Vrchni soud potvrdil 14 let za znasilneni mlade postacky

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 25 lis 2007 19:57

2 golfkiller

Nech ho, když se chce pasovat na úchyláka ať si poslouží.


golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 25 lis 2007 20:14

a tak stát se to může že jo :D
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 25 lis 2007 20:21

A tak jasně, stane se to běžně že. Vám se to taky tak stává jako mě, že prostě uvidíte ženskou a aniž byste promluvili ji prostě přefiknete sotva vlezla do dveří? Ne teď vážně, já fakt nevím, jestli jsi Maldigola normální a nebo se tak blbým jen děláš :roll:
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 26 lis 2007 17:52

Ale hoši,vy si tady trdíte notu,ale to je chyba,život v jeho mnohosti byste měli spíš pozorovat než známkovat.Zrovna znásilnění je jednou z těch věcí,kde proti sobě stojí dvě protichůdné pravdy.A ten čin, kterého jsem se (a jak rád)dopustil,to jako měl být trestný čin?Vždyť tu není poškozený!
Vzala si prachy,my jsme si zavřeli poklopce a svět se točil dál.
a k těm vašim sadistickým plánům,které byste tak rádi aplikovali na své spoluobčany(nejlíp na vězně ti se nemůžou bránit) vám mohu jen připomenout,že každý člověk má právo na to,aby se s ním zacházelo určitým způsobem aniž by si to nějak musel zasloužit a to pouze proto,že je člověk.Taková práva se proto nazývají lidská práva a když je někdo porušuje,bývá z lidské společnosti vyloučen.
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 26 lis 2007 18:26

maldigola píše:Taková práva se proto nazývají lidská práva a když je někdo porušuje,bývá z lidské společnosti vyloučen.
Správně a proto dle mého a myslím že i mnohých dalších si násilníci a vrazi nezaslouží, aby se s nimi zacházelo jako s lidmi, protože sami porušili to, že by se s ostatními mělo zacházet slušně
Uživatelský avatar
pussylala
Příspěvky: 1429
Registrován: 31 srp 2007 23:54
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pussylala » 26 lis 2007 18:44

No jenomže ve vězení není nikdo jen tak náhodou (chyba se taky může stát, ale to teď neřešíme), všichni něco spáchali. Když si někdo dovolí někoho zabít, znásilnit, tak přeci nemůže od nikoho čekat, aby k němu byli lidský. Oko za oko, zub za zub....život za život (samozřejmě záleží na okolnostech).

2Maldigola:

bereš to na lehkou váhu, protože se tě to netýká, ale jsem zvědavý jak by ses zachoval, jestliže by se jednalo o tvoji manželku, přítelkyni nebo dceru. Jestli bys potom říkal "Nedávejte mu vysoký trest, buďte k němu hodní, vždyť skoro nic neudělal"

Vězni se mají u nás až "nadlidsky"...Proč já mám platit ze svého na nějakého lumpa? Stát dává denně zhruba 14-15 miliónu na provoz věznic. Měli by se politici nad tím trochu zamyslet :!:
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 26 lis 2007 18:47

Aresi,to jseš vážně tak blbej,nebo to jenom hraješ?Charta lidských práv,přijatá OSN byla ratifikována i tím státem,ve kterém žiješ.A právě to byl ten nejsilnější argument,kterým ti humanisté,na které se tu tak okázale plije,dokázali rozvrátit komunismus a vytvořit demokracii,která se mimo jiné projevuje svobodou slova,kterého si tu mnozí tak užívají,když popisují,jak by ta lidská práva znovu a s radostí pošlapali.Z ušlechtilých důvodů samozřejmě.
tombr.a
Příspěvky: 160
Registrován: 03 úno 2006 17:07
Bydliště: Brno

Příspěvek od tombr.a » 26 lis 2007 18:48

2Maldigola,ještě jsi pořad ale neřekl co vam vlastne přišla nabidnout :!:
Když to vlastne nebylo znasilneni tak co to teda bylo :?:
Nejak to nechapu.
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 26 lis 2007 18:52

Já tedy nevím Maldigola, ale buď jsi jeden z těch si myslí, že se tu vězni mají špatně, všichni jsou ve vězení za nic a měli by se mít ještě líp, protože tam chudáčci trpí ...... a nebo ti dali na celu komp s internetem :evil:
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 26 lis 2007 18:59

tombr.a-jo,tak k tomu zboží jsme se tehdy nedostali,předtím neměla čas a potom asi neměla náladu vychvalovat nám výhody svého tovaru.My jsme taky měli oči spíš pro kvality výrobku jejích rodičů,zkrátka jsme ji hodnotili z jiné stránky.A když pak zjistila,že mrd prve nechtěný(což jsme ovšem nemohli tušit,protože to z jejího chování jaksi nevyplývalo)dva tisíce korun změní na akt plný lásky,nebylo možné považovat to co se stalo za znásilnění.Ber to jako příklad toho,co všechno s sebou život přinese a co se moc do těch černo-bílých škatulek našeho morálního hodnocení nevměstná.
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 26 lis 2007 19:07

aresi -zákony jsou lidmi vytvářeny a lidmi jsou taky měněny.Tak jako státy.Ale lidé zůstávají ,mstí se a nezapomenou.
Lanky
Příspěvky: 257
Registrován: 04 led 2007 16:32

Příspěvek od Lanky » 26 lis 2007 21:23

maldigola: Ona humanita je pěkná věc, ale většinou jen pokud se nás to jaksi osobně nedotýká. Docela by mne zajímalo, jak bys reagoval (jak už se kdosi výše tázal, ale zřejmě Ti to uniklo), kdyby se do role té prodejkyně dostala tvá přítelkyně, manželka, či dcera.....
Walther P99 AS cal. 9 mm L, ZKM 456 .22LR + Leapers 4-16x50 AO
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 26 lis 2007 21:53

Lanky-to jako že bych se měl stylizovat do postavy mstitele?To jistě nemyslíš vážně-v každém případě bych už nemohl být soudcem takového pachatele,protože bych byl vůči němu podjatý.
Žít v civilizované společnosti znamená její zákony dodržovat a také věřit v jejich oprávněnost.Pokud by to tak nebylo,tak by se policista,který má násilí používat jako nástroj v zákonných mezích ničím nelišil od chuligána ovládaného pudy a vášněmi.
Humanita není druh pošetilosti,ale postoj,který se lidem,tedy i tomu policistovi,prakticky vyplatí.
p.s.-moje přítelkyně nebo manželka by si nikdy nenechala zaplatit za čest penězi.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 26 lis 2007 22:43

Teorie,policisté se nechají korumpovat.Pracovní dobu a služební vozy používají k jiným věcem než mají atd.Takže spoléhat se na ně je nereálné (nemůžu být všude).
Na chuligány by bylo vhodné aplikovat Slovanské právo,v tom je msta pocta a čest,pokud to odpovědná osoba nezvládne je opovrhovaná.Ve Slovanském právu se o odvetu ucházel každý kdo měl hodnotu.
Dnes kdo má prachy má na advokáta,zabije a d domů s pokutou.Pokud by se někdo rozhod hrabat na rodinu mně tak se nezastavím dokud po něm bude chodit po světě jediný gen!!!
Kdyby to mělo být to poslední co v životě udělám.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 26 lis 2007 22:47

PS.recidivu zastaví jen okamžitý tvrdý trest (ten maník už to udělal několikrát a bude to dělat dál pokud mu to umožníme)
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Odpovědět