Vzduchovka v tasce a noseni venku / v aute

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Martin K
Příspěvky: 2079
Registrován: 27 srp 2012 08:32
Bydliště: 5 km od Nymburku

Re: Vzduchovka v tasce a noseni venku

Příspěvek od Martin K » 24 pro 2013 13:05

na tom pokutovým bločku by mělo být napsáno, za jaký přestupek jsi pokutu dostal. nebo není? můžeš ho ofotit a dát sem?
vystřelit přes chrono, znamená zjistit úsťovou rychlost té zbraně.


dycky STEYR
gunner
Příspěvky: 56
Registrován: 14 lis 2013 10:04
Bydliště: Underwater

Re: Vzduchovka v tasce a noseni venku

Příspěvek od gunner » 24 pro 2013 13:11

Zlate Spojene Staty... Tam jsi zaparkuj na zahradu klidne Tank kazdemu je to fuk...
Omlouvam se ze pisu spatne a s chybami, Jsem cizi statni prislusnik...
Hunter Force 750
gunner
Příspěvky: 56
Registrován: 14 lis 2013 10:04
Bydliště: Underwater

Re: Vzduchovka v tasce a noseni venku

Příspěvek od gunner » 24 pro 2013 13:12

Martin K píše:na tom pokutovým bločku by mělo být napsáno, za jaký přestupek jsi pokutu dostal. nebo není? můžeš ho ofotit a dát sem?
vystřelit přes chrono, znamená zjistit úsťovou rychlost té zbraně.
Je tam napsane jen 1000 kc a nejake debilni pouceni. Neni tam napsane apsolutne nic jineho...
Omlouvam se ze pisu spatne a s chybami, Jsem cizi statni prislusnik...
Hunter Force 750
lukinn
Příspěvky: 628
Registrován: 29 led 2012 16:51

Re: Vzduchovka v tasce a noseni venku

Příspěvek od lukinn » 24 pro 2013 13:13

co vim tak v blocku neni za co,ale treba se to uz zmenilo.
cubirkova4
Příspěvky: 198
Registrován: 06 pro 2009 17:07
Bydliště: Trnava, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzduchovka v tasce a noseni venku

Příspěvek od cubirkova4 » 24 pro 2013 13:13

To je teda neuveritelne. Asi vasi policajti pozeraju vela akcnych filmov. Ja nosim kufor vzdy na zadnych sedackach. Do kufra auta sa mi nevojde. Naposledy pri cestnej kontrole sa ma policajt opytal ci prevazam zbran a ukazal na zadne sedacky. Povedal som mu ze je to vzduchovka, idem na sutaz a ci ju chce vidiet. Povedal, ze netreba a nech sa mi dari. Toto bolo asi piaty krat co sa na naklad na zadnych sedackach pytali, ale vzdy stacilo povedat,ze je to vzduchovka a ani raz ju nechceli vidiet.
Trochu mimo temy, raz sme isli autom s kolegom zo Svedska. Zastavili nas policajti a snazili sa kolegovi za volantom povedat, ze mu nesvieti svetlo. Samozrejme som neprelozil, ale cakal ako to chlapci v zelenom zvladnu. Po neuspesnom snazeni rukami, nohami policajt kyvol vodicovi aby vystupil. Ten vysiel von a ked bol pred autom policajt ukazal na svetlo. Sved sa hodil na prednu kapotu roztiahol ruky, nohy a cakal. Ja som myslel, ze policajti sa zblaznia od smiechu, ako ho zdvihali z tej kapoty.
Naposledy upravil(a) cubirkova4 dne 24 pro 2013 13:39, celkem upraveno 1 x.
Steyr LG110 FT + NS Diamond 10-50x60
Steyr LG110 FT/Hunting + Burris Timberline 4,5-14x32
http://www.safta.sk
Uživatelský avatar
Martin K
Příspěvky: 2079
Registrován: 27 srp 2012 08:32
Bydliště: 5 km od Nymburku

Re: Vzduchovka v tasce a noseni venku

Příspěvek od Martin K » 24 pro 2013 13:23

Fero, dobrá historka :D

Zpět k té Gunnerově záležitosti- policajt když uloží blokovou pokutu, tak musí někam napsat za co byla uložena, ne? třeba u nich v počítači, nebo tak nějak. jdu to zjistit :wink:

Tak nevím, ale teď jsem mluvil s jedním četníkem a když udělí pokutu, musí být na pokutovém bloku napsáno za co byla udělena... Alespoň tak mi to řekl. A jako policajt by to měl nejspíš vědět.

jé, já bych taky chtěl, aby mě někdy takhle buzerovali. to by byla sranda :D
dycky STEYR
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10827
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzduchovka v tasce a noseni venku

Příspěvek od Alexxxus » 24 pro 2013 13:58

Ano na pokutovém bloku musí být uveden paragraf přestupku + čas kdy se to stalo.

