Krizovka

Otázky týkající se zbrojního průkazu, držení a zařazení jednotlivých zbraní atd.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Matěj
Příspěvky: 307
Registrován: 27 úno 2008 20:51

Krizovka

Příspěvek od Matěj » 12 bře 2008 18:57

Zatím tady na fóru spíše čtu a nepřispívám, ale jak to tak čtu nabývám dojmu, že dost lidí má pohled na použití zbraně dost černobílý.
„Vleze mi domů a má jí“, „někdo na mne vystartuje, tak mu jí tam nasypu“.
Ono se to príma říká u klávesnice, ale ………………

Člověk se občas dostane do situace, kdy by třeba i zbraň použil, ale nemá jí a kdoví, co by bylo, kdyby jí v ten okamžik měl.

Asi rok zpátky, jsem byl v jednom městě s dětmi na velké slavnosti s ohňostrojem, koncerty a spoustou akcí.
Střed města plný lidí a najednou holčičky říkají, „ nám se chce čůrat“.Co s tím ?
Na náměstí jsem si to nerisknul, aby mne nikdo neosočil a tak jsem dostal nápad sejít dolů k řece na trávu.
Kolem 22:00 už slušná tma a tak když jsem z osvětleného náměstí sešel do té tmy, moc jsem neviděl.
Starší dcera šla za keř a mladší jsem držel v podřepu v náručí, takže jsem vypadal jako nějakej malej trpaslík.
Najednou se rozhrnulo křoví a nějakej chlápek / mladík / kluk se hnal k té starší dceři se slovy „ ale copak to tu máme „?.To už jsem pokládal mladší a hnal se k němu s myšlenkou „ ty vole máš tam dceru „.
V hlavě jsem měl jako vymetýno a hned jsem se pěkně zostra zeptal, jestli má nějakej problém.Dcera vřískala, tak jsem jí uklidňoval, ale najednou se z křoví vynořili další dva kluci / chlapi ( v tý tmě to bylo těžko posoudit ) a mě začínalo bejt jasný, že tady jde do tuhýho.
Jenže v tom ochranitelským rozpoložení mi bylo jedno kolik jich je, chtěl jsem ochránit dcery a kupodivu jsem neměl vůbec strach.Říkal jsem si, tak holt dostane tatínek do držky, ale holčičky mezitím utečou ( ty mezitím schované za mnou vřískaly, jak když je na nože bere ).
No a jak jsem neměl vůbec žádnej strach a ani snad pud sebezáchovy, tak jsem začínal být dost hustej, ani hlas se mi nezachvěl. Napjatá chvilka - jednomu jsem dal facku a možná že zapůsobila i moje suverenita a ani náznak strachu, tak ti tři vyměkli a pomalu se začali stahovat.

Pak jsem doma přemýšlel, jak bych se asi zachoval, kdybych měl zbraň.Šlo o moje děti, o moje největší zlatíčka.
Pravděpodobně bych se zbraní jednal asi jinak.
Nebyl čas moc uvažovat, co jsou ti tři zač.Asi bych tasil, neříkám, že bych hned střílel, to ne, ale když už bych tasil, tak by to tak i mohlo dopadnout.Nevím jak by se zachovali oni.
A dneska bych mohl mít docela slušný starosti a kdoví co ještě.

A protože člověk může použít, jenom to, co má, byl jsem v té chvilce schopen použít jenom „ zuby drápy“, protože nic jinýho nebylo k dispozici.

Kdoví, kdyby bylo co použít, co by se stalo…………..

Měl jste někdo takovou „krizovku“ kdy už to vypadalo, nebo dokonce došlo na zbraň ?


Uživatelský avatar
predator
Příspěvky: 1041
Registrován: 07 říj 2007 13:14

Příspěvek od predator » 13 bře 2008 09:25

Tenhle zážitek ti asi musel zkazit zbytek večera,co? :lol:

Já vím, není to moc k smíchu. S našema zkurvenejma zákonama je "stejná pravděpodobnost, že se díky zbrani ze sračky dostaneš, jako že se právě kůli ní do sračky dostaneš."
(to v úvozovkách sem někde četl
na tomhle fóru, myslím že autor
citátu je Kubajz, krásně řečeno)
"Dokud žiju, ani jedna fašistická kurva přes nás neprojde."
V.I.Čujkov
Odpovědět