Zbran na obranu (pro a proti)

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Neználek

Zbraň na obranu (pro a proti)

Příspěvek od Neználek » 16 srp 2005 12:31

Zdar odborníci, chci si pořídit na obranu krumpáč. Je ve verzi: kompaktní, malý, polní krumpáč. Teď je za zvíhodněnou cenu 549 peněz. Je to US ARMY, ale nevím jaký na něj musí být zbroják. Mám Káčko, to by mohlo stačit, ne? Kdybyste se na něj chtěli mrknout, tak uvádím pro jistotu i odkaz:
http://www.smrtihlav.cz/index.php?main_ ... x&cPath=28
Tak díky za radu


Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 16 srp 2005 12:51

Na obranu bytu bych bral rozhodně polní, na každodenní nošení nejspíš kompakt, nebo malý, nejlíp skusit v prodejně co komu líp padne. Zbroják káčko by mělo stačit, pokud je to poloautomatická verze. Na automat potřebuješ vyjímku Ministerstva lesů, vod a strání. Bezva volba pro většínu zde píšících ohrožených pistolníků! Hodina tréninku s krompáčem denně a hned se budete cítit bezpečněji!
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Re: Zbraň na obranu (pro a proti)

Příspěvek od Andy » 16 srp 2005 12:56

Neználek píše:Zdar odborníci, chci si pořídit na obranu krumpáč. Je ve verzi: kompaktní, malý, polní krumpáč. Teď je za zvíhodněnou cenu 549 peněz. Je to US ARMY, ale nevím jaký na něj musí být zbroják. Mám Káčko, to by mohlo stačit, ne? Kdybyste se na něj chtěli mrknout, tak uvádím pro jistotu i odkaz:
http://www.smrtihlav.cz/index.php?main_ ... x&cPath=28
Tak díky za radu
Super vec... az ti chcipne u auta motor... muzes ho zakopat rovnou u cesty.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 16 srp 2005 13:11

Di s tou reklamou do prdele !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Admine, měl bys s tím něco udělat !!!!
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 16 srp 2005 13:12

Problem by mohl byt v tom, ze by ZP nemel debil dostat .. avsak nekteri pisatele na tomto foru davaji tusit, ze i debil muze ZP mit!
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 16 srp 2005 15:07

já bych to snad ani neviděl jako reklamu. Mám rád srandu i když to není zrovna k popukání ale úsměv na tváři mi to přineslo.
Návštěvník

Je to reklama

Příspěvek od Návštěvník » 16 srp 2005 16:34

A je dost s podivem, kolik lidí to tady čte profesně a nejsou to bojovníci se zločinem, prostě jen čtou, čtou a pak jsou schopni napsat reklamní příspěvek, který jim může vydělat prachy, a přitom stupiditou přesně zapadne do většiny příspěvků na tomto fóru.
Opakuji, vemte si z toho hlavně tu informaci, že to tady čte spousta lidí. Kteří o sobě třeba pěkně dlouho nedají vědět. Jednak vypadáme jako střelci = blbci, za druhé někde se to určitě skladuje, pěkně ve verzi před vymazáním problematických příspěvků adminem/původním zadavatelem (registrovaným).
joot

Re: Je to reklama

Příspěvek od joot » 16 srp 2005 16:46

Anonymous píše:A je dost s podivem, kolik lidí to tady čte profesně a nejsou to bojovníci se zločinem, prostě jen čtou, čtou a pak jsou schopni napsat reklamní příspěvek, který jim může vydělat prachy, a přitom stupiditou přesně zapadne do většiny příspěvků na tomto fóru.
Opakuji, vemte si z toho hlavně tu informaci, že to tady čte spousta lidí. Kteří o sobě třeba pěkně dlouho nedají vědět. Jednak vypadáme jako střelci = blbci, za druhé někde se to určitě skladuje, pěkně ve verzi před vymazáním problematických příspěvků adminem/původním zadavatelem (registrovaným).
Nějak nechápu o co tady jde? Že jsou na světě lidi který nosej u sebe zbraň? To snad řeší zákon 119. To že řešej vitální zóny a vhodnost zbraní na sebeobranu? To jsou věci popsaný v kdečem, v kdejakým časáku (SR). v kdejaký knize (Manuál ....). To že je tady pár machírků. který všechno věděj nejlíp? To jo, ale s tím se bohužel nedá nic dělat. To, že se spousta lidí projevuje debilně? Projevuje, jako ostatně ve většině anonymních fór na internetu. Co tady chcete řešit?
Lukáš

Příspěvek od Lukáš » 17 srp 2005 09:09

To je smutný že už má dneska tak málo lidí smysl pro humor...
Jeden vidí za vtipem reklamu, druhej ho hned napadne že je dement...
Každá diskuse tady končí uráženim a dokazováním ostatním, že je úplně blbej a zbraním vůbec nerozumí a zákonům už vůbec ne.
Připadá mi to jako fórum 10-ti nejlepších střelců IPSC a české právnické elity.
Jděte se bodnout machři.
Lidem se smyslem pro humor přeju hezký den.
Luky
joot