Policajt nemá zákoný nárok vidět co vezeš v pevném obale - jen na okraj i kdyby jsi omotal vzduchovku černou folíí a byly by vidět obrysy zbraně tak se jedna o skryté nošení ... zbraň prostě vidět není a tečka ...

Jednou na mně vyjížděl dementní policajt (jen na okraj nebyl to pražák ale byl snad z Asie) že mám viditelnou zbraň (ten den jsem poštou obdržel pouzdro na P08 tak jsem si ho dal na bok, pindal že che vidět co mám na zadeli .... :-) no utřel si rypák a odtáhnul.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
dykmore
Příspěvky: 1065
Registrován: 09 led 2008 12:58
Bydliště: Ostrava - Hrušov

Re: Vzduchovka v tasce a noseni venku

Příspěvek od dykmore » 24 pro 2013 14:02

S policajtama je to jak s prdelema, každý je jiný - mohla to být smůla na vadný kus :mrgreen: každopádně hádat se s nima, aspoň z mých zkušeností tady na Severní Moravě, nemá smysl. Na druhou stranu, naše ostravské oddělení zbraní je vyloženě lázeňský hotel oproti zbytku republiky.
Pořádná bouchačka je z plastu a oceli, a nosí se v kydexovém pouzdru.
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10827
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzduchovka v tasce a noseni venku

Příspěvek od Alexxxus » 24 pro 2013 14:07

To myslíš vážně nebo ironicky ? Jsem slyšel že právě Ostrava je dost humus ...
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
dykmore
Příspěvky: 1065
Registrován: 09 led 2008 12:58
Bydliště: Ostrava - Hrušov

Re: Vzduchovka v tasce a noseni venku

Příspěvek od dykmore » 24 pro 2013 14:11

Nene, to myslím úplně vážně. Nevím, co jsi slyšel, ale za těch X let co mám zbroják jsem neměl jediný problém. Policajti příjemní a ochotní i mimo pracovní dobu, nákupní povolení za 10 minut, prostě pohoda... A s místním šéfem oddělení zbraní se dá o puškách povídat často déle, než kolik mám na návštěvu vyhrazeného času :mrgreen:
Pořádná bouchačka je z plastu a oceli, a nosí se v kydexovém pouzdru.
gunner
Příspěvky: 56
Registrován: 14 lis 2013 10:04
Bydliště: Underwater

Re: Vzduchovka v tasce a noseni venku

Příspěvek od gunner » 24 pro 2013 14:13

Takhle, ja vzdy s nimi spolupracuji, i kdyz se stane ze policajt nema pravdu, ja ho necham at tu pravdu ma, a potom jsi ja udelam vylet na GIBS a pokud se prokaze ze jednal neopravnene tak ho stejne ten trest postihne, GIBS totiz takove veci resi. Ja vzdy s nimi na miste jednam slusne a ridim se jejima pokynama, at jsou jakekoliv. Stejne jako tady v tomto pripade, rikal ze jsem se dopustil prestupku tak jsem s tim souhlasil. Mohl jsem s tim nesouhlasit ale to by me mozna nechal predvest na sluzebnu a na to vazne nemam ani cas a ani naladu. (mam doma mladou zenu :-D ) Takze, s nimi vazne nema cenu se hadat a jit jim proti srsti. Ve ctvrtek zajdu do GIBSU a reknu jim o co slo a at jsi ho oni najdou nebudu se srat se sracema. Ty kluci byli stari jako ja pokud ne i mladsi, par dnu maji na sobe uniformu a mysleji ze jsou zakon, nechal jsem jich v jejim filmu ale pokud se prokaze ze me pokutovali zbytecne tak tu uniformu rychle povesi o zebrik...
Omlouvam se ze pisu spatne a s chybami, Jsem cizi statni prislusnik...
Hunter Force 750
Uživatelský avatar
pussylala
Příspěvky: 1429
Registrován: 31 srp 2007 23:54
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzduchovka v tasce a noseni venku

