Vysledky ze soutezi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Sheerif
Příspěvky: 133
Registrován: 20 říj 2009 10:53

Re: Výsledky ze soutěží

Příspěvek od Sheerif » 10 bře 2013 19:20

Zdravím,docela mne udivuje,že ještě nebyl žádný příspěvek zde ve foru,na ME ve vzduch.zbraních-konkretně na nový system počítání a to jest,že každá rána se v průběhu soutěže/závodu/vyhodnocuje na desetiny jako dříve jen ve finale.Myslím,že to je to pravé ořechové a kdo nemá vyladěnou zbraň na dosažitelný možný rozptyl a vybranou provinienci střeliva,tak se mu o možném úspěchu asi může jen navždy zdát.Až toto vypukne v malorážce,tak škoda jen,že my amatéři z VC se ještě dlouho nedočkáme možnosti,mít před sebou malou obrazovku,kde bychom mohli sledovat,jak jsme na tom v průběhu závodu.Na př.V.Haman na ME nyní ve VzPu po prvých dvou položkách vedl.Pro ty,kdož to sledovali na netu určitě pěkné ne?Já bych se chtěl dožít takového průběžného způsobu vyhodnocování/na př.,kdybych na VC N.Paky průběžně dával zabrat Tůmovi a Polákovi/to by se mi pak hezky jelo domů s výbornými pocity a hned bych pak rád doma podal ruku Oldovi Smuglerovi a spolu by jsme si ten úspěch vychutnali/já teda víc/.Tak hoši začněte zkracovat/nebo prodlužovat/laufy,aby to střílelo.Ahoj.


Chiko
Příspěvky: 111
Registrován: 24 úno 2013 16:36

Re: Výsledky ze soutěží

Příspěvek od Chiko » 11 bře 2013 10:58

Koukni se na střelba VzPu.Tam je to trošku rozepsaný.
Chiko
Příspěvky: 111
Registrován: 24 úno 2013 16:36

Re: Výsledky ze soutěží

Příspěvek od Chiko » 17 bře 2013 18:29

Tak jsem se chtěl podívat na MČR na finále mužů a zjistil jsem,že oproti zveřejněnému času 17:55 se střílelo už ve 14:00.Takže jsem ho prošvihnul.Jo a Vaškovi gratuluju k titulu MČR.
harpplayer
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1569
Registrován: 31 bře 2006 12:48

Re: Výsledky ze soutěží

Příspěvek od harpplayer » 04 kvě 2013 10:10

Všimli jste si výsledků z VC Osvobození v Plzni? Mirek Varga (r.1960) vyhrál LM60 o 2 desetiny bodu. V polohách LM3x40 skončil Vašek Haman 2. po té, co do finále nastupoval z vedoucí pozice. Kdyby se finále střílelo postaru, vyhrál by. Oběma patří blahopřání, hlubokosklon a kloboukosmek.
harpplayer
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1569
Registrován: 31 bře 2006 12:48

Re: Výsledky ze soutěží

Příspěvek od harpplayer » 23 zář 2013 21:32

Divím se, že to sem ještě nikdo nedal. Mirek Varga je ve svých 53 letech skutečným Česko - Slovenským mistrem. Vyhrál totiž obě mistrovství republiky a navíc se stal slovenským rekordmanem. Pro českou reprezentaci byl ale prohlášen za neperspektivního z důvodu "pokročilého" věku (což uráží i mně, jelikož jsme spolu na den stejně staří, teda mladí). :wink: Teď se může chytit p.Šaňák za nos. :twisted: Otázka je, jestli s tím může něco udělat Luboš Opelka. :|
Mirku, blahopřeji a držím palce, aby to dalo na Rio.
Věřím, že to bylo ukázání cesty pro Vencu B. a že bude moci Mirka následovat.
Bližší info zde: http://sport.idnes.cz/olympijsky-vitez- ... sporty_ald
Chiko
Příspěvky: 111
Registrován: 24 úno 2013 16:36

Re: Výsledky ze soutěží

Příspěvek od Chiko » 14 říj 2013 19:18

Ale výtečně zastřílel na MČR taky Jirka Materna se svojí ruskou carevnou.Ve finále porazil pár dobrých střelců včetně Vaška Hamana.Je to velký výsledek vzhledem k tomu,že Jirka byl ve finále nejstarší
Chiko
Příspěvky: 111
Registrován: 24 úno 2013 16:36

Re: Výsledky ze soutěží

Příspěvek od Chiko » 04 kvě 2014 21:10

Gratuluju kodiakovi za ten včerejší výsledek v Ostroměři.Je to špičkové číslo a trochu se divím proč s takovým talentem na střílení desítek nejezdíš do Plzně na KZR a MČR.Střílet tam taková čísla,tak jsi v žebříčku hodně vysoko a určitě by to stačilo na repre.Je vidět že ti ty R50 z toho Tvýho laufu docela choděj.PS:Včera jsi mě přestřílel o 5b.,ale dneska piju plzeňský pivo ze soudku z Ostroměře zase já :lol:
Kodiak
Příspěvky: 134
Registrován: 27 lis 2009 09:47

Re: Výsledky ze soutěží

Příspěvek od Kodiak » 19 kvě 2014 07:45

Děkuji za gratulace Chiko! V Ostroměři se střílí dobře a se skromností sobě vlastní musím říct, že 40C není k zahození, to je můj top.
Na KRZ a MČR jsem jezdíval, ale teď už se rozmýšlím, jestli hodlám dát svoje těžce vydělané prostředky na cestu a závody do Plzně. Když nás tam jezdilo víc, tak se to ještě dalo, ale teď se kolegům z klubu těžko shání čas na tréningy a na výsledcích se to podepsalo a nějaké ty limity pro účast jsou třeba.
Ty R50 jsou to nejlepší střelivo, který jsem kdy měl, je to prostě fantazie. A to jsem si ještě nehrál s difuzorem - nebyl čas. Až uvidím Míru Vargu, tak mu musím poděkovat, protože s tímhle se dají dělat výsledky. Hlavně si to ještě srovnat v hlavě a nemazat se s tím tak, protože když se s tím moc ladím, tak to není dobrý :roll: .
Co se týká REPRE, asi všichni víme, že to tam není jen o výsledcích. Že se tam dostane jen ten, kdo má nějaké postrkovadlo. A navíc, já bych o to ani nestál. Chci si střílet pro radost a ne dělat křoví vybraným střelcům, kteří střílejí pod armádou, nebo PČR. To jsou jediní střelci, kteří mají u nás v REPRE šanci A NA VÝSLEDCÍCH MOC NEZÁLEŽÍ. Na rovinu taky řeknu, že bych na to stejně neměl. Jsou mnohem lepší střelci, kteří podobné a vyšší výsledky střílí vždy a všude - třeba Vašek Bečvář, který sice střílí špičkové výsledky na požádání, ale kvůli diskriminaci vzhledem k věku nedostává šance nás reprezentovat. :( A jeho výsledky nikdo nezpochybní - v Plzni na Osvobození (mezinárodní závod) dal na desetinu stejný výsledek jako Matthew Emmons v hlavním závodě a po finále skončil pátý!
Sheerif
Příspěvky: 133
Registrován: 20 říj 2009 10:53

Re: Výsledky ze soutěží

Příspěvek od Sheerif » 02 srp 2015 18:06

Tak co ,že se někdo nevyjádříte fundovaně k proběhlému ME v klasické střelbě?Určitě tam bylo plno zajímavého!St.trenér mlčí,to za Opelky nebylo,vše jsme věděli po závodech.kdo vlastně ty muže a ženy trenuje?Mám na mysli puškové disc..
Sheerif
Příspěvky: 133
Registrován: 20 říj 2009 10:53

Re: Výsledky ze soutěží

Příspěvek od Sheerif » 04 srp 2015 14:21

No tak vida a už je tam od puškové junior.repre.O dospělácích a Pi se zatím mlčí.
harpplayer
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1569
Registrován: 31 bře 2006 12:48

Re: Výsledky ze soutěží

Příspěvek od harpplayer » 06 srp 2015 18:10

Honza V. tak, jak jsem měl možnost ho poznat, je cílevědomý, obětavý a asi si těmi mladými docela rozumí,tzn. je u nich neformální autoritou. To je pro trenéra poloviční výhra. Kromě toho má značné střelecké zkušenosti a hlavně má schopnost odhalit chybu - tuhle vlastnost má z trenérů taky málokdo. Docela mu věřím, že, pokud mu někdo nehodí hrách pod nohy, z těch mlaďochů dokáže vykřesat nové Bakeše, Soukeníky nebo Kůrky...
A k tomu příspěvku Sheerifa - zas do toho tolik nevidím, jsem jen amatérský střelec, školy nemám, ale jedna stará moudrá paní povídala, že "...se starejma ku***ma novej b**del neotevřeš...". Nemám na mysli střelce, ale "realizační" tým.
harpplayer
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1569
Registrován: 31 bře 2006 12:48

Re: Výsledky ze soutěží

Příspěvek od harpplayer » 12 srp 2015 16:32

Konečně se zadařilo na Světovém poháru ISSF - Tomáš Jeřábek v Gabale (Azerbajdžán) v disciplíně LM60 obsadil 3. místo a získal tak pro ČR olympijský QP do Ria. Tak doufám, že ho tam taky ti naši bafuňáři pošlou.
2. skončil Matt Emmons, který je taky tak trochu náš, přestože vrcholné závody střílí za USA. Oběma velká gratulace k dosaženým výsledkům. Škoda, že Tomáš ze zdravotních důvodů nemůže střílet 3x40. Možná by se ještě kdekdo divil....
Kodiak
Příspěvky: 134
Registrován: 27 lis 2009 09:47

Re: Výsledky ze soutěží

Příspěvek od Kodiak » 12 srp 2015 21:31

Sheerife, vyřiď synátorovi velké gratulace, udělal nám radost! Taky doufám, že ho na olympiádu pošlou a ne, že do toho zapletou nějakýho vohona, co si to nezasloužil - znáš to politika!!!!!
Sheerif
Příspěvky: 133
Registrován: 20 říj 2009 10:53

Re: Výsledky ze soutěží

Příspěvek od Sheerif » 13 srp 2015 12:25

Díky Kodiakovi,ví o čem mluví.Ve střelbě je jeden velký problém a to,že ten,kdo udělá kvótaplac,tak ho bohužel vystřílí pouze pro republiku.No je to něco nevídaného,dovedete si to představit,že na př Špotáková udělá účastnické místo na OH,ale protože to bude na libovůli st.trenéra/se kterým se začátkem této sezony rozkmotřila/,tak si tam trenér pošle svou oblíbenkyňi z Chotěhůlek,která sice bude házet o 20m méně,ale bude k němu přítulná,tak pojede ona.A nebo horší varianta,také dnes, zde existují úplatky a kdo ví,jak to bylo s nominací na OH v Londýně,když naprosto oprávněně měl jet Rozsypal,který QP vystřílel.Jó kdyby jsme se vše dozvěděli,to by tady byl asi pěknej mazec.Jen ještě takový námět-docela rád bych se dozvěděl,kolik naši republiku takový vystřílený QP stojí.Třeba se to dá vypočítat,nejsou to jen investice do toho, kdo QP vystřílel,ale i investice do těch ostatních,kteří bohužel neuspěli.A ještě-i já jsem zvědavý,která pojede z žen.Bohužel dnes naše č.1 A.Sýkorová neuspěla a jestli tam bude vyslána na úkor závodnice,která QP vystřílela,bude to ta samá situace,jako OH Londýn 2012 v mužích.A ještě- rozhodně si myslím,že vyštvání tehdy st.trenera L.Opelky bylo ve vztahu k jeho vysoké kvalifikaci unfér!!!Dnes máme ve vrch.sportu i trenéry,kteří ani nejsou schopni udělat si 2 letou vysokou trenérskou školu!!Ale hlavní je přece všem vládnout a to že ještě dnes rozhodují staré struktury,které se asi za komančů museli pěkně hrbit,aby si své posty-velice dobře placené udrželi a proč je již někdo právem nevyprovodil?Kdo nám vládne-po svém?
harpplayer
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1569
Registrován: 31 bře 2006 12:48

Re: Výsledky ze soutěží

Příspěvek od harpplayer » 13 srp 2015 13:09

Já bych snad neřekl, že Adéla neuspěla - 4. místo ve finále na svěťáku není neúspěch. Bohužel v tuto chvíli nevím, jestli to na QP stačilo. Jestli jsem dobře koukal, tak k dispozici v 3x20 byly 2 QP a to se obávám, že to Adéle o 1 flek uteklo.
Odpovědět