Zbrojni prukaz v Pardubicich

Otázky týkající se zbrojního průkazu, držení a zařazení jednotlivých zbraní atd.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
soukal
Příspěvky: 1
Registrován: 03 srp 2013 00:58

Zbrojní průkaz v Pardubicích

Příspěvek od soukal » 03 srp 2013 01:08

Dobrý den,
nedávno jsem se přistěhoval do Pardubického kraje, trvalý pobyt mám stále hlášený ve Zlíně.
Už loni jsem se chystal dělat si zkoušku na zbrojní průkaz, ale měl jsem nějaké zkoušky a krylo se to s termínem na střelnici, tak jsem to nestihl a pak už neřešil.
Chtěl bych opět zažádat o zkoušku k získání zbrojního průkazu, hledám teď kde se to v Pardubickém kraji dělá.
(Chci si zažádat ve Zlíně o zkoušku s konanou v Pardubickém kraji)

Jsem u Třemošnice, do Pardubic to mám 30km, klidně bych tam zajel jestli je tam někde střelnice.
Můžete mi poradit kde se to tady dělá?
Případně jestli je tu také přípravný kurz? (Už rok jsem zbraň neviděl, a ikdyž mám dobrou paměť, tak osvěžit si ty informace by nevadilo)

Díky


Basfous
Příspěvky: 3
Registrován: 09 čer 2013 22:40

Re: Zbrojní průkaz v Pardubicích

Příspěvek od Basfous » 05 srp 2013 23:33

Přímo tady v Pardubicích se dělají zkoušky na střelnici Hůrka nebo v Sezemicích. Je to na střídačku. Teď byly 2x za sebou zkoušky v Sezemicích a nejbližší jsou 17. září na Hůrce. Přípravu Ti udělají určitě v Sezemicích. Mrkni na jejich web.

Odesláno z mého GT-N7100 pomocí Tapatalk 2
LadaN
Příspěvky: 47
Registrován: 11 úno 2010 11:28
Bydliště: Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbrojní průkaz v Pardubicích

Příspěvek od LadaN » 07 srp 2013 09:01

Pokud vím, tak Třemošnice patří do Chrudimského okresu a tudíž pod OPZ PČR Chrudim. Zkoušky se potom pořádají na střelnici Hůrka.
Nejbližší střelnici máš buď krytou na Seči v hotelu Jezerka (tunel, dva stavy s pojezdem, dost drahá) nebo myslím i v Ronově nad Doubravou (nevím zda funguje pro veřejnost).
Přípravu na zkoušky lze domluvit na střelnici v Pardubicích na Hůrkách nebo v Sezemicích. Pokud by Ti stačily základní informace, bezpečná manipulace a sborka a rozborka krátkých zbraní, mohu Ti pomoci zadarmo.
LEX www.gunlex LEX
Odpovědět