Walther P22 vs Beretta 92

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Návštěvník

Walther P22 vs Beretta 92

Příspěvek od Návštěvník » 15 zář 2004 01:01

Rozhodl jsem se pořídit si plynovou pistoli a nevím kterou si vybrat Walther P22 nebo Baretta 92??? Prosím poraďte a oddůvodněte.


Návštěvník

re:Walther P22 vs Beretta 92

Příspěvek od Návštěvník » 15 zář 2004 06:36

zhlediska ceny je kvalitativně na dostatečné úrovni beretta akoát je moc težká a velká na nošení pod budnou apod. Jinak ale v akci vypadá dost dobře.
Návštěvník

re:Walther P22 vs Beretta 92

Příspěvek od Návštěvník » 15 zář 2004 07:54

Osobně bych při volbě plynovky upřednostnil co nejmenší zbraň, abych ji mohl kdykoli nosit a aby moc nepřekážela s dostatečným zásobníkem a co možná největšími a nejůčinněnjšími náboji. Hlavně ne něco, co přesně napodobuje "ostrou" zbraň, mělo by na první pohled být jasné, že je to plynovka - důvod je docela jednoduchý, když už to náhodou vytáhneš z kapsy, tak aby tě třeba nějaký nezůčastněný horkokrevný šílenec konající rádoby dobrý skutek nesložil svojí devítkou v touze zachránit zločince, z jeho pohledu ale oběť, na kterého míříš.
Návštěvník

re:Walther P22 vs Beretta 92

Příspěvek od Návštěvník » 15 zář 2004 17:42

Já nevím, ale vůbec bych si s plynovkama nezahrával. Podle mne to je špás velmi nebezpečný. Dneska už má každej gauner v kapse aspoň 7.65 a Vy se ani nebudete moct bránit. Než ho naštvat plynovkou, radějc se nechat okrást. Hlavně zůstat zdravej...
Návštěvník

re:Walther P22 vs Beretta 92

Příspěvek od Návštěvník » 17 zář 2004 08:13

Sice by se mnou lomcoval vztek kdyby me okradali.. ale zni to rozumne. Lepsi zivej nez mrtvej. Plynovku ano, ale clovek to asi s tim pouzitim nesmi prestrelit! A pak se jednou splete... frajer vytahne normalni strikacku a BAC.
Návštěvník

re:Walther P22 vs Beretta 92

Příspěvek od Návštěvník » 24 říj 2004 11:11

Co si myslíte o plynové pystole p22? a má někdo s plynovkou zkušenost?
Návštěvník

re:Walther P22 vs Beretta 92

Příspěvek od Návštěvník » 24 říj 2004 17:56

Raději normální devítku, než plynovku. Plynovka je dobrá, ale v tomto státě je v oběhu příliš ilegálních zbraní na to abych spoléhal, že ten druhý bude držet v ruce taky plynovku, nebo něco jiného. A navíc plynovkou se vůbec neubráníte nožům (kterým se brání jakkoliv špatně). Pokud mohu doporučit: jestli můžete pořiďte si zbroják a zbraň.
Návštěvník

Walther P22

Příspěvek od Návštěvník » 30 říj 2004 08:24

Na tento názor musím zareagovat. To že se proti noži brání špatně to ví asi každý ale nevím proč by se člověk s plynovkou konkretně s naboji PA.PV neubránil. At už neco útočník drží v ruce či nikoliv vždy je po zásahu plynovým nábojem ochromený. Vlastním p22,zkušenost v sebeobraně zatím nemám ale dřív jsem vlastnil pepřový obraný sprej který má stejný účinek jak náboje PV a tudiž si myslím že obrana plynovkou nemůže být horší než pepřový sprej.
Odpovědět