Web o plynovce Drulov Du-10

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
klot
Příspěvky: 10
Registrován: 08 zář 2005 12:43
Kontaktovat uživatele:

Web o plynovce Drulov Du-10

Příspěvek od klot » 19 zář 2005 16:12

Na adrese http://www.drulov.kvalitne.cz/ jsem umístil své stránky o CO2 plynovce Drulov DU-10 Eagle. Shrnul jsem zde svoje zkušenosti s touto zbraní a umístil fotogalerii a několik rad.


Plumbum

Příspěvek od Plumbum » 20 zář 2005 09:25

Zaujala ma táto puška a na webe som našiel aj nejakú 9mm.Fakt by ma zaujimalo ake strelivo sa tam pouziva,myslel som ze diabolky sa vyrábaju v max. kalibroch 6.35.Vie niekto o tejto zbrani viac?
http://www.pyramydair.com/cgi-bin/model.pl?model_id=352
klot
Příspěvky: 10
Registrován: 08 zář 2005 12:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od klot » 20 zář 2005 09:49

Když jsem si ji objednával, tak se p. Háněl skutečně zmínil, že, cituji, "...montujeme tam hlavně až do 9mm, jak kdo chce...", ale myslím že měl na mysli spíš výrobu na export do USA, tam jsou 9mm vzduchovky běžné. Jinak si osobně nedovedu moc představit jak to na to CO2 může při 9mm střílet. Ovšem na tom odkazu je jiná puška, tahle je jednoranná a je vyráběná na bázi původně narkotizační pušky. Taky spotřeba 12g CO2 na 12 výstřelů.
Uživatelský avatar
voc
Příspěvky: 71
Registrován: 11 dub 2006 08:19

Příspěvek od voc » 11 dub 2006 11:08

klot : Chtěl jsem se zeptat, jestli máš stále ještě svého miláčka DU-10 EAGLE. :wink: Celkem se mi líbí, ale ta přesnost na 20m nic moc :(
A na Tvých stránkách nevidím žádnou aktualizaci. Zajímalo by mě zda jsi v tom ještě něco podnikal... poštelovat trochu výkon (samozřejmě do 16J)... přesnost...
troj
Příspěvky: 533
Registrován: 24 lis 2005 11:17

Příspěvek od troj » 11 dub 2006 11:18

klot píše:Když jsem si ji objednával, tak se p. Háněl skutečně zmínil, že, cituji, "...montujeme tam hlavně až do 9mm, jak kdo chce...", ale myslím že měl na mysli spíš výrobu na export do USA, tam jsou 9mm vzduchovky běžné. Jinak si osobně nedovedu moc představit jak to na to CO2 může při 9mm střílet. Ovšem na tom odkazu je jiná puška, tahle je jednoranná a je vyráběná na bázi původně narkotizační pušky. Taky spotřeba 12g CO2 na 12 výstřelů.
jediny co mi napadlo v souvislosti s hlavni 9mm je moznost pouziti airsoftoveho streliva..neni to uplne spatnej napad..z opakovaci vzduchovky mit vymenou par dilu dost dobrou airsoftovou odstrelovacku :twisted:
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 11 dub 2006 11:30

Mně se hlavně moc nezdá ta přesnost, podle mě by to mělo střílet daleko přesněji. Chtělo by to asi vyzkoušet i jiné střelivo.
Možná tam taky bude dost nevyrovnaná úsťová rychlost.
To i stará pístová Slavie 630 bez optiky střílí líp.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
troj
Příspěvky: 533
Registrován: 24 lis 2005 11:17

Příspěvek od troj » 11 dub 2006 14:31

dost by mi zajimalo jakym zpusobem funguje to prebijeni-jestli tam je posuvny zasobnik tak to kolisani rychlosti bude dano ztratami pruchodem toho zasobniku..ale pouzitim jednoraneho zaveru by mela jit presnost hooodne nahoru..uz jsi zkousel ten jednorany zaver??
a s tim tuningem..ono tuningovat zbran na co2 moc nejde..je to dano hlavne tim ze obsah plynu v zasobniku je sakra maly na to aby se z toho dalo vydolovat nejakej slusnejsi vykon..a taky s tlakem 50atm se nedaji delat zadne zazraky..skoda ze to nezkonstruovali na vzduch jako vetrovku..
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 11 dub 2006 17:28

JJ, na vině bude určitě ta samonabíjecí funkce. Aby to fungovalo, tak tam asi budou dost velké vůle.
Ta přesnost je fakt hodně špatná, to už je lepší kdejaká Gamofka, ale na střílení na 10m do krabiček je to v pohodě.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Odpovědět