Příspěvek od pussylala » 24 pro 2013 14:21

Dokonce WohlmuthOta by ti řekl, že v autě tu zbraň ani nemusíš mít v pouzdru. A nic ti nemůžou.
Pěkně s tebou vyjebali! Poslal bych je do prdele. Jestli ti nebudou chtít vrátit peníze, obrať se na právníka a jestli mají evidované, za co jsi tu pokutu dostal, tak je vysoudíš zpátky a ještě se ti omluví.
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10827
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzduchovka v tasce a noseni venku

Příspěvek od Alexxxus » 24 pro 2013 14:21

dykmore píše:Nene, to myslím úplně vážně.
To je tedy fajné, od té doby co v Praze zavedli centrální "zběr" papírů pro některé části Prahy je to pro část střelců urputnej vopruz.
Naštestí Praha 5 má své zatím jisté a nikam se snad stěhovat nebudou ....

Ke Gunerovi - to jsi dost kliďas když si necháš nasolit pokutu a pak jdeš na GIPS

Pussylala to řekl i za mne :-)
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
gunner
Příspěvky: 56
Registrován: 14 lis 2013 10:04
Bydliště: Underwater

Re: Vzduchovka v tasce a noseni venku

Příspěvek od gunner » 24 pro 2013 14:32

Tak ja se nechci s poldama hadat, myslim ze je vzdy lepsi s nimi jednat normalne a slusne a kdyby se clovek nejak branil na miste vzdy te muze zatknout za mareni vykonu uredne osoby. Na to te vzdy dostanou do klepet... Branit se jejim cinum lze ale ne na miste ale prislusnemu uradu inspekce, dokonce i v televizi rikali, ze kdyz se domnivame ze policista jedna neopravnene a neni to v souladu se zakonem, je treba to nahlasit na GIBS ale v danu chvili se ridit pokynu policisty. Tak ja nejsem Cech, neznam jak to tady s policii funguje ale v Chorvatsku kdyby se jenom zacal hadat s policistou, zmlati me obuskem tak, ze se jim budu vyhybat dokonce zivota. Fakt, unas je policie Buh. Kdyz ty polda vyda rozkaz opovaz se ho neposlechnout, ty odbije ledviny nakladackou, jeste te zatknou a obvini
Omlouvam se ze pisu spatne a s chybami, Jsem cizi statni prislusnik...
Hunter Force 750
Uživatelský avatar
dykmore
Příspěvky: 1065
Registrován: 09 led 2008 12:58
Bydliště: Ostrava - Hrušov

Re: Vzduchovka v tasce a noseni venku

Příspěvek od dykmore » 24 pro 2013 14:43

Cca šest let zpátky jsem zažil docela horkou chvilku. V sobotu večer jsem doma vypil od radosti asi půl flašky whisky a upadl jsem do bezvědomí. V neděli ráno mi volá žena (budoucí), že nestíhá z vlaku do práce, jestli ji můžu hodit autem. Honem jsem se oblíknul a vyjel. Jedeme z nádraží, všude náledí, na semaforu byla oranžová, tak než brzdit, projel jsem to těsně před červenou. A hned za mnou policajti s majákem. Klasika - jel jste na červenou/na mou duši to jsem nejel, tahám doklady a vypadl mi zbroják. Policajt hned sáhnul po pistoli a jestli jsem ozbrojený. Ven z auta, dýchnout si, teď jsem si vzpomněl na tu whisky, no nebylo mi veselo. Žena ateistka se zatím v autě úspěšně modlila, nenadýchal jsem nic, a když už sedíme v autě a čekáme na doklady, policajt klepe na okýnko a ptá se, jestli mám kontaktní čočky (brýle jsem samozřejmě nechal doma). Pohotově jsem zašilhal a jak se mi leskly oči, tak to asi vypadalo jako čočky. Ještě jsem se ujistil, že teda z toho nic nebude a že mi věří a jeli jsme dál. Ale když jsem si pak představil tu nejhorší variantu v plném rozsahu, tedy řízení pod vlivem, bez brýlí, na červenou a ještě ozbrojen, potil jsem se ještě doma :|
Pořádná bouchačka je z plastu a oceli, a nosí se v kydexovém pouzdru.
Odpovědět