Walther G22 / Remington 597 /Cz 452

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 01 črc 2005 21:17

Dědek Plesnivák píše:[že největší orgie je střílet na megastickou vzdálenost 50m s optikou 32x44 a mít při tom malorážku ve svěráku
Nic takoveho jsem nenapsal tak to prosimte neprekrucuj a nezesmesnuj! Pokud jsem na strankach napsal nejakou blbost, coz se klidne mohlo stat, tak ocenim, kdyz mne na to upozornis. Muzeme klidne diskutovat treba o mych nazorech, od toho je forum. Ale sam nenapsat nic a z ostatnich si jen delat prdel, to je moc jednoduchy ne? Ale pokud na vic nemas .. 8)

p.s.: O benchrestu si myslim, ze je to spis soutez v nakupu toho nejlepsiho vybaveni, ne ve strelbe ..


Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 01 črc 2005 22:53

Dedek nemyslel tvoje webove stranky ... on myslel forum. Ze ano? Jinak s jeho ironii soucitim.. az na to jak zhanebil moje tema s nejlepsim rozptylem na 50m s oporou! Kde se tam pise o sveraku? Trosku "varis z vody" ze?
Dědek Plesnivák

Příspěvek od Dědek Plesnivák » 02 črc 2005 08:52

No nazdar, podle všeho to vypadá že Sidewinder a Andy jsou holky - takhle vztahovačně se chlap ani chovat nemůže... :D Já nenapsal že tyhle moudra jsem se dočetl u Sidewindera, ty jsem pochytil tady na fóru a krásně jsem se bavil, takže díky všem. Ten web o větrovce a malorážce na mě působí sice trochu dětinsky, ale rozhodně je to celkem dobře odvedená práce a určitě začátečníkům pomůže. Stálo to autora zajisté hodně času a se vším co je tam napsáno se dá alespoň částečně souhlasit, takže má kritika se tímto směrem určitě ubírat nebude. Dobrá Andy, když sis o to řekl - to tvoje téma byla největší ptákovina co jsem od tebe tady na fóru přelouskal, ale je pravda že to sem zcela zapadá. :lol: Pak sis to už jen vylepšoval a proto jsem ochoten na tvůj prohřešek zapomenout. :lol: Připadá mi že jsi tu v opozici nějak osamocen a tudíž jsem se rozhodl že se nechám kritizovat davem po tvém vzoru. O střílení ze svěráku skutečně nikdo z vás nepsal, to byla jen ironie - on benchrest není taková hovadina jak se muže zdát, jenže to se musí střílet trochu na jiné vzdálenosti než je 50 metrů, což se u nás v republice moc dobře nedá... Já osobně považuji za daleko lepšího střelce člověka co na 25 metrů z ruky bez optiky střílí osmičky, než někoho kdo vymlátí desítku na 50 metrů s optikou a leží při tom jak stará Blažková po operaci hemoroidů :wink: Netvrdím ovšem že s tím musí všichni souhlasit, je to jen můj názor.
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 02 črc 2005 09:35

Hele dedku Andy je "superstar" tohodle fora, na to nejsi ani dost ftipnej ani dost chytrej, aby si ho mohl kopirovat. :wink:

Jinak s tim jedinym nazorem, co jsi zde napsal mezi tou hromadou nesmyslu docela nesouhlasim. Ne kazdy kdo trefuje na 25 ze stoje 8cky dovede tu desitku na 50 vymlatit a naopak .. kazde ma neco do sebe, ale co ma do sebe bench to teda nevim, se super vybavenim to bude umet i ta blazkova.
Dědek Plesnivák

Příspěvek od Dědek Plesnivák » 02 črc 2005 11:25

Sidewinder píše:Hele dedku Andy je "superstar" tohodle fora, na to nejsi ani dost ftipnej ani dost chytrej, aby si ho mohl kopirovat. :wink:

Jinak s tim jedinym nazorem, co jsi zde napsal mezi tou hromadou nesmyslu docela nesouhlasim. Ne kazdy kdo trefuje na 25 ze stoje 8cky dovede tu desitku na 50 vymlatit a naopak .. kazde ma neco do sebe, ale co ma do sebe bench to teda nevim, se super vybavenim to bude umet i ta blazkova.
Chlapče, já uvedl že tvoje stránky jsou docela dobrá věc a ty to považuješ za nesmysl - tomu říkám zdravá sebekritika 8) Mimochodem, já napsal že je velký rozdíl v tom jestli někdo střílí tak nebo onak a ty řekneš že s tím nesouhlasíš a napíšeš to samé. Korunuješ to tím že tvrdíš že oboje má něco do sebe a hned nezapomeneš napsat že u benchrestu vlastně nevíš co... Ty jsi vlastně větrovkář, co? Pro ty žádná vzdálenost není nikdy dost velká a střílet skoro na kilometr je naprostá brnkačka, to umí každý, když má výbavu za milion. No tak fajn, ty asi budeš jeden z těch co si myslí že když má velký penis tak ho stačí jen vystrčit a lehout na záda a úspěch zaručen... On se totiž benchrest jinde střílí i na víc než na 50 metrů a to už pak chce taky trochu něco umět... Podle tvého tvrzení by pak mohl dělat odstřelovače každý. Jasně, Dragunovem se samozřejmě nedá nastřílet to co s DSR, ale tak to chodí úplně ve všem, tak o co vlastně jde? S mizerným autem se dají vyhrát závody taky jen náhodou.
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 02 črc 2005 12:44

Zase jen placas kraviny, obracis vyznam vet a chytas za slova. Proste varis z vody :) a jeste se u toho snazis byt ftipnej .. trapas :lol:

MOhl by si delat politika .. jestli uz jim nahodou nejsi 8)
Dědek Plesnivák

Příspěvek od Dědek Plesnivák » 04 črc 2005 11:27

Sidewinder píše:Zase jen placas kraviny, obracis vyznam vet a chytas za slova. Proste varis z vody :) a jeste se u toho snazis byt ftipnej .. trapas :lol:

MOhl by si delat politika .. jestli uz jim nahodou nejsi 8)
Hele víš co, kašlem na to, já tě chtěl jen vyprovokovat k nějaké vtipnější konverzaci a ty jen opakuješ že jsem trapák a opičíš se po Andym s jeho hláškou o vaření z vody... To nemá cenu, zapomenem na to a budem se bavit normálně, co říkáš?
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 04 črc 2005 14:11

OK, ale to nic nemeni na tom, ze jsi varil z vody :wink:
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 04 črc 2005 22:45

Chlapci nejak se to zvrhlo ne? Jinak pro upresneni... "holka" nejsem.
Odpovědět