se přiblble usmívat :mrgreen: Jen menší výhrada- pan majitel Brym by mohl občas pozdravit,,,,,

PříspěvekNapsal: 13 říj 2014 19:51 

Byl jsem tam teď s kámošem a ten jouda, co tam prodává je pořád stejně.., zajdu tam jednou za čas, když mám cestu kolem, ale nikdy mě tam nezklame ten nepříjemně arogantní podivín .. Ani bych tam nechodil, ale je tam výhoda že to není někde na periferii, mají hodně zbraní ve vytrínách a když se člověk zrovna staví na Andělu, tak se může aspoň mrknout na nějaký bouchačky, ale nakupuju rozhodně jinde:_)

PříspěvekNapsal: 06 říj 2015 08:10 
Administrator

Tak mám opakovanou a naprosto pozitivní zkušenost, ano jsou vytížení a asi ne málo, i tak ale domluva po telefonu perfektní a nemluvě o tom že poslední zásilku mi paní z obchodu Brýmová doručila osobně bez nároku na uhrazení času nákladů na dodání, takže jsem opět čuměl jak puk, co vše se dá, když se chce. Tímto bych za sebe poděkoval, udělal pro mě, co nemuseli. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 06 říj 2015 08:20 

Též mám stejné zkušenosti a mohu jen chválit. Paní je opravdu super a jenom mi je líto, že nemá trochu víc času. Protože, když jsem tam byl posledně a ptal jsem se jí na dostupnost zboží a ona mi to vyhledávala, tak jeden "kolega střelec" dost nevybíravě pronesl mezi zuby, že se na to může vy.... , otočil se a odešel bez toho, aniž by chvilinku počkal.
Nic víc se nestalo než to, že asi neunesl čekat, než na něj přijde řada, protože on chtěl jen "krmivo do čízy" a na to k.. nebude do pr... čekat jak trotl.
Samozřejmě, že to jsou asi Ti, kdo to tady potom vehementně rozmáznou.

PříspěvekNapsal: 06 říj 2015 13:28 

Já už jsem tady chvál Brymovy mockrát , určitě taky záleží na zákazníkovi, jak se chová k prodavači, atd. Nikdy tam nemám problém, naopak. No a v Opletalce je vždy pohoda a na co hledět i co koupit.

PříspěvekNapsal: 02 led 2016 09:32 

U Brymů jsem toho už nakoupil hafo a vždy v pohodě. Zajímavý, že tu nejvíc 3,14čuje jeden a přesto tam furt leze...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 114 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina