Nejlepsi strela-soupereni strelcu emerickych na History Ch.

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Red arrows
Příspěvky: 132
Registrován: 13 dub 2012 19:52

Nejlepší střela-soupeření střelců emerických na History Ch.

Příspěvek od Red arrows » 21 črc 2012 16:03

Dneska jsem si přepnul na zmíněný match.Chvíli jsem přemejšlel, jestlo je to vážně nebo komedie.
Stříleli tam na náročný, mrňavý tercě(výbušný)-byly velký jenom asi jako talíř(porcelánovej, ne bankovka).Tudle extrémně malou plochu měli zasáhnout ze zbraně která nejni na delší vzdálenosti vhodná-pušky springfild 1903, mosin,SVT a M14(vše bez optik).A i přes extrémní vzdálenost střelby-rekordních 25 a 50 metrů, jim stačily tak 2-3 rány na jeden terč,prohrál tým, jehož střelec terč na 50 metrů netrefil.Musim ale uznat, že stačil vystřelit jen cca 30krát, takže to vlastně způsobil nedostatek času.
Při konečnym vyřazování jeden trefil zázračně i terč jako kolo vod auta na snad 500m.Ovšem moderní remingtonkou s optikou.
Všechno tohle dokázali pochopitelně střelbou s oporou.............
Docela sranda, vidět střelce z nejnejstřelečtější země v praxi-a to todle byl výběr............... :lol: takže doporučuji ke sledování :lol: :lol: :lol:

Doplňuji-ty flinty si mohli den před tim zkusit.Já mám intenzivní pocit, že dneska jsou střelci-optikáři, a jak "optiky na vintovce nět", jsou v kyblu.Dost to sleduju na flintách u myslivců, to jsou optický zázraky jak pro SWAT s cenama někde uplně jinde(zato jim tady nějak popadaly krmelce a v zimě krmim široko daleko sám, jakkoliv nelovec :lol: ).
Naposledy upravil(a) Red arrows dne 22 črc 2012 17:12, celkem upraveno 1 x.


peggy
Příspěvky: 198
Registrován: 25 dub 2006 20:58
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší střela-soupeření střelců emerických na History Ch.

Příspěvek od peggy » 22 črc 2012 11:40

Nelenoval jsem, a našel jsme si to na YouTube:
No, a když pominu, že jde především o TV show na úrovni "Farmy" a pod., tak se na tom u nás podepsali ještě dabingem, špatným překladem, což je velmi časté a silně mě to s...e.

V anglickém originále totiž třeba o první stejdži říkají (11:18), že se střílí na 50 a 100 yardů, takže žádných 25 a 50m. I tak to není mnoho, ale dostává to reálnější rozměr. Spolu s fyzickou zátěží a cizími zbraněmi, na které střelec není zvyklý, to není zas až taková brnkačka.

(BTW - zatím jsem neměl čas to dokoukat do konce)

Edit - takže dokoukáno, vzdálenosti výše platily pro všechny stejdže, ve vyřazovacím finále to bylo 200, 400 a 600 yardů (to je i vidět na cedulích), takže těch uváděných 550m v největší vzdálenosti zhruba sedí.

Jo a mimochodem, na YouTube je k vidění asi všechno ze čtyř (nebo kolika) serií.
"Aux armes, citoyens !"
Odpovědět