Koniec nakupu zbrani cez internet v SR !!!

Otázky týkající se zbrojního průkazu, držení a zařazení jednotlivých zbraní atd.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Easa
Příspěvky: 89
Registrován: 10 úno 2010 17:51

Re: Koniec nákupu zbraní cez internet v SR !!!

Příspěvek od Easa » 28 lis 2010 21:29

Ved ale ked sme v shengene, tak teoreticky keby som si objednal hw97 od schneidera , tak mi pride normalne nie? Nikde to nebudu na hraniciach teraz kontrolovat...


Benyx
Příspěvky: 14
Registrován: 19 pro 2010 23:51
Bydliště: Slovakia, Pezinok

Re: Koniec nákupu zbraní cez internet v SR !!!

Příspěvek od Benyx » 27 pro 2010 19:03

ALKAJ dik za link ale nikde som sa nedočítal či sa to dá od sneidera objednať HW97k alebo nie len že z Čiech to neni problém a rôzne špekulácie bol by som rád ak by niekto napísal kto ju v poslednej dobe odtiaľ objednával alebo niekto kto vie na 100% ako to je.
HW97k, Delta titanium 4-16x42AO MilDot
majo11
Příspěvky: 173
Registrován: 17 lis 2009 21:54

Re: Koniec nákupu zbraní cez internet v SR !!!

Příspěvek od majo11 » 30 pro 2010 01:19

Ja mam taku skusenosť že mi z colosusu tiež nechceli nič poslať poštou ale iba kurierom vlastne s nim sa podpisom uzavrie obchod a je všetko v poriadku a tiež som kupoval cez inzerat vzduchovku tak mi prišla bez problemov proste na pošte nikto nekontroluje čo je v krabici ak sa z nej nesype antrax.
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Re: Koniec nákupu zbraní cez internet v SR !!!

Příspěvek od ALKAJ » 30 pro 2010 16:22

majo11 píše:kurierom vlastne s nim sa podpisom uzavrie obchod a je všetko v poriadku
Toto by asi pred zákonom neobstálo (minimálne preto lebo kuriér sotva bude mať zbrojnú licenciu).
Jak nazýváš lidi, kteří když jsou ohroženi, tak se nebrání, jen utečou a schovávají se?
Civilizovaní?
Odpovědět