Vrchni soud potvrdil 14 let za znasilneni mlade postacky

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 27 lis 2007 15:39

Ne! Nejsem kreten,jsem důstojník ČSLA v záloze!


Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 27 lis 2007 15:54

V tom je rozdíl?
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 27 lis 2007 16:19

Není veš je veš ať už je ve vlasech nebo v chlupech na prdeli.Nejlepší věc co mohla AČR udělat je že ho vyhodila,s jeho přístupem bych nechtěl být civilní obyvatelstvo tam kde on by to měl v době krize na starosti.Drancování,loupení a znásilňování by bylo normou!!!
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Žižkovák Karel

Tankový prapor

Příspěvek od Žižkovák Karel » 27 lis 2007 16:24

Nezávislý pozorovatel si při čtení tohoto sporu dvou důstojníků připadá jako v Tankovém praporu. :D :D :D

A děkuje všem svatým za svoji modrou knížku!
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 27 lis 2007 16:26

To- Žižkovák Karel
Není to o sporu samotném ale o přístupu,jsou hranice za které jít už nelze.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 27 lis 2007 17:41

co to sem zase pleteš,jaké civilní obyvatelstvo?Jako bys nevěděl,že to hlavní,na čem v boji záleží je disciplinovanost tvého útvaru.Jednotka musí být stmelený kolektiv,kterému je nejen možné,ale vzhledem k trvalému vypětí i nutné dovolit,aby poznala jak umí být válka sladká.Válka je pohybem vojenských těles,civilové tam jenom překáží,to ses v armádě ničemu nenaučil?
Vik

Příspěvek od Vik » 27 lis 2007 18:06

Hotevej Generál X.
A nebo Y?
:twisted:
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 27 lis 2007 18:29

Čtete někdo co maldigola píše?
Já ne, chvíli jsem to zkoušel, ale začalo mi to připadat jako proslov vedoucího zájmového kroužku Lidových Milicí.
Tak kdybych o něco přišel, prosím řekněte mi 8)
Pajda
Příspěvky: 237
Registrován: 15 zář 2007 22:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Pajda » 27 lis 2007 20:33

Nechci nikoho urážet,ale přijde mi že maldigola je ůplně vypláchlej.Myslel jsem že zájmem armády je chránit civilní obyvatelstvo.A najednou jsou civilisti překážka a odpad.Armáda by se měla zbavit všech takovejch lidí
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 27 lis 2007 21:20

To-Pajda
Vcelku máš pravdu,také nemají vystavovat civilní osoby zbytečným útrapám nemají vést nekonvenční boj (vyhladovění,zastrašování atd.)
No a na to navazuje i náš případ,není normální že někdo působí druhému újmu proti jeho vůli,ta holka by udělala cokoli aby přežila a vypadla.Jenomže ten pocit hnusu a pošpinění stejně jako utrpení a nedůvěru si už ponese celý život.Což mně je jako člověku velmi líto,hlavně proto že k takovému trýznění duše nedala žádný objektivní důvod.Radost z toho může mít jenom hovado a těch mezi námi je očividně dost jak jsi sám poznal.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Lanky
Příspěvky: 257
Registrován: 04 led 2007 16:32

Příspěvek od Lanky » 27 lis 2007 23:11

Pánové, pánové - já pomalu, ale jistě začínám nabývat přesvědčení, že mistr maldigola většinu z nás pěkně dostal a teď se tlemí, až se za pr... popadá.... Tohle už snad totiž nikdo nemůže myslet vážně - a tím pádem jediným smyslem jeho příspěvků musí být pouze to, nás pořádně vytočit a vyprovokovat k emotivním reakcím. Navrhuji tedy je nechávat bez odezvy.
Walther P99 AS cal. 9 mm L, ZKM 456 .22LR + Leapers 4-16x50 AO
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 28 lis 2007 13:13

dělejte si co vám libo,chtěl jsem jen uvést příklad,že i těžkých zločinů se může člověk dopustit nevědomky a v dobré víře.Sám to mám vždy na paměti,když slyším o tom,co kdosi kdesi spáchal a když mám chuť(tak jaky vy)k představám,jakým mukám bych ho za to vystavil.
Uživatelský avatar
Nakadah
Příspěvky: 281
Registrován: 26 pro 2006 22:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nakadah » 28 lis 2007 16:29

maldigola píše:dělejte si co vám libo,chtěl jsem jen uvést příklad,že i těžkých zločinů se může člověk dopustit nevědomky a v dobré víře.Sám to mám vždy na paměti,když slyším o tom,co kdosi kdesi spáchal a když mám chuť(tak jaky vy)k představám,jakým mukám bych ho za to vystavil.
Aha takze masakr u Wounded Knee, masakr v My Lai, masakr ve Srebrenici, v Brutanaci a jina dalsi zverstva a genocidy, toho se lidi dopustili nevedomky a v dobre vire?

Bud si tady z nas delate prdel, a nebo jste nebezpecny psychopat. Nak
CZ 634 .177
Komentáře, rady a postřehy autora, uveřejněné v diskuzích jsou vyjádřením jeho subjektivních názorů a autor při jejich uplatnění třetí osobou nenese žádnou právní ani odbornou odpovědnost.
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 28 lis 2007 17:35

Nakadahu,mohu tě ujistit, že já ty masakry nespáchal.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 28 lis 2007 18:22

2 maldigola

To ne, ale říkáš to jako by ti bylo líto, že sis taky nepicnul... :?
A vytahovat se tady tím, že jsi někoho společně s kumpány znásilnil, tak to je silný kafe.
Odpovědět