Walther FT 8-32x56

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Walther FT 8-32x56

Příspěvek od Warthog » 07 kvě 2010 17:23

Víceméně v rámci ověřování toho, jaké zvětešní mi nejvíce sedne před nákupem lepšího pevného skla jsem pořídil tuhle věc s tím, že následně ji dám na jednu ze "sekundárních" větrovek pro návštěvy apod.

No a jsem z toho puškohledu celkem paf. Samozřejmě, že za ty peníze a při těch parametrech neočekávám žádnou špičku, ale tohle se chová fakt divně. Na CZ200S funguje v podstatě v pohodě, byť trochu mění nástřel se zvětšením.

Ovšem na BSA Lonestar ani Gunpower SSS se to v podstatě nedá nastřelit. Vždy pěkná skupinka tří nebo čtyř ran a pak prásk, další rána nebo dvě totálně vedle. Na tom Lonestaru jsem to přičítal tomu, že cpu 11mm montáž na 13mm rybinu, ale když se to takhle chová i na SSS, tak nevím. Přitom Nikko 3-9x40 Mountmaster na obou funguje dobře, takže puškami to snad není (SSS je úplně nová, Lonestar ani ne půl roku starý). Stříleno na 50 a 70 metrů, bezvětří nebo opravdu velmi mírný zadní vítr.

Mohl jsem něco přehlédnout, mám ten puškohled reklamovat, nebo je to prostě takový šmejd a mám to dát dětem na hraní?



Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
Odpovědět