Foto Zbrani alias Pro milovniky fotografie II.

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 26 čer 2007 17:27

JJ, to je dobrý fór. :lol:
Vystřelit po někom z 58-ky dávkou a mít starost aby ho ty kulky neprostřelily a nezranily nezúčastněné osoby... :lol:


http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 26 čer 2007 17:50

2 Kubajzz

No ano, zhruba do cíle jdou jen první dvě že .)
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 26 čer 2007 18:45

Když já jsem myslel, že ti policajti při chytání obzvlášť nebezpečných pachatelů na zátarasech mají ty 58-ky právě na to, aby to auto případně prošpikovali a udělali z něj řešeto. Jinak by je vůbec nemuseli mít, ne?

Doufám, že to nebylo moc agresivní... :wink:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
epetr2008

Kubajzz a jeho vzduchovka

Příspěvek od epetr2008 » 26 čer 2007 18:56

2 spider74 a Kubajzz

No tak :D nechte se :lol: :lol:

U policie jsou samozřejmě jak kropiči tak elitní střelci.
Ale asi je také pravda, že kropiči budou mít spíš tu 58mu a elitní střelci jinou ,,jemnější" zbraň.


Teď jsem myslím našel jednu fotku Kubajzze s jeho vzduchovkou.
8) 8) Docela bych jí taky bral 8) 8)
A nebo kdyby mě alespoň nechal vystřelit :cry: :cry: :cry: :cry:
Přílohy
KubajzzOne.jpg
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 26 čer 2007 19:09

Kdepak, já jsem mnohem hezčí. :lol:
Má tam dobré nožky. Zřejmě se chystá sestřelovat vrtulníky... :wink:

Jinak nevím nevím, jestli by tam neměl použít nějaké slabší střelivo.
Co kdyby někoho prostřelil a zranil nezúčastněnou osobu... :shock:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 26 čer 2007 22:46

A kdo si dává tlumič na vzduchovku? :lol: :lol:

Zřejmě ti nedošlo o co jde a v pokusu mě dostat, ses mírně ztrapnil...
No nic, to se stává, jsou i horší věci. :wink:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
spider74
Příspěvky: 602
Registrován: 02 čer 2007 18:05

RE:Kubajzz

Příspěvek od spider74 » 27 čer 2007 14:25

RE:Kubajzz
právě že mi to došlo, jsi typ člověka který vrtá do všeho a do každého a proto tady končím .Na fóru jsem byl jenom proto že jsem se doma nudil po operaci kolena a myslel jsem že si tady pokecám s lidmi se stejným zájmem o zbraně ale než se hádat s profesionálními rýpalisty tvého typu tak budu radši jenom pasívní pozorovatel - já si nepotřebuji nic dokazovat a každého stírat a zesměšňovat jako ty jak jsem si všiml tak to praktikuješ skoro u všech svých odpovědí i u jiných účastníků fóra a snad ani neumíš odpovědět jinak než ironickými nebo zesměšňujícími poznámkami........příští týden už budu v práci a tam budu mít adrenalinu až až

takže poslechnu svého kolegu který pracuje na jiném pracovišti a poradil mi tohle už dávno, ale já jsem mu nechtěl věřit bohužel měl pravdu......a přitom ten dotyčný by tady měl určitě co říct a podělit se s ostatními protože jezdil na mise do zahraničí a poté sloužil u ZJ MV, ale tahle atmosféra tady ho znechutila stejně jako mně ......tyhle žabo-myší války nejsou nic pro mě :wink:
Uživatelský avatar
jspalek
Příspěvky: 1073
Registrován: 03 říj 2006 15:53
Bydliště: Rakovnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jspalek » 27 čer 2007 14:27

Pánové, nejni tohle téma o fotografiích našich mazlíků?? :D
CZ 550 Predator .308 Win, CZ 858 Tactical 7.62x39, Smith&Wesson 629 .44 Magnum, CZ 75 SP-01 Shadow Orange 2012 9mm Luger, Glock 21 .45 ACP, Uberti Colt Burges 1883 44-40Win, Smith&Wesson 66 .357 Magnum.
luboking
Příspěvky: 216
Registrován: 28 kvě 2007 19:21
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od luboking » 27 čer 2007 20:01

Trocha na odlahčenie témy a vychladenie horúcich hláv. Tú chromovanú už v zbierke bohužial nemám.
Přílohy
pár 210zmens.jpg
Lanky
Příspěvky: 257
Registrován: 04 led 2007 16:32

Příspěvek od Lanky » 28 čer 2007 12:49

spider74: není nic jednoduššího, než veškeré invektivy prostě ignorovat a myslet si své. I rýpalové dělají diskusi diskusí - a pokud to překračuje meze, stačí jen na to neodpovídat a to jim vezme vítr z plachet. Přeci se nebudou hádat sami se sebou, ne? :-) Pokud to myslíš s odchodem z fóra vážně, je to škoda - tvé fotky a některé postřehy z praxe mi budou docela chybět.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4320
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 28 čer 2007 14:04

To-spider74
Škoda ale je to tvoje volba. :wink:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 28 čer 2007 14:12

Kubajzz by mohl úspěšně dělat policejního psychologa, protože v odhalování labilních jedinců je prostě jednička :wink:
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4320
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 28 čer 2007 14:15

To-Alfonss
Ale no tak :wink: Zase ho tak neobhajuj,je fakt že některé věci mu jdou ale to neomlouvá jeho kukaččí metody :twisted:
Takhle tu zůstane sám.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
sniperKE
Příspěvky: 60
Registrován: 20 říj 2005 14:23

Příspěvek od sniperKE » 28 čer 2007 14:16

Alfonss píše:Kubajzz by mohl úspěšně dělat policejního psychologa, protože v odhalování labilních jedinců je prostě jednička :wink:
To myslis toho labilneho jedinca spidera? :lol: si snad robis srandu? On je iba normalny, a naco sa bude natahovat s ludmi ktory za to naozaj nestoja, pripustam nemusel to riesit az tak radikalne, je to samozrejme jeho volba, stacila ignoracia dotycneho rypala, jeho najs fotecky budu chybat.
You find a place, steady your gun, you take a breath, you take aim, your heart stops, you squeeze the trigger - One shot, One kill.
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 28 čer 2007 14:25

Nerobím si srandu. O jeho fotečky jsem se nezajímal, ale stačily mi jeho "rady" ohledně namontování airsoftovýho kolimátoru na AR 15 a jeho osobní výpady když si někdo dovolil oponovat. Někteří příslušníci ozbrojených sil totiž asi mají pocit že mají patent na rozum a neunesou když jim někdo oponuje (oprávněně). A aby nevypadali jak blbci tak radši všechny svoje příspěvky kde blábolili pomažou........

To že je někdo u armády nebo u policie automaticky neznamená, že o zbraních ví víc než my, zapráskaní civilisti.....
Odpovědět