Fórum GunShop.cz - zbraně, střelivo, optika

Diskuzní fórum o zbraních, střelivu,optice

Právě je 17 led 2017 05:47

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: ČZ G2000
PříspěvekNapsal: 28 úno 2005 01:11 
Zdravím! Máte někdo zkušenosti s CŽ G2000? Jak byste ji hodnotili v porovnání s třeba (i když dražšími) Glock-em (17, 19), IMI Jericho 941 nebo "klasickou" CŽ 75 (BD)? Díky za jakékoliv info.

Předmět příspěvku: re:ČZ G2000
PříspěvekNapsal: 28 úno 2005 12:07 
jedním slovem: "nejhorší"

PříspěvekNapsal: 28 úno 2005 14:24 
A co takhle popsat zkušenosti s ní? Někdy mě připadá, že podobné komentáře sem píší lidé kteří nastříleli všehovšudy tak 50 ran - se vzduchovkou Gamo ....

PříspěvekNapsal: 28 úno 2005 18:18 
Musím dát zapravdu kolegovi. G2000 je snad to nejhorší z sériově vyráběných zbraní, co jsem v ruce držel. Přesnost nevelká, spolehlivost také nikoliv excelující(spíš naopak) - já sám jsem při 100 ranách měl asi sedm závad - kvalita zpracování nedobrá. I Číňani umí vyrobit podstatně kvalitnější zbraně. Ač nerad, musím přiznat, že já jsem touto zbraní byl velmi zklamaný.
O tom, že asi nelžeme svědčí jednak nemnoho prodaných zbraní a také fakt, že jich je mnoho (z těch pár prodaných) už měsíce po komisích a obchodech se zbraněmi.

PříspěvekNapsal: 01 bře 2005 12:09 
Ale ano, já tomu věřím, ale když se někdo ptá na zkušenosti, tak se s odpovědí "nejhorší" asi moc nespokojí. Já bych si ji taky nekoupil, ale pro ňáký jantary z ochranek je to za ty peníze až až.

PříspěvekNapsal: 01 bře 2005 15:08 
No, to bych jantarům z ochranky radějc koupil ČZ 110, nebo ČZ 75. To opravdu není zbraň ke střelbě.

PříspěvekNapsal: 03 bře 2005 12:34 
v katalogu pistolí časopisu Zbraně a náboje je o ní napsáno , že byla vyrobena pro armádu a 100 % zaměnitelnost z ní dělá skvělou armádní a služební zbraň

Ale tohle mi připadá spíše jako reklama na skoro neprodejný výrobek.

Je to jen teorie ale praxe je prý jiná

Předmět příspěvku: CZ-G2000 9mm Luger
PříspěvekNapsal: 16 črc 2005 10:46 
Zbraň CZ-G2000 mám od roku 1999 a sem s ní velmi spokojen.Jsem členem střeleckého klubu a touto pistolí prošlo více než tisíc nábojů od různých výrobců.Všechny výstřely proběhly bez jediné zádržky.Pistole neměla dodnes žádnou poruchu.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 črc 2005 15:27 
Každý máme svůj názor, před pár lety jsem ji chtěl kupovat a namlsaný z Glocku(u kterého mi zas vadí pojistka na spoušti) jsem si vyzkoušel střelbu z
G2000 a budu upřímný docela jsem se zhrozil. Jsem puškař, tak lecos na pistoli toleruji, první dojem držení zbraně a pak si dá člověk pár ran. Je to jak s autem, někomu sedí někomu ne, ale G2000 je opravdu nejhorší pistolí co jsem měl v ruce a z které jsem alespoň trochu střílel. Že má být armádní zbraní? Hm..to už to s tou fabrikou musí být fakt špatný, že vůbec vypustí na trh takový přístroj, všimněme si také, jak poklesla cena za dobu co se prodává, asi ji hodně kupují a výrobce slevou ji chce dopřát nejširším masám. Nikoho však nechci odrazovat, jsem přece víc na ty pušky.

Předmět příspěvku: Re: ČZ G2000
PříspěvekNapsal: 28 lis 2012 15:28 

Zdravím cz G 2000 už mám několik let a nastříleno nepočítaně vystřelů cca 2000 .Nemůžu o ní říct nic špatné ,pokud se mě zasekl náboj ve vyhazovači( asi 1ks ze100 výstřelů) tak to dělali jen přebíjené náboje.Zbraň není určena ke sportovnímu střílení ale kamarád po doladění ji používá i k tomu učelu .Můj názor je že zbraň byla vyráběna na rychlo( měla jít do výběrovky jako zbraň PČR) a mohla být zpracována lépe ale já na ni nedám dopustit .Hodně lidí o ní plácá jak je špatná a nejhorší a bla bla , a umí akorát papouškovat co kde slyšeli( ne všichni somzřejmě věřím že některý kus stál za h...). Na 20m mám při mířené střelbě všechno " 9 ,10" a to se na to nijak nepřipravuji- střílím bojovku-. Vím že čz 75 atd. to není ale já jsem rád že ji mám. 8)

Předmět příspěvku: CZ G2000
PříspěvekNapsal: 10 čer 2015 14:46 

Stal se ze mne majitel této pistole,
první zkušenost je ...
ale to nevadí, začátky jsou vždy těžké, drahé a složité.
Pomohlo by pokud máte někdo dokumenty (rozkres dílů. návod....)
Také zdroje náhradních dílů nebo to co pasuje z jiných zbraní.
Miluláš

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina