Fórum GunShop.cz - zbraně, střelivo, optika

Diskuzní fórum o zbraních, střelivu,optice

Právě je 18 srp 2017 11:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vzduchovka B3
PříspěvekNapsal: 26 lis 2010 22:42 

Nejvíc zarážející je že ČOI tady nechá takovýhle shity prodávat. Amputace prstů tak to je teda moc. Tam nahoře by se měl někdo rychle probudit.

PříspěvekNapsal: 26 lis 2010 22:47 

Každý shit se bude prodávat tak dlouho, dokud se najdou lidi, kteří to koupí.

PříspěvekNapsal: 27 lis 2010 05:56 

Pár ľudí sa na tom určite nabalí, že dovolia také šmejdy predávať.
Pomaly už dospejeme k tomu, že čo neni čínske, tak je to falšované! :(

http://www.risopepi.sk/index.php?page=galeria

PříspěvekNapsal: 14 říj 2011 11:42 

Nedoporucujem kupovat, vzduchovka sice vyzera pekne (z 5m) ale ked to drzite v rukach :(.
Lahke balzove drevo vela defektov, nekvalitny lak. Nekvalitna ocel uz na pohlad, niako s nov nezabavali, proste ako vypadla zo straoja tak je aj namontovana. Tvrda neregulovatelna spust bez pistky!(az nebezpecna) A strelba? cista nahoda aj na 10m.
Mam osobne skusenosti a nedoprucujem, nestoji ani za tie peniaze za ktore sa predava, radsej posporit a kupit nejaku osvecenu.

PříspěvekNapsal: 17 říj 2011 18:25 

jo jo měl sem ji taky a po par výstřelech se z toho začaly sypat kousky litiny. Po třech letech sem ji prodal a koupil s631 a naprostá spokojenost. Pokud chceš novou tak někdo prodává na aukru hatsan 70 za 1700,- ten taky není špatný. 1000x lepší než b3

PříspěvekNapsal: 25 led 2014 10:07 

Asi pred týždňom som si len tak zo zvedavosti objednal túto vzduchovku. Bol som prekvapený ,nato že stála 35eur tak vypadá dosť dobre dokonca už činania zapracovali aj na bezpečnosti nakoľko má tato vzduchovka bezpečnostnú poistku proti neželanému výstrelu ale škoda že poistka funguje iba pri nabíjaní aby nevystrelila keď sa vkladá diabolka do hlavne.Najviac ma prekvapilo že vzduchovka nieje moc hlučná nie je počuť rinčanie pružiny ako u slavie a dáva len mierne kopance.Najväčšou nevýhodou tejto čínskej zbrane je veľmi tvrda spúšť ktorá sa nedá nastaviť neforemná pažba ten kto má kratšie prsty nedotiahne na spúšť,pevné mieridla na 20 metrov zakryjú plechovku od piva .Neustále sa povoľujú všetky šruby.Na častú streľbu by som ju neodporúčal ale na občasne pukanie na plechovky za tie peniaze ideálne.dnes som naň skúsil nasadiť optiku 6-12krat44 a vyskúšam streľbu na vzdialenosť aspoň 30-50 metrov

PříspěvekNapsal: 28 črc 2016 20:37 

Zajimal by me ten nastrel s tu optiku ;:

PříspěvekNapsal: 29 črc 2016 10:45 

Tak nevím asi sem měl štestí na dobrý kus tuhle vzduchovku mám už víc ja 10let a splnila to co jsem od ní čekával za cenu 900kč.Vystříleno asi 4000 diabolek a pořád vypadá tak jako když jsem ji koupil.
Ano pažba nic moc když jim to praskne nebo je tam díra zakytuji to a přelakují.
Ano spoušt byla tvrdá tu jsem změkčil oslabenim pružinky.
Pojistka mi funguje normálně a žádné kousky litiny se sní nesypou.Ano všechny šroubky se povolovaly tak jsem je dal na lepidlo a drží v pohodě. Je dobré ji dobře konzervovat jinak ma tendenci chytat lišaj.
Jinak před léty tu na ni bylo téma a taky tam byli foto těch ucvaklých prstů což mě trochu znervoznělo a protože někteří tvrdili že to může udělat nekvalitní mechanizmus udělaný s plechu tak jsem ji do šroubku rozebral a mám celý mechanizmus s potivé hrubé pásoviny tam nema co povolit!!
Jinak je to tak na stranda sřileni do plechovek a nebo treba do ešusu pověseneho na stromě na 50 metrů to jde.
Můj názor je že tuhle vzduchovku nedělá jenom jeden vyrobce a každý si to asi délá trošku jinak.
Jinak ale slávie je určitě lepší volba.

PříspěvekNapsal: 29 črc 2016 15:49 

Taky už ji mam nějakej ten rok a pořád funguje.Nástřel na 30m je dost divokej,diabolky jsou po celým vzduchovkovým terči. Zkoušel jsem na to dát optiku a nepovedlo se mi to nastřelit :lol: dvě tři diabolky jdou na jedno místo další už jdou jimam. Tohle mi dělal hatsan AT44 a dělala to hlaveň. Při nabíjení nabíjecí páku radší držím. Podle mě má tato vzduchovka tři vady a to hlavěň,nekvalitní pružinu a plechovej vařenej píst ten však pořád funguje bez problému, takže mu můžu vyčíst jen to že je hnusnej.Co taky chtít za 1000kč :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 20 led 2017 20:08 

Za tisíc korun si koupím kufr. A do něj kvalitní vzduchovku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 20 led 2017 21:22 

Záleží či človek kvalitnú vzduchovku potrebuje... A čo znamená kvalitná vzduchovka...??? Na čo ju človek chce používať? Na súťažné srieľanie? Alebo len tak sa občas vyblbnúť na chate alebo záhrade? B3 či B2 či Kandar, či tytan, či SPA, či german style atď... Sú čínske haraburdy, tie so spodným náťahom možno aj trocha nebezpečné... Ale zas tých pušiek je plný internet, v čechách, na slovensku, v poľsku, na ukrajne, v maďarsku... muselo ich kúpiť nespočetné množstvo ľudí, stojí drobné, kupujú ju neznalí... Kupujú ju deťom... A viem len o tom jednom Poľskom prípade a aj tam pravdepodobne zlyhal užívateľ... Ja som ju tiež dostal, manželka absolútne nevedela čo kupuje.. Naposledy som zo vzduchovky strieľal ako malé decko a musím povedať, že darček tejto čínskej haraburdy vo mne vzbudil vášne a chcem strieľať, baví ma to.. Začal som čítať, začal som spoznávať aký HW sa vôbec dá kúpiť.. Rozmýšľam čo kúpim, pozerám inzerciu... A v budúcnosti isto túto činu vymením...
Ale momentálne je celkom dostačujúca, môžem rozoberať, skúsať, experimentovať, meniť diely a strieľať... zatiaľ funguje... A nahodou je celkom sranda sa snažiť zotrvať aspoň v čiernej časti terča s tými strašnými mieridlami :D :D

PříspěvekNapsal: 20 led 2017 22:52 

A když se budeš chtít projet na kole, nebude tě to bavit na kole z teska jak jednou osaháš kvalitu, protože to všichni máme stejně, jen každej sme v jiným stádiu poznání :mrgreen:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina