ZP v Brne - manipulace

Otázky týkající se zbrojního průkazu, držení a zařazení jednotlivých zbraní atd.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
kawon
Příspěvky: 9
Registrován: 20 bře 2009 18:06

ZP v Brně - manipulace

Příspěvek od kawon » 20 bře 2009 18:17

Zdravím všechny,
na den 9.4.2009 jsou na střelnici Trigger v Brně naplánovány zkoušky na ZP.
Vzhedem k tomu, že bych se na tyto rád přihlásil, a samozřejmě uspěl :) , chtěl jsem se Vás Brňáků zeptat, zdali byste byli někdo ochotní do mě investovat něco času, a na nějaké střelnici se se mnou nesešel, a nezasvětil mě do bezpečné manipulace a obsluhy, čož na zk budu pochopitelně potřebovat. Zároveň, ale to není podmínkou, bych si i rád vystřelil /náklady samozřejmě uhradím/. Na střelnici nabízejí přípravu na zk za cenu v rozmezí 3.5 - 4.5K, což se mi za to samozřejmě dávat nechce. Testy se naučím sám, s tím mě nikdo stejně nepomůže, ale ta manipulace se střelbou by mohla být problém.
Jestli si myslíte, že tento postup není nejvhodnější a raději byste doporučili přípravný kurz absolovat, dejte prosím vědět. Nechtěl bych nic podcenit ale na druhou stranu se mě moc nechce zbytečně utrácet.

Díky za Vaše názory.


epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 20 bře 2009 18:45

Já na Liberecké střelnici dostal instruktáž za 300,- Kč. Dneska to bude třeba za 400,-. Ale součásti bylo trénování rozborky sborky všech tří zbraní, které mi mohl dát komisař ke zkoušce, vysvětlení bezpečné manipulace a tak.
Leeoo
Příspěvky: 198
Registrován: 13 lis 2008 21:24
Bydliště:

Příspěvek od Leeoo » 20 bře 2009 19:59

Otesánek

Příspěvek od Otesánek » 21 bře 2009 06:23

No, já mám na pondělí 23.3. na 10 h. v Triggeru zamluvený stavy, ale půjdem tam nejspíš čtyři a budu zkoušet novou bouchačku, tak bych se ti nemohl hned věnovat. Šlo by to udělat tak, že by jsi do Triggeru přišel kolem 11 h. a něco bych ti k tomu řekl a nechal tě zastřílet, stav (200,- Kč za půl hodiny) a náboje by jsi si musel zaplatit. Pak by to šlo v úterý 24.3. kolem 14 h., jinak do zbytku března nemůžu. Jestli máš zájem, napiš mi na otesanek45@seznam.cz
Uživatelský avatar
dykmore
Příspěvky: 1065
Registrován: 09 led 2008 12:58
Bydliště: Ostrava - Hrušov

Příspěvek od dykmore » 21 bře 2009 13:09

A pokud by ti to s otesankem nevyslo,tak se zeptej primo v triggeru. U nas v ov na coradu taky vsichni platili kurz za 3000 nebo nejak tak,ale ja jsem se tam domluvil jednorazove jen na manipulaci a strelbe,ukazali mi rozborku malorajdy,brokarny a pistole,parkrat jsem si to vyzkousel,pak jsem si z kazde picnul asi 20 naboju a z brokarny 8 kousku,zaplatil jsem 500kc a bylo to. U zkousky me pak prekvapila jedine tuha pruzina+totalne sjete uchopove drazky na cz83 :-) ale jinak jsem nebyl o nic pozadu za kurzisty..
Pořádná bouchačka je z plastu a oceli, a nosí se v kydexovém pouzdru.
Honza OL

střelnice Slavkov

Příspěvek od Honza OL » 04 dub 2009 08:57

No kdyby jsi potřeboval, zajdi si na střelnici do Slavkova(nachází se hned pod zámkem) tam ti to všechno vysvětlí, ukážou a nechají tě to trénovat. pokuď by jsi měl zájem i o střelby jsou tam hodně vstřícní.
Odpovědět