skryte noseni v lete

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
bman

skryté nošení v létě

Příspěvek od bman » 07 črc 2006 12:28

Ahoj,

rád bych se zeptal vás zkušených, jak nosíte zbraň v letních měsících, pokud vůbec?
Jde o vaše praktické zkušenosti co se vám osvědčilo nebo rady
čemu se vyhnout apod.

Napadly mě ledvinky, ale nenašel jsem to c o jsem hledal. Vše je skoro stejny a černy.
Nevíte o nějakém výrobci,který by byl schopen vyrobit ledvinku podobnou klasickým sportovním ledvinkám v různých barvách.

Díky všem za info


Tukan

Příspěvek od Tukan » 07 črc 2006 12:55

No já nosím kvéra v ledvince. Mám uplně obyčejnou a pouzdro jsem si tam všil- nylonovou dastu. Je to levné pohodlné a nenápadné :D
vito
Příspěvky: 586
Registrován: 28 lis 2005 13:48

Skryté nošení v létě

Příspěvek od vito » 07 črc 2006 12:58

Ono bude dost zásadně záležet na tom, co chcete nosit. Rozdíl bude mezi třeba Beretou 92 F a Kevinem. Moc velký výběr obecně není. Také záleží na tom, jaké oblečení jste v létě zvyklý nosit. Pro někoho je O.K. letní plátěný oblek se sakem, pro někoho kraťasy a tričko. Ledvinka bývá nejobvyklejší a myslím, že jich jsou běžně v prodeji spousty v různých barevných kombinacích.
joot

Příspěvek od joot » 07 črc 2006 13:02

Já nosím vestu - bohužel není to tak úplně nenápadné a praktické. Pokud si vezmu jenom triko dostatečné velikosti přes gatě, tak se mi G19 celkem schová i pod ním, ale na nějaký cestování metrem to není. Kdo viděl ledvinky vyvinuté Akademií Aegis (moc lidí to zatím nebylo :(), tak ví, že lepší věc kolem ledvinek na letní nošení zbraně v současnosti na světě asi není (cmk ví, cmk potvrdí :)) Údajně se blíží do prodeje i pro civilní sektor, ale kdy to bude se neví.
Lubo
Příspěvky: 70
Registrován: 12 dub 2006 10:27

Příspěvek od Lubo » 07 črc 2006 14:02

Já nosím volnější /tak akorát/ košili s krátkým rukávem přes kalhoty, je sice znát, že tam něco je, ale nelze to odlišit od nějaké malé ledvinky či pouzdra na mobil. Pokud nedám ruce nad hlavu není vidět nic. HK USP Comp + Dasta
joot

Příspěvek od joot » 07 črc 2006 14:40

A ještě jsem změnil na léto pouzdro, nejlíp mi sedí pod košili u těla na Glocka to originál glockovské. Má sklon dopředu a proti FinDesignu, nebo Uncle Majkovi je to mizérie na nahmátnutí. Ale s dostatečně dobrým opaskem je to ideální na skryté nošení. Akorát jsem si musel trošku poladit ten zoubek co zapadá do lučíku a ořezat ho tak akorát. Na zimu se samozřejmě zas vrátím ke něčemu lepšímu, ale teď je to kompromis ....
Smazaný uživatel 177

Příspěvek od Smazaný uživatel 177 » 07 črc 2006 15:14

Jo, pánové, léto je roční období pro Kel-Tec P-3AT - v kapse kraťasů, s kapesníkem nebo bez, občas se musím přesvědčit rukou zda jsem ho nezapoměl doma...
Péta
Příspěvky: 212
Registrován: 28 pro 2005 10:36

Příspěvek od Péta » 07 črc 2006 15:50

Na ostro cz75 do kratas a volný tricko.Kdyz nedelás kotrmelce nebo jiné príjemné pohyby :lol: tak ji nikdo nespatrí a nevypadne.Chce to cvik :roll:
Olaf

Příspěvek od Olaf » 07 črc 2006 16:07

A co takhle plavky a skryté nošení??? :lol: :lol:
Ve výhodě budou zřejmě Ti s velkým kvérem a m...m :mrgreen: :mrgreen:
joot

Příspěvek od joot » 07 črc 2006 17:03

Olaf píše:A co takhle plavky a skryté nošení??? :lol: :lol:
Ve výhodě budou zřejmě Ti s velkým kvérem a m...m :mrgreen: :mrgreen:
Ti s malým kvérem to můžou dohnat vycpávkou z páru ponožek ....
Jaroslav
Příspěvky: 145
Registrován: 26 úno 2006 19:22
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jaroslav » 07 črc 2006 19:40

Tak pro tyto dny nosím 1911tku v Dastě s oaskem a na tom mám zásobník a nožík kraťasi a velmi plandavá košile. Pod tu si dám ještě ledvinku s doklady, takže jsem tak neforemnej, že není nic vidět.
.357Mag
Příspěvky: 120
Registrován: 23 pro 2005 12:10

Re: Skryté nošení v létě

Příspěvek od .357Mag » 08 črc 2006 21:12

vito píše:Ledvinka bývá nejobvyklejší a myslím, že jich jsou běžně v prodeji spousty v různých barevných kombinacích.
Člověče asi jsem blbej nebo co, ale prostě nemůžu nikde najít "různý barevný kombinace". Jen černý od Dasty, který už pozná i malý děcko.
Chci si koupit schopnou ledvinku na P-01 na suchej zips. Mohl by mi někdo prosím dát tipa (www adresu) na výrobce, kde bych mohl něco vybrat? Díky moc, s pozdravem Roman
Jaroslav
Příspěvky: 145
Registrován: 26 úno 2006 19:22
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jaroslav » 08 črc 2006 21:16

ahoj
blbej nejsi, ale bohužel po jiné barvě se budeš muset podívat v zahraničí
Jaroslav
Příspěvky: 145
Registrován: 26 úno 2006 19:22
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jaroslav » 08 črc 2006 21:30

George

Příspěvek od George » 09 črc 2006 18:53

Tož normálně bez pouzdra zezadu za opasek jako v holyvůdu :lol: Akorát sem pak blbě sedí, ale vidět nic není, když má člověk volný triko.
Odpovědět