www.zamerovac.cz podvodne jednani pozor !!!!

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Z@nek
Příspěvky: 285
Registrován: 05 srp 2010 07:09
Bydliště: Okolí Brna

www.zamerovac.cz podvodné jednání pozor !!!!

Příspěvek od Z@nek » 20 srp 2012 20:08

Na tomto webu jsem si objednal 24.7.2012 pouzdro Swiss Arms 95cm
http://www.zamerovac.cz/swiss-arms-pouz ... 88966.html
....zboží došlo na dobírku, ale...
Došlo úplně něco jiného než jsem objednal, po domluvě jsem poslal zboží zpět na výměnu na své náklady. Po doručení mě p.Šíma oznámil, že mnou objednané zboží není skladem a nabídl mi vrácení peněz, ať pošlu č.účtu emailem - po týdnu kdy se nic nedělo jsem volal a pan Šíma se mi moc (opět) omlouval, že zboží není skladem a že mi o tom posílal email, který ale vůbec nedošel po chvilce dohadování jestli opravdu něco posílal a že má na eshopu b.rdel ve skladových počtech jsme se domluvili na koupi jiného a to dvojnásobně drahého pouzdra
http://www.zamerovac.cz/molle-prepravni ... 92712.html
na které jsem 14dní čekal i když mělo být skladem.
Ve finále došlo úplně jiné pouzdro a to Guarder 42 fakturované za 1499,-
http://www.armymarket.cz/transportni-po ... m-gd-d1436
které lze sehnat na jiných eshopech do 600,- nemá ho ani na stránkách, proto je odkaz odjinud.
Pan Šíma mi nezvedá telefony a neodpovídá na maily a pokud volám z jiných čísel, tak se neustále vymlouvá na technické problémy. A tohle není ojedinělý případ.
Pokoušel se tento eshop začátkem roku prodat nebo sehnat nějakého d.bila co by za něj řešil průs.ry a to se mu nepovedlo, řešil nějaké problémy s hypotékou a pak se chtěl odstěhovat do Anglie.
Nyní okrádá a podvádí lidi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pozor na něj!!!!!!
Naposledy upravil(a) Z@nek dne 03 zář 2012 09:11, celkem upraveno 1 x.


HW100 .177/SIII 10x42MMD
Nejde-li o život, jde o hovno.
Uživatelský avatar
Z@nek
Příspěvky: 285
Registrován: 05 srp 2010 07:09
Bydliště: Okolí Brna

Re: www.zamerovac.cz nový podvodník na eshopech pozor !!!!

Příspěvek od Z@nek » 21 srp 2012 19:26

Dnes se mi pan Šíma ozval s tímto vyjádřením:

Dobrý den,
poslal jsem vám toto pouzdro proto, že odpovídalo vašemu popisu.
Ovšem cena tohoto pouzdra není rozhodně 600,- co vy píšete,
ale daleko nad 1000,-. Dále si myslím, že by vám to pouzdro MOLLE nevyhovovalo
a stejně by jste ho posílal opět zpět, protože jsme zjistili, že nejde otevřít celé.
Kvůli tomu, že to trvalo tak dlouho, poslal jsem vám alternativu, která mi přišla po vašich rozhovorech
nejvíc rozumná.

Pěkný den,
Ondřej Šíma.


Na mou další odpověď už se neobtěžoval odpovídat:

Dobrý den,
ale v tom případě jste to se mnou měl předem konzultovat, já si pouzdro MOLLE (dle foto výrobce Mil-Tec) prohlídl na prodejně v Brně, když jsem čekal než od Vás dojde a vyhovovalo by mi bez problémů.
Narozdíl tomu je pozdro Guarder pro mě nepoužitelné - nemá dostatečný vnitřní prostor pro vložení toho jehlového molitanu a měl jsem ho v rukou právě asi před měsícem u Morrise
http://www.armymarket.cz/transportni-po ... m-gd-d1436
proto odkazuji na danou cenu.

P.S. Zkuste si představit moje překvapení a rozhořčení, když jsem dojel z dovolené a v balíku jsem našel něco jiného než jsem si objednal OPĚT.
HW100 .177/SIII 10x42MMD
Nejde-li o život, jde o hovno.
Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 540
Registrován: 11 bře 2012 15:43
Bydliště: Brno - venkov

Re: www.zamerovac.cz nový podvodník na eshopech pozor !!!!

Příspěvek od Beaver » 21 srp 2012 19:37

Dobrej frajer, takže já si objednám u prodejce Toyotu Tundra V8 a prodejce mi dodá Fábii HTP s tím, že si myslí, že by mi Tundra nevyhovovala, protože podle něj má moc vysokou spotřebu a Fábia mu přijde jako cenově srovnatelná :lol:

Nevím co řešíš. 14 dní máš na vrácení zboží i bez udání důvodu, pokud je zboží nakoupeno v e-shopu. V tomto případě navíc bylo dodáno zcela jiné zboží, takže máš i velmi pádný důvod, proč takto činíš. Okamžitě bych mu obratem poslal e-mail, že očekáváš vrácení svých peněz do 3 dnů, v opačném případě stížnost na Českou Obchodní Inspekci a samozřejmě budeš soudně vymáhat náhradu škody (což není jen pouzdro - musel jsi už několikrát na poštu, takže to je ztracený čas, případné projeté palivo, telefonáty a pochopitelně případné výlohy na právníka).
Alfa 641
Uživatelský avatar
Z@nek
Příspěvky: 285
Registrován: 05 srp 2010 07:09
Bydliště: Okolí Brna

Re: www.zamerovac.cz podvodné jednání pozor !!!!

Příspěvek od Z@nek » 11 zář 2012 13:47

Tak po poslání emailu s výhružkou na oznámení Čes.obchodní inspekci se vše rozběhlo jak má.
Majiteli eshopu zázračně začal fungovat email a bylo mi slíbeno vyřešení nastalé situace a omluva od firmy.

No a 10.9.2012 jsem se dočkal pouzdra Miltec Molle, které jsem zaplatil.

Pouzdro je libový, skoro jsem se dostal k pokušení stáhnout škaredé komentáře na jejich stránkách, ale osud tomu asi tak chtěl - zaboha si nemůžu vzpomenout na přístupové heslo, které jsem ve vzteku na jejich stránkách použil.

Smůla, možná to pomůže ostatním.
8)
HW100 .177/SIII 10x42MMD
Nejde-li o život, jde o hovno.
Uživatelský avatar
ladaj
Příspěvky: 128
Registrován: 24 zář 2010 13:11
Bydliště: Zlín

Re: www.zamerovac.cz podvodné jednání pozor !!!!

Příspěvek od ladaj » 07 kvě 2014 15:06

Reference na uvedený shop jsem bohužel vyhledal až poté, co jsem předem zaplatil "sliby skladem, expedujeme ihned", které přes 2 průběžné dotazy nebyly doručeny více jak 3 týdny po zaplacení. Alespoň, že na storno objednávky (odstoupení od smlouvy) reagoval obratem včetně vrácení peněz. Kdyby napsal hned, že to nemá, dohodli bychom se na zrušení objednávky ihned - fakt takovému podnikání nerozumím. Přitom podle všeho úspěšně provozuje paintballové hřiště.
Zamerovac.cz
Příspěvky: 1
Registrován: 10 kvě 2014 23:37
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: www.zamerovac.cz neni podvod !!!!

Příspěvek od Zamerovac.cz » 11 kvě 2014 00:05

Dobrý den,
bohužel jsem se dostal k vašim recenzím až teď.

Mrzí mě, že nastala tato situace, ale určitě bych netvrdil, že jsme podvodníci.
Pokud byl nějaký problém, tak jsme zákazníkovi vždy řádně
peníze vrátili nebo případnou objednávku dořešili pro dobro zákazníka.

Rád bych vám situaci, kterou byl daný problém řešen nějakým způsobem vynahradil,
proto Vám pane "ladaj" a Vám pane "Z@nek" nabízím slevu z objednávky v našem e-shopu v hodnotě 500Kč a doručení zdarma.

Obraťte se na mě v soukromé zprávě.

S pozdravem Ondřej Šíma.
http://www.zamerovac.cz/ - airsoft, paintball, army shop
Odpovědět