Fórum GunShop.cz - zbraně, střelivo, optika

Diskuzní fórum o zbraních, střelivu,optice

Právě je 21 lis 2017 01:31

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2782 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 182, 183, 184, 185, 186
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vzduchovky Hatsan
PříspěvekNapsal: 15 zář 2017 08:58 

Svatá pravda, už se to nestane. Omlouváme se pánu Bohu i Vám Alexi a budeme se kát :oops: .

PříspěvekNapsal: 11 říj 2017 23:24 

Ahoj, chystam se koupit Hatsan 55s a nechat otunit strixem (jeho gas pist + tesneni). Muzete mi nekdo prosim potvrdit informaci, ze konstrukcne je tato vzduchovka shodna s modelem 80 jak pisou zde ?
http://www.myslivost.cz/Casopis-Myslivo ... -myslivce-
Nevyzaduji drevo a usetrene koruny (cca 500) bych dal do gas pistu + tuningu od strixe.
Dekuji.

PříspěvekNapsal: 12 říj 2017 14:57 

Jsem čerstvým majitelem té 55s, mám i zmíněný tuning, kupoval jsem ho hlavně pro tu pažbu, na obrázku vypadá pěkně, ale v reálu mi pod nánosem laku připadá trochu jako fototapeta a je vidět každý škrábaneček

PříspěvekNapsal: 12 říj 2017 17:22 

Praveze mne o drevenou pazbu nejde, rekonstruoval jsem si jedno drevo na slavii 620tce a klidne bych zkusil i polymer kvuli udrzbe. Ale rad bych vedel, zda napriklad chvalena hlaven je opravdu stejna na 55s i 80tce. U nas maji v kamennem obchode 55s predrazenou, ale na tu pazbu se radeji dojdu podivat tedy, diky.

PříspěvekNapsal: 14 říj 2017 12:42 

Tiež mám túto vzduchovku 55s.Kupoval mi ju Strix v čechách upravil a poslal na slovensko.Je to kus železa žiadne umelinky nič také až na mušku! Pažba mi príde troška zvláštna,ale tiež poctivé drevko. Za ten peniaz výborná a presná vzduchovka!

PříspěvekNapsal: 14 říj 2017 13:35 

Jenze mi prave strix rikal,ze kvalita zeleza u hatsana v posledni dobe dost kolisa (hlaven) a ze je to celkem loterie co prijde. Z toho duvodu mi byla doporucena gamo cfx - ktera je drazsi,ale stale jistejsi volba co se tyce kvality zeleza a uz spodni natah. Chci neco na takove to domaci hft,ale hw97 si zatim dovolit nemohu (zivim nejaky krky doma)

PříspěvekNapsal: 14 říj 2017 16:09 

Výběr vzduchovky záleží na Vaších cílech a financích. Pokud potřebujete vzduchovku na sřílení na zahradě, plinking, lov, někdy na terč a chcete výkonnou a ne moc drahou vzduchovku, tak Hatsan 55S je dobrá varianta. Má stejnou konstrukci jako Hatsan 70/80/90/95, ale má dřevěnou ořechovou pažbou. Nevím proč, ale železo, v případě Hatsan, sedí lépe ve dřevě než plastu. A ten plast je špatný. Samozřejmě ideální možnost je koupit neobarvenou pažbu a udělat povrch dle svého, ale můžete odstranit lak pokud chcete. Spoušť (po vylepšení) je nejlepší ze vzduchovek v této cenové kategorie.
Ale pořád je Hatsan jako loterie. Mám před sebou dvě vzduchovky Hatsan. Obě jsou nové a rok výroby je stejný. Jsou stejně nastavené, ale jedna má soustřel 2x4cm ze 25m, a druhá 15x20cm. Pomoci lupy jsem si všiml malinkaté špony na konci hlavně. Bývá to i horší. Ještě je těžké přesně střílet z Hatsan kvůli těžkému pístu. Ikdyž se sníží výkon na 16J, bude úder pístu moc silný. Neříkám, že to je špatná vzduchovka. Jen má jiné účely.

Gamo má mnohem lepší hlaveň a když potřebujete vzduchovku pro začátečníka v FT, tak alespoň Gamo CFX. Po tuningu, nastavena na 16J, je schopna docela dobrých výsledků. Déle se nabijí, ale pro klidnou střelbu na terč se hodí víc.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2782 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 182, 183, 184, 185, 186

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina