Vyber CO2-jky

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
palo73
Příspěvky: 257
Registrován: 22 črc 2009 08:21

Re: silná co2 pištol so zásobníkom

Příspěvek od palo73 » 07 led 2010 18:02

podstatne je proti akemu plemenu sa chces branit,pokial by islo o bezne dedinske psy povedzme mozno,no su obranne,teritorialne plemena,ktore pri vytiahnuti palice,alebo noza,pistole svoje zastrasovanie zmenia na
velmi ostry utok,ktory nie je mozne pre cloveka prezit,ale vsetko zalezi na okolnostiach a tieto plemena zasa mimo
svojho teritoria nie su agresivne,rozhodne si treba zvazit dobre,co a ako


Lado
Příspěvky: 2
Registrován: 04 zář 2008 18:12

Re: silná co2 pištol so zásobníkom

Příspěvek od Lado » 07 led 2010 19:32

Nejlépe se psovi ubráníte tím, že se mu nebudete dívat do očí a vyvarujete se všeho co by mohl vyhodnotit jako hrozbu nebo konfrontaci. Podrobněji by to bylo na dlouhé vysvětlování. Trefit skutečně útočícího psa nožem nebo vzduchovkou (nelépe skrytě uloženou nebo zavřeným nožem, který máte v kapse) tak na to by ten pes musel být plyšový. Doporučuji aby jste navštívili nejbližší kynologické cvičiště a chvilku se dívali na cvičící psy a pány. Zde je to cvičeno jen jako hra na kořist-rukáv. Skutečný útok je ještě mnohem rychlejší a razantnější. Myslím, že inteligentní člověk pochopí. Myslím, že podobná témata nemají na tom to fóru kde je mnoho kvalitních článkú místo.
Uživatelský avatar
Daystate Merlyn
Příspěvky: 757
Registrován: 31 říj 2009 15:18
Bydliště: Most

Re: silná co2 pištol so zásobníkom

Příspěvek od Daystate Merlyn » 08 led 2010 00:29

než psát kraviny jakou pistolku CO2 na psa, tak mrknout někam na Net a číst http://www.artemisterra.com/utok_psem.htm fakt nechápu.... :shock:
AirArms S410 .22 NS Diamond 10-50 x 60
AirArms TX200 MKIII .22 Delta Tit.6-24x42
Hatsan AT44W .22 Delta 4,5-30x50
Uživatelský avatar
Dusno
Příspěvky: 165
Registrován: 23 led 2009 11:33
Bydliště: Morava a Slezko

Re: silná co2 pištol so zásobníkom

Příspěvek od Dusno » 08 led 2010 01:23

Pištolku, jo? To bych viděl na ještě větší razanci útoku. :oops:
Tak útočí pes cvičně, ze zábavy. . . .


Jinak si myslím, že to není to správné fórum na tuhle otázku. 8)
Kdo se ptá, nebloudí.
Uživatelský avatar
undead
Příspěvky: 552
Registrován: 17 bře 2008 23:36

Re: silná co2 pištol so zásobníkom

Příspěvek od undead » 08 led 2010 10:17

ja som tu nechcel žiadne "konštruktívne" rady urážky (že Daystate Merlyn..) a ot.,
nôž, kaser je fajn ale na blízkosť a nie pre človeka ktorý strpne strachom a panikári ked je pes blízko.
povedať ženskej že nech sa neboji, pozera do blba ked ide na nu hladný brešuci pes, pisať je niečo ine ako čeliť situacii v reali.
pištolka s ocelovými bb je na psa dobra, aj ked ma pes iný prah bolesti, predsa len mu ten štínanec nie je príjemný a zdrhne (a pri tom psa závažne neporani), ak nie a chce zautočiť dostane daľšie dva tri a to si už rozmysli. aj ten pes ma logiku a rýchlo mu dojde čim je bližšie tým viac bolesti.... a je mi jedno čo si o tom mzslíte, bez urážky.
ide mi o to vyhnuť sa popredu konfliktu, odplašiť psa a nie čakať na útok psa či ho nebodaj zabiť.. tie psy nie su cvičene, ale su vyhladovane..

prosím admima o lock a kľudne aj zmazanie :wink:
kayco
Příspěvky: 212
Registrován: 10 dub 2008 15:59
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: silná co2 pištol so zásobníkom

Příspěvek od kayco » 08 led 2010 10:38

Pisal si ze: človeka ktorý strpne strachom a panikári ked je pes blízko - to ma privadza k myslienke ze nie psy su ten problem ale frajerka (bez urazky, iba konstatujem)
Treba jej zaobstarat doprovod ked ide ´´horucou zonou´´ a bude po probleme a ziadne bb pistolky a ine srandy... je pekne a prirodzene ze sa o nu bojis a snazis sa riesit problem, iba si to vzal za opacny koniec povrazu nez si mal...
frajerkin stryko ma zenu ktora ked bola este mala (cca 10r.) videla ze sa jej sestre zakusol pes do nohy, odvtedy ma taky panicky strach zo psov ze som tomu az neveril, raz zlakla sa maleho psika odhadom nemohol mat viac ako 2kg preto sa viem vcitit do koze tvojej frajerky...
Crosman 2250XT/Centerpoint 4X32
Uživatelský avatar
Dusno
Příspěvky: 165
Registrován: 23 led 2009 11:33
Bydliště: Morava a Slezko

Re: silná co2 pištol so zásobníkom

Příspěvek od Dusno » 08 led 2010 15:19

vendous píše:A nepřemýšleli jste o noži? Řekl bych že se dá pohodlně nosit, proti psovi kterej zaútočí je lehce použitelnej a dá se sním zastavit i případný násilník.
Vendo, počítám, že priatelka nebude mít takovou subtilní postavu, aky se postavila vlčákovi s kudlou. :mrgreen:
Poradil bych jí, něco jako má Kristýnka. Není to sice CO2, ale zato pes uteče i s páníčkem:
Kdo se ptá, nebloudí.
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Re: silná co2 pištol so zásobníkom

Příspěvek od ALKAJ » 08 led 2010 17:24

Už som to tu písal - keď to pes myslí vážne tak nepomôže kaser a teleskop len čiastočne takže psa asi tažko zaženie "pľuvatkom" (ešte treba toho psa trafiť, čo je veľmi obtiažne - skúsil som). Na takého psa čo to "len skúša" stačí väčšinou nakričať.

BTW: A čo taký útok barana? :lol:
Jak nazýváš lidi, kteří když jsou ohroženi, tak se nebrání, jen utečou a schovávají se?
Civilizovaní?
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: silná co2 pištol so zásobníkom

Příspěvek od Alexxxus » 08 led 2010 17:39

Psovi se nejlépe ubraní tím že je nebude vyhledávat - tedy místa kudy psi chodí, koupí si vzducholoď a bude lítat vzduchem, psi jak známo lítat neumějí, a mezi námi rozuřenej pitbull kterému srdce v okamžiku útoku pumpuje jako o život snese i 3 rány z Cz75 a furt chtěl kousat. Kdo ho trefí do hlavy v okamžiku útoku a v stresu jakou člověk má v době kdy útok psa trvá ( obvzláště ten co nestřílí pravidelně ) netrefí vůbec, nehledě na to že střílet na psa v zástavbě a místě kde chodí další lidé je dost prekérka - prostřelit psa - netrefit se - ale sejmout babku o holi nebo mimčo v kočárku je podle mne docela dobře možné, na psa doporučuju elektrickéj paralyzér čekat až zaůtočí první pak mu zasršet 250000 volty do rypáku a je pokoj , i pitbull si to rozmyslí - ozkoušeno nejen mnou. Brazlská filla padla taky jak podťatá. Nůž ... možna tak Krokodýl Dundee a nebo já s Kubajzem ( máme podbně velké nože ). Kecy na psa chci CO2 pistolku je krávovina - sám zakaldatel tohodle threadu to nemohl ani myslet vážně. Jakákoliv zbaň do energii 500 joule je na dvě věci - PRO KOČKU A NA PRD
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
flippy
Příspěvky: 12
Registrován: 31 pro 2009 11:54

Re: silná co2 pištol so zásobníkom

Příspěvek od flippy » 08 led 2010 19:33

Nejlepší obrana pro dospělého člověka proti psovi je naučit se rozumět psovi. Zkrotil už jsem kdejakou neposlušnou bestii. Pravdou je, že na to mám i postavu, ale fakt, že sám jsem chovatelem psa, je taky důležitej. Pes je v podstatě dost jednoduchý zvíře, který jedná značně předvídatelně. Jenže co si budeme řikat, polovina pražáků neviděla živou krávu, tak jak po nich chtít, aby rozuměli psům. Psům nerozumí ani velká část chovatelů, o čemž svědčí pořad polepšovna mazlíčků na TV Nova... Vzduchovkou lze zastavit tak akorát jorkšíra nebo krysaříka...
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: silná co2 pištol so zásobníkom

Příspěvek od Alexxxus » 08 led 2010 19:57

Krávu jsem neviděl asi tak 18 hodin, a volů jsme dnes potkal na silnici během 4km jízdy moře většinou značka která neměla ani jedno velké A ve značce, :-) Jen na okraj jako pražák mám malinkatou usedlost, krávy mám velké jak bizony ( rozumněj irské masné plemeno ) A s psama mám své zkušenosti. Hrozně moc můj dlouholetej kamarád, kterej pracuje ve společnosti SEZAM ( nevím co přesně ta zkratka znamené ale provádějí mimo jiné odchyt zatoulaných psů ) shaní znalce psů který dojde pro rozuřeného psa kterej z neznámých důvodů pokousal holčičku. Moc takového člověka potřebuje. Fllipy dej sem kontakt oni platí pěkné penize, poslední co tam přišel že to se psíma mazlíčkama umí byl druhej den pokousanej do krve od mírumilovejch jezevčíků kteří odmítli pustit doktora ke zkolabované babičce, vyprávěj mě ještě chvilku pohádku o tom jak domluvíš pejskovi kterej má rudo před očima, Ty ho uvidíš poprvé, v jedné ruce budeš držet svoji nebo půjčenou 3letou dceru která bude řvát jak na lesy, páč mezi námí když k Tobě poběží hovado jako tank velikosti brazilské filly zastaví se před Tebou a ozve se dunivé agrrrr baffff, tak se se připosere i největší woodoomaster kterej to se psy umí, holčička řve a řev je čím dal intenzivnější už tě škrtí za krkem cejtíš že se snad i počurala.....a pejsek skáká a skáká - skočil poprvé podruhé - potřetí jsem zapráskal ještě mimo fillu mohla útoku nechat druhej a dlouhej výboj šel do podkrčí nebo jak se to místo jmenuje v prostoru pod tou černou tlamou. Vyprávěj mně prosím jak se bráníš psovi ktereho neznáš. Pak to sepiš na papír a můžeš to vydat knižně. Jedna pohádka tu už je od pana spisovatele Karla Čapka jmenuje se to Dášenka , myslím že vydělaš strašnou hromadu peněz.

A prosím neber si Pražáky do huby. Děkujem Ti všichni. Také jezdíš do Prahy stověžaté na letních gumách ???.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
Kubin.
Příspěvky: 571
Registrován: 23 říj 2007 10:32
Bydliště: Praha

Re: silná co2 pištol so zásobníkom

Příspěvek od Kubin. » 08 led 2010 20:34

Vzduchovkou psa tak možná ještě víc naserete... Ten paralyzér bych viděl jako ideální legální a hlavně účinnou formu sebeobrany. Můžu bejt sebevětší machr a chovatel psů a stejně vím hovno co kterej pouliční toulavec nebo domácí mazlíček při té nebo té situaci udělá. I onen televizní hrdina (psí psycholog) co žije v maringotce a žije s hafanama v jedné směčce řekl že už ho mockrát pokousali a ten si myslím že o psech ví víc než mi všichni dohromady. Takže bránit se proti hafanům tím že se jim naučím rozumět je sice krásná myšlenka ale asi v praxi k ničemu no. Tak snad už jen věřit tomu, že pes, kterej štěká tak nekouše. :roll:
Daystate Wolverine 2
Air Arms ProSport
Slavia 631
Samson
Příspěvky: 190
Registrován: 04 kvě 2008 13:19

Re: silná co2 pištol so zásobníkom

Příspěvek od Samson » 08 led 2010 20:46

No jeste ze tu mame par Supermanu, kteri denne likviduji psy jako kravy. Vubec nechapu jak muzu normalne existovat bez jakekoliv ostre zbrane. Podle vas bych mel byt uz deset let mrtvy a to bud roztrhany na kousicky nebo zastreleny za kazdym rohem. A to bydlim ve meste ve kterem jsme meli vlastni domobranu. :lol:
flippy
Příspěvky: 12
Registrován: 31 pro 2009 11:54

Re: silná co2 pištol so zásobníkom

Příspěvek od flippy » 08 led 2010 20:49

kámo v Praze jsem se narodil, jezdim na zimních gumách mezi 28.10. a 1.5. oba státní svátky využívám k přezutí. To jen tak na okraj. S tou živou krávou to myslím smrtelně vážně, měl jsem možnost udělat velkej empirickej výzkum na obyvatelík našeho bydliště. Btw. ještě nikdy mě cizí pes nekous. Ano při běhání ve Stromovce s MP3 na uších na mě bafnul dobrman, ale byl nakonec poměrně milej. Ty jim musíš bejt asi nějakej odpudivej, jinak to neni možný. Co se týče dětí, tak o těch jsi začal až ty. Jinak, to že některý psi útočej na děti, je všeobecně známej fakt. Troufám si tvrdit, že ve víc jak 50% případů je to následek tejrání psa dětmi, když byl štěně. Ale topic je o holce, co se bojí psů a je vybavena arzenálem jak mariňák, když dobýval Falůdžu. Chodim po tomhle světě desítky let, ale v ČR jsem nikdy nebyl konfrontován se smečkami divokých psů. Ty jsem potkal mnohokrát na dovolenejch na balkáně. V Athénách jsem se musel klidit před smečkou, kterou jsem si chtěl vyfotit a její vůdce to bral jako výzvu. Naštěstí mi můj čuch dal vědět včas, kdy se vytratit. A o tom to je. Pes nikdy neútočí pro nic za nic. Opakuju nikdy! Proto jsem psal, že kdo psovi rozumí útoku se vyhne. Ty píšeš, že když jsem tak chytrej, ať jdu krotit rozzuřenýho psa. Já se ptám, proč ho někdo rozzuřil a proč bych ho měl jít krotit. Btw. nezvládnutej agresivní pes patří rasovi.
Uživatelský avatar
Dusno
Příspěvky: 165
Registrován: 23 led 2009 11:33
Bydliště: Morava a Slezko

Re: silná co2 pištol so zásobníkom

Příspěvek od Dusno » 08 led 2010 21:06

"Nezvládnutej agresivní pes patří rasovi." Souhlasím.
Nebo jej slušně poprosit, aby na mne neštěkal. Třeba takhle:
Kdo se ptá, nebloudí.
Odpovědět