Příspěvek od joot » 17 srp 2005 10:17

Lukáš píše:To je smutný že už má dneska tak málo lidí smysl pro humor...
Jeden vidí za vtipem reklamu, druhej ho hned napadne že je dement...
Každá diskuse tady končí uráženim a dokazováním ostatním, že je úplně blbej a zbraním vůbec nerozumí a zákonům už vůbec ne.
Připadá mi to jako fórum 10-ti nejlepších střelců IPSC a české právnické elity.
Jděte se bodnout machři.
Lidem se smyslem pro humor přeju hezký den.
Luky
Je s podivem, co všechno připadá lidem vtipný. Takový lidi se musej večer opravdu pořádně ohejbat v pase nad pořady televize Nova.
Lukáš

Příspěvek od Lukáš » 17 srp 2005 11:30

joot píše:
Lukáš píše:To je smutný že už má dneska tak málo lidí smysl pro humor...
Jeden vidí za vtipem reklamu, druhej ho hned napadne že je dement...
Každá diskuse tady končí uráženim a dokazováním ostatním, že je úplně blbej a zbraním vůbec nerozumí a zákonům už vůbec ne.
Připadá mi to jako fórum 10-ti nejlepších střelců IPSC a české právnické elity.
Jděte se bodnout machři.
Lidem se smyslem pro humor přeju hezký den.
Luky
Je s podivem, co všechno připadá lidem vtipný. Takový lidi se musej večer opravdu pořádně ohejbat v pase nad pořady televize Nova.
A ta Vaše odpověď Vám zřejmě přišla vtipná.
V televizi sleduji pouze zpravodajství na ČT.
Až teď jsem si pořádně přečetl Váš první příspěvek. To co jste tím svému okolí sdělil byl hodnotný názor a dává opravdu velký smysl.
Gratuluji
joot

Příspěvek od joot » 17 srp 2005 11:38

Lukáš píše:
joot píše:
Lukáš píše:To je smutný že už má dneska tak málo lidí smysl pro humor...
Jeden vidí za vtipem reklamu, druhej ho hned napadne že je dement...
Každá diskuse tady končí uráženim a dokazováním ostatním, že je úplně blbej a zbraním vůbec nerozumí a zákonům už vůbec ne.
Připadá mi to jako fórum 10-ti nejlepších střelců IPSC a české právnické elity.
Jděte se bodnout machři.
Lidem se smyslem pro humor přeju hezký den.
Luky
Je s podivem, co všechno připadá lidem vtipný. Takový lidi se musej večer opravdu pořádně ohejbat v pase nad pořady televize Nova.
A ta Vaše odpověď Vám zřejmě přišla vtipná.
V televizi sleduji pouze zpravodajství na ČT.
Až teď jsem si pořádně přečetl Váš první příspěvek. To co jste tím svému okolí sdělil byl hodnotný názor a dává opravdu velký smysl.
Gratuluji
Nikoliv, moje odpověď mi nepřišla vtipná, ani vtipná být neměla. Problém tohoto fóra je v tom, že si téměř každý myslí, že má pravdu pouze on. Můžete mi vysvětlit, v čem se váš výkřik liší od těch ostatních, na které tady žehráte? (To je jenom řečnická otázka, vysvětlovat nemusíte nic, v tomhle fóru to stejně nějak postrádá smysl)
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 17 srp 2005 12:21

joot píše:
Lukáš píše:
joot píše: Je s podivem, co všechno připadá lidem vtipný. Takový lidi se musej večer opravdu pořádně ohejbat v pase nad pořady televize Nova.
A ta Vaše odpověď Vám zřejmě přišla vtipná.
V televizi sleduji pouze zpravodajství na ČT.
Až teď jsem si pořádně přečetl Váš první příspěvek. To co jste tím svému okolí sdělil byl hodnotný názor a dává opravdu velký smysl.
Gratuluji
Nikoliv, moje odpověď mi nepřišla vtipná, ani vtipná být neměla. Problém tohoto fóra je v tom, že si téměř každý myslí, že má pravdu pouze on. Můžete mi vysvětlit, v čem se váš výkřik liší od těch ostatních, na které tady žehráte? (To je jenom řečnická otázka, vysvětlovat nemusíte nic, v tomhle fóru to stejně nějak postrádá smysl)
Mě jenom přišlo divné to, že se někdo snažil "obohatit" fórum vtipem (je jedno jestli dobrým či naopak), a dozvěděl se od ostatních pouze to, že je debil a směr kterým se má ubírat.
Jinak s Vámi musím souhlasit.
Návštěvník

Podle mě je problém v tom, že vtip nemá končit reklamním

Příspěvek od Návštěvník » 17 srp 2005 12:23

...odkazem. Ten tam jasně je, proto to pro mě není vtip. Tečka.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 17 srp 2005 12:26

Popravde nevim presne o cem je zde rec.... zkuste tu pointu vytahnout z tech plku a nejak racionalne pojmenovat.

Pokud Lukas je autor prvniho prizpevku ocenuji jeho snahu o vtip... nicmene je pravdou, ze jsem se u toho priliz nezasmal. Ne snad ze bych byl takovy suchar... jen snad, ze je to mimo muj "obor". Krumpac k praci kazdy den nepotrebuji... a tak ani nesleduji soucasne trendy :-D

Nekdo holky.... jiny vdolky. Ja radeji zbrane.
Odpovědět