Vzduchovka China B2 a B6 5,5mm

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Návštěvník

Vzduchovka China B2 a B6 5,5mm

Příspěvek od Návštěvník » 01 bře 2005 22:45

Má někdo zkušenost s Čínskými vzduchovkami?

Dík za Vaše názory.


Návštěvník

re:Vzduchovka China B2 a B6 5,5mm

Příspěvek od Návštěvník » 02 bře 2005 18:11

Většinou je to ztráta peněz.Neviděl jsem čínskou vzduchovku,která by za něco stála.Pokud chceš střílet,kup si pořádnou flintu.
Návštěvník

re:Vzduchovka China B2 a B6 5,5mm

Příspěvek od Návštěvník » 03 bře 2005 22:53

Mám upravenou B2-1 od pána z Liberecka a je moc dobrá.Bylo ni sděleno že je to kopie RWS-DIANA 24,tuningem se zvýšil výkon a přesnost.Adresa jmenovaného pána je morissecurity@centrum.cz
Petr L.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Re: Informace - proč ne?

Příspěvek od Andy » 02 srp 2005 14:44

Michal Pejchar píše:Nevím, proč se tady mezi sebou urážíte, já jsem naopak rád, když dostanu kontakt na další informace o zboží, než se rozhodnu pro koupi a rád si vyslechnu více názorů........takže pane anonymní, chovejte se slušně !


Michal Pejchar
Mily pane Pejchare,

Ackoliv byl onen anonym sprosty, mel naprostou pravdu. Nekdo si tady z toho dela trosicku reklamni plochu. Kalda by to mel krapet promazat.

To zminovane URL se zde objevuje stale dokola... a jeden by neveril ze pokazdne od nekoho jineho!

Tedy prestante moralizovat.
kalda
Administrator
Příspěvky: 55
Registrován: 23 kvě 2005 02:49
Bydliště: Jilemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Informace - proč ne?

Příspěvek od kalda » 09 srp 2005 16:22

Andy píše:Kalda by to mel krapet promazat.
Chvíli jsem byl v zahraničí a hned tohle...
KUBA

Příspěvek od KUBA » 18 lis 2005 18:46

Mám od toho chlapa upravenou Gamo1250 .Před tuningem to se ztoho nedalo střílet.Po tuningu puška ztichla zvýšil se výkon a přesnost.Pušku jsem přebíral osobně a na chronometru se naměrila poč.rychlost 340-346m/s .Výstřel je doprovázen třeskem a jak mi řekl je to překročení r.zvuku. Puška je ráže 4.5mm a střílím Diabolo Exakt.
Jakub Mn.Hradiště
Vasilij Zajcev

Příspěvek od Vasilij Zajcev » 18 lis 2005 19:44

KUBA píše:Mám od toho chlapa upravenou Gamo1250 .Před tuningem to se ztoho nedalo střílet.Po tuningu puška ztichla zvýšil se výkon a přesnost.Pušku jsem přebíral osobně a na chronometru se naměrila poč.rychlost 340-346m/s .Výstřel je doprovázen třeskem a jak mi řekl je to překročení r.zvuku. Puška je ráže 4.5mm a střílím Diabolo Exakt.
Jakub Mn.Hradiště
Teda to je divný po tuningu puška ztichla ale přitom je výstřel doprovázen třeskem... To nechápu pač když diabolka překročí hranici zvuku tak je to docela rána tak jam mohla ta vzduchovka ztichnout??? Děkuji za odpověď Vasilij Zajcev
KUBA

Příspěvek od KUBA » 24 led 2006 13:37

Vasilij Zajcev píše:
KUBA píše:Mám od toho chlapa upravenou Gamo1250 .Před tuningem to se ztoho nedalo střílet.Po tuningu puška ztichla zvýšil se výkon a přesnost.Pušku jsem přebíral osobně a na chronometru se naměrila poč.rychlost 340-346m/s .Výstřel je doprovázen třeskem a jak mi řekl je to překročení r.zvuku. Puška je ráže 4.5mm a střílím Diabolo Exakt.
Jakub Mn.Hradiště
Teda to je divný po tuningu puška ztichla ale přitom je výstřel doprovázen třeskem... To nechápu pač když diabolka překročí hranici zvuku tak je to docela rána tak jam mohla ta vzduchovka ztichnout??? Děkuji za odpověď Vasilij Zajcev
Mechanicky čili, náraz pístu a tření pružiny.

Jakub Mn.hradiště
troj
Příspěvky: 533
Registrován: 24 lis 2005 11:17

Příspěvek od troj » 25 led 2006 08:07

zajimavy zajimavy..supersonicky tresk je oproti narazu pistu nesrovnatelne vyssi..pokud sis vytunil pusku z podzvukove na nadzvukovou jak pises tak nam tady vesis buraky na nos..
Odpovědět