vzduchovka/Diana mod.460 Magnum, r.4,5mm 16J

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

vlakor

Re: ...

Příspěvek od vlakor » 13 črc 2008 23:20

tomcat píše:RWS 460 = Diana 460 , je to ta ista flinta, len pod znackou RWS sa predava mimo Europu
ted sem koukal na stranky nadhera nadhera.joj :shock:


Patrik V
Příspěvky: 222
Registrován: 18 dub 2007 19:53

...

Příspěvek od Patrik V » 13 črc 2008 23:29

Projed si tyhle stranky. Me osobne kdysi velmi pomohli.

http://strelectvi.info/cz200s/

Je to sice o vetrovce, ale jsou tam i slusny informace o optice atd.
CZ 200S (CZ750S2M1)
vlakor

Re: ...

Příspěvek od vlakor » 13 črc 2008 23:31

vlakor píše:
tomcat píše:RWS 460 = Diana 460 , je to ta ista flinta, len pod znackou RWS sa predava mimo Europu
ted sem koukal na stranky nadhera nadhera.joj :shock:
ja si to predstavoval asi takhle>ze prijdu k nejakemu odbornikovi koupim flintu on me tam namontuje solidni optiku seridi vysvetli co a jak kdybych do toho drcnul a pujdu trenovat.vim ze to je daleko slozitejsi ale jsem hodne ucenlivej a trpelivej a hlavne strasnej blazen do diabolek :D
vlakor

Re: ...

Příspěvek od vlakor » 13 črc 2008 23:33

Patrik V píše:Projed si tyhle stranky. Me osobne kdysi velmi pomohli.

http://strelectvi.info/cz200s/

Je to sice o vetrovce, ale jsou tam i slusny informace o optice atd.
super diky moc uz je mam ulozene
vlakor

Re: ...

Příspěvek od vlakor » 13 črc 2008 23:36

vlakor píše:
vlakor píše:
tomcat píše:RWS 460 = Diana 460 , je to ta ista flinta, len pod znackou RWS sa predava mimo Europu
ted sem koukal na stranky nadhera nadhera.joj :shock:
ja si to predstavoval asi takhle>ze prijdu k nejakemu odbornikovi koupim flintu on me tam namontuje solidni optiku seridi vysvetli co a jak kdybych do toho drcnul a pujdu trenovat.vim ze to je daleko slozitejsi ale jsem hodne ucenlivej a trpelivej a hlavne strasnej blazen do diabolek :D
jen nevim kde toho chlapka najit.bydlim v holysove za plzni.pokud je nekdo z okoli rad prijedu kamkoli/
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 13 črc 2008 23:37

Podle mě jsou AA TX200 a HW97 co se týká zpracování mnohem lepší než Diany. :wink:
Taky jsem si ještě všiml, že na zahraničních fórech nejsou Diany moc ceněné.
Tím ale nechci nikomu kazit radost.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
clear43

Příspěvek od clear43 » 13 črc 2008 23:41

http://www.reviewcentre.com/products9.html
prejdi si recenzie z celeho sveta a potom uvidis kde je weihrauch ,air arms
na jednej strane resp. diana a rws na strane druhej
btw diana 460 magnum a diana 54 su velmi podobne vzduchovky ,teda az na ten zakluz u air kinga :wink:

edit : kubajz ma 100 % pravdu
vlakor

Příspěvek od vlakor » 13 črc 2008 23:48

Kubajzz píše:Podle mě jsou AA TX200 a HW97 co se týká zpracování mnohem lepší než Diany. :wink:
Taky jsem si ještě všiml, že na zahraničních fórech nejsou Diany moc ceněné.
Tím ale nechci nikomu kazit radost.
jasne koukal sem vsude mozne psal panu vargovi a zatim porad nic nemam sakra mam starost abych neprebral a nakonec si koupim nejakou hloupost /
to hw 97 byla prvni volba jen me odradilo to rozhazovani optiky a vymena te pruziny.co ste tu psali nejsem odbornik na zbrane .tu pruzinu bych snad ale zvladnul.u diany sem cetl ze se optika ani nehne.
clear43

Příspěvek od clear43 » 13 črc 2008 23:56

mam obe ,hw97k a aj tx200hc
optika sa na nich ani nehne, inac scope killers su diany, tieto strielaju skoro jak pcp rifles, toho sa bat urcite nemusis
varga ma hw 97k 16J teda pruzinu nemusis menit
vlakor

Příspěvek od vlakor » 14 črc 2008 00:02

clear43 píše:mam obe ,hw97k a aj tx200hc
optika sa na nich ani nehne, inac scope killers su diany, tieto strielaju skoro jak pcp rifles, toho sa bat urcite nemusis
varga ma hw 97k 16J teda pruzinu nemusis menit
ok diky moc asi znovu budu psat tam rovnou i montaz a serizeni optiky snad to pro mne udela cetl jsem ze je to super firma a on je velice ochotny.
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 14 črc 2008 00:33

Kup si HW97 az ti upadne báječná spoušt RECORD tak ji vem do ruky přijed na náš sraz a přeraž ji Kubajzovi o hlavu :-) mně na Dianě nic neupadlo tedy pokud neberu že Dianu měl v ruce silák co ohnul neznámým spůsobem 2mm železo, ale už jsem měl v ruce HWéčko kterému se rozjižděla spušt, určitě báječná vždyt se dá nastavit 8) A že čtu dost zahraníčních fór konkretně těch amerikanskejch, že by se tam někde tvrdilo že HW je pecka to fakt říct nemůžu vlastně jsem tam o HW téměř nečetl, zato jsem tam hodně četl o RWS a to je Diana pro mimoevropu, a tu podstatně chválí. Víceméně je to jedno co si koupíš ale nejvíce tě od koupě vzduchovky Diany budou zrazovat majitelé HW97 protože chtějí aby bylo více těch kterým spoušt upadne .... A jak přirovnal HWéčko k Dianě ... no už ted v 16 joulích s tím všichni zápasí s tou napínací silou teším se na ty 35 joulové pružiny .... Diany at Uz Magnum nebo Airking, mají na principu zvrátné páky rozdělenou natahovací energii takže těch ( zatímních ) 24 joule natáhne i moje holka, ta měří 163 cm a žádnej Rambo to není. Jinak trefovat budeš se vším toho bych se nebál Barys trefuje i s 634 Bezbolestnou Slavinkou, pokud koupíš flintu v relaci 10tisic a je jedno jestli HW - AA - Dianu nebo třeba Theoben tak ti ta flinta odvede práci kterou jsi do ní investoval, každopadně i dobrá optika Ti pomuže trefovat , zaleží na tom na jakou dálku chceš trefovat ....a co na 50 metrů jde se slavinkou trefovat gong o prlmeru 95 mm , a tajy jde na 45 metru sestřelovat víčka od pet láhví třeba s tou Dianou.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Solus

Příspěvek od Solus » 14 črc 2008 00:49

Neni každá páka zvratná? :wink:
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 14 črc 2008 01:36

Nechytat za slovo :-) mam na mysli prenos tlačné síly na sílu tažnou každá páka je zvratná stejně jako může být i zvratně "es" :-) Pístovka pákou pod hlavní překonává vrchol v natahování, napřed po povolení z ůchytu táhneš za táhlo a cca v polovině pracovního cyklu přetočíš ruku a dokončíš cyklus ( koukal jsem se ted na mladou jak natahuje Stutzen ) u Magnumu i Airkinga vykonáváš pořád jeden směr práce svalů , a přez zpřahlo je energie nátahu rozdělena, prostě mně přijde boční nátah s 40cm pákou příjemnější než s 20cm kusem tyče pod hlavní. Mluvím o skracené verzi tu dlouhou AA jsem v ruce neměl. A myslím že i Kubajz má HW s krátkou pákou pod hlavní.

ADD Diana a kiler optiky :-) jenom se tomu směju , Delta 4 x 32 drží a drží a drží , byl na ní Falcon 4 - 14 a držel a držel a držel , je tam krátka optika z důvodu že jsem nemohl vkládat diabolky do hlavně.
Naposledy upravil(a) Alexxxus dne 14 črc 2008 08:24, celkem upraveno 2 x.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
dalajlamax
Příspěvky: 216
Registrován: 17 pro 2007 19:35
Bydliště: ZVOLEN, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dalajlamax » 14 črc 2008 06:50

2 alex ---> svata pravda :twisted: 340m 0.67g = cca 38J
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 352
Registrován: 28 lis 2007 10:34
Bydliště: Český Těšín

Příspěvek od mechanik » 14 črc 2008 08:28

Kubajzz...braň se :twisted: Ona ti na HW někdy upadla spoušť? nebo Alexx myslí ten štelovací šroubek, který stačí pojistit Loctitem :wink:
CZ200S+MTC Viper 3-12x44IRS nabíječ+kompík JOSEF :-)
Odpovědět