Fórum GunShop.cz - zbraně, střelivo, optika

Diskuzní fórum o zbraních, střelivu,optice

Právě je 24 kvě 2018 07:18

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2842 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 186, 187, 188, 189, 190
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vzduchovky Hatsan
PříspěvekNapsal: 02 dub 2018 19:19 

Reklamování zmetkových výrobků všeho druhu už beru jeko sport a zábavu!
Turci si z nás prostě dělají něco jako výkupnu železného šrotu. Nevadilo by mi, že se nenamáhají udělat zahloubení ústí hlavě a odstranit grót. To se doma ještě nějak opravit. Ale oni mají skutečně smysl pro humor a nebo nás mají za úplné blbce... ?? :mrgreen:

Hrbolaté hlavně, vyráběné z nějakých hutních polotovarů skladovaných 10 let s zřejmě na dešti s vyrezavělou předvrtanou dírou - s tím už ani ALLÁH nic nesvede! Zvláště, když se od poloviny délky průměr vývrtu najednou kuželovitě rozšiřuje, že diabolka volně propadne. No ale pak ovšem se zarazí o ten grót a rotující střela dělá kotrmelce a letí prostě pokaždé jinam. Alláh ať ty Turky za to potrestá!!! :twisted: :twisted:

Po první reklamaci prodejce poslal druhý kus Hatsan 125. Nechápu, že servisní technik se neobtěžoval podívat do hlavně. No a tak to šlo zase nazpět. Odpověděli, že reklamaci opět uznávaní, a že ta hlaven je skutečně vadná, ale že mi nemají co poslat jiného. Bylo by to prý stejné... :twisted: :lol: :lol:

Navrhnul jsem, ať tedy vymění jen hlaveň, že nechci vrátit peníze. Tak uvidíme, kde tu dobrou hlaveň seženou ????? :D :D :D

PříspěvekNapsal: 02 dub 2018 21:41 

A kde jsi ji kupoval? Pokud přímo z Kozapu, tak jsi v pr...i, jak Baťa s dřevákama, protože ti dva šohaji "technici" jsou ochotní jedna radost a neseženou nic. Vezmi zpátky peníze a poohlédni se po něčem jiném.

PříspěvekNapsal: 02 dub 2018 21:51 

No, mně je to jasný, že ti hoši nic neseženou! Takže ať si tu náhradní hlaveň nechají poslat třebas z Turecka! Mně už je to jedno! Nespěchám, táhne se to už pět měsíců. Prodali zmetka, musí to napravit, nebo opravit. Teď by chtěli vycouvat....

Ale proč vědomě posílají lidem zmetky ??

PříspěvekNapsal: 02 dub 2018 23:03 

Zmetek prodají a čekají. Buď se jim to vrátí, nebo ne. Oni to neřeší a moc dobře o tom vědí a ne, že to nikdo nezkontroluje. Škoda jen toho, že, když to nemá Kozap, tak to nemá nikdo. Já po nich chtěl, aby mi sehnali novou spoušť na strikera a záměrně ji tak nadcenili, že by ji koupil jedině blázen. Spoušť by stála přes litr a nová flinta dva a půl. Píšu to nerad, ale věřím tomu, že čekáš marně na zázrak.

PříspěvekNapsal: 03 dub 2018 08:03 

Naštěstí to nemám přímo od nich, ale jak píšeš - všechno sem přichází přes ten servis v Kozapu! Takže doufám, že prodejce na ně přitvrdí, aby chlapci zpytovali černé svědomí. 8)

Kdyby to střílelo dobře, tak bych snad ani nezkoumal jak je ta hlaveň cal.5,5mm uvnitř - ve vývrtu zmršená, plná hrbolů a korozí vyhlodaných důlků.
Zkusil jsem diabolku pozvolna protlačovat mosaznou tyčkou vývrtem - no hrůza! :twisted:
Po počátečním odporu v komoře postupuje trhavě vpřed takovými přískoky, to jak to místy na těch hrbolcích a dírách zadrhuje a pak poskočí. Od půlky najednou proletí durch až zarazí o grót na otřepeném nezačištěném ústí, ... aby prošla ven je potřebné silně zatlačit, až dojde k deformaci. :lol:

Při výstřelu pochopitelně ten grót vymrští střelu pokaždé jinam - rozptyl nahodile nahoru i dolů i do boku (na 15m v kruhu cca 12cm. Také na chronu jsem naměřil jen E=10-11,5J, značná část energie se ztrácí na těch gródech a otřepech v ústí. Při opakovaném - druhém použití už zdeformované diabolky šel výkon na 16-17J... :idea: Kam by šla přesnost po odstranění otřepů v ústí, není třeba rozebírat... :evil: :twisted: :lol:

HATSAN 125 by byla jinak celkem dobrá a hlavně výkonná vzduchovka. Jistě jsou tam výše zmiňované technické nedostatky, které běžný uživatel ani nepostřehne, ale s takto zfušovanou hlavní je nepoužitelná. Takže si ještě počkám na výměnu hlavně eventuálně další dodávku z Turecka. Lajdáky je třeba naučit poctivé práci! Alláh to jistě ocení ... :idea: :!: :!:

PříspěvekNapsal: 03 dub 2018 08:13 

Být tebou tak se na Hatsana vykašlu. Já jsem rád, že jsem se ho zbavil. Jestli potřebuješ výkon tak si kup raději větrovku.

PříspěvekNapsal: 03 dub 2018 09:32 

Mám i jiné vzduchovky. Větrovka je na soutěže a střelbu do terčů. Hatsan na přemnožené krvelačné lišky a kuny, které mi běhají kolem zahrady jako koťata po střeše. Ale trefit se také potřebuji, jen chlapci z Kozapu to jaksi nechápou.... :twisted:

No, snad se najde alespoň jeden dobrý kus!!

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2842 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 186, 187, 188, 189, 190

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina