EXOTI V AKCI

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Zamčeno
reddog
Příspěvky: 34
Registrován: 24 lis 2011 12:24

EXOTI V AKCI

Příspěvek od reddog » 15 čer 2016 18:55

Tak na výsledovku jsem kouknul, nepřekvapila.
Na video na větší obrazovace taky, nemýlil jsem se.

Škoda jen, že komentář toho pána k tomu, že lidi si zvyknou, nejspíše není celý. Zajímalo by mne, co tomu předcházelo a jak to dokončil.

A teď z jiného soudku:
Jinak na první pohled vypadá střelnice pěkně a určitě je radost si tam zastřílet. Vůbec jsem netušil, že existuje :wink: . Držím palec, aby se dařilo udržovat soutěže pro veřejnost i nadále. Dobrá práce je vždy tou nejlepší propagací a reklamou :wink:


Uživatelský avatar
reaktor
Příspěvky: 1079
Registrován: 15 lis 2006 17:06
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Střelecká videa

Příspěvek od reaktor » 15 čer 2016 20:57

Byl jsem několikrát vyzván k odpovědi, ale pokud by se mělo vlákno o videích rozrůstat o mluvený slovo a videa nikde, tak raději založit nové vlákno aby mohl edelweiss klidně spát :D

Jmenovat by se mohlo třeba: pravda jak ji vidím já. Ale s tímto názvem by to měl založit někdo jiný než já.
AREYOU píše: S tím točením videa mě to taky šokuje to si nedovolí asi nikdo, já se každého ptám zda muže být na videa a zda ho mohu zveřejnit to samé i u focení. V Mokré řekneš reaktorovi do očí, že si to nepřeješ a on tě ignoruje s tím sem se nesetkal.
Točil jsem video se souhlasem MAJITELE střelnice. Byl jsi tam na soukromém pozemku, kde jsou pravidla (točit, netočit) na MAJITELI pozemku! Upřímně říkám, že jsem neslyšel jestli mě říká že nechce být točen, nebo že když se vidí, že by se raději neviděl. Přes sluchátka a za doprovodu střelby jsem to asi přeslechl. Ale zaznamenal jsem jeho nesouhlas a proto to rozmazání.

AREYOU píše: Ani nemá tu slušnost mi ty videa poslat. To prostě nechápeš.
Na videu kde jsi ty, jsou i ostatní střelci. Pokud ti to video pošlu, tak musím buďto získat souhlas všech kteří se tam ukáží, nebo je rozmazat a nechat jen tebe a ani jedno neplánuju.

AREYOU píše:
Otázka do placu, když uspořádám závod na popery kde bude zátěž dojdete (Reaktor a ostatní)? Byl bych rád kdyby jste si to vyzkoušeli jen přímotažné pouzdra, záslepky na očích, páky na zbraních nechte doma přijďte tak jak nosíte, co vy na to?
Nenosím, protože sebevědomí mám dobrý a ohrožen se necítím. Moc rád bych přišel, protože kdo viděl i jiný videa o de mě tak ví, že rád střílím do všeho a ve všech polohách, dokonce i ve skoku :lol: .

Jenže ten závod se zátěží co budeš pořádat je nereálný. Pokud budu postupovat podle tvojí logiky a tedy střílet na závodech s tvými pravidly (zátěž) tak jak já jsem zvyklí (tvoje slova), tak je jasné jak to dopadne že.
Ty se budeš točit dokolečka jak pes za svým ocasem, dělat kliky a angličáky a já budu (jak jsem zvyklí) stát na místě a střílet ze stabilní polohy. Pak se s tebou budu hádat jako ty zde, že jsi mimo realitu, že jsem nepřišel závodit, ale zatrénovat a střílím jak jsem zvyklí a že jedině ta moje střelba je správná. Takže závod co máš na mysli je ohrožen.
A co když můj kolega do dvojice je zvyklí střílet do lidí a ne do poprů? Teď babo raď. :lol:

Kubajzz píše:Poprosil bych o re-mix Reaktorova videa s "Kdo je tady hňup?", za to bych byl ochoten i objednat placený kanál.

Tak tohle by nemělo chybu! Ale už by to bylo moc :lol: .

msss píše: No co dodat způsob natočení toho videa, střih a kamera je naprosto žalostná, ale vy tady řešíte kliky AY, ale nikdo z vás kvalitu kameramana. Tohle natočit bych se styděl to dát na veřejnost.
msss píše:Jo jo, chtělo by to videa, zatím jediný kdo má koule sem dát něco svého je AREYOU, Reaktora nepočítám, není tam nic vidět. Mohl by si pořídit stativ. Jsem přesvědčen, že to bude přínos pro všechny.
Pan msss, registrace po datumu kdy jsem oznámil práci na videu a že se u toho dost zasmějete. No, podle obsahu příspěvků by možná stálo za to porovnat IP adresy msss a někoho z přispěvatelů na posledních cca 3 stranách že :D
Brokovnice, obrana proti ČERNÉ MAGII

http://www.youtube.com/user/reaktor1300?feature=mhee
Uživatelský avatar
Grinch
Příspěvky: 1246
Registrován: 17 led 2009 08:51
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Střelecká videa

Příspěvek od Grinch » 15 čer 2016 22:04

Pánové i já něco připíšu :D

Osobně si myslím, že dělat takové skopičo*iny na otevřených závodech, kde to není "zvykem" je hloupost. Sám jsem roky pořádal závody a jako pořadatel a i jako správce střelnice jsem neměl rád experty, kteří přišli s inovacemi a vylepšeními, na které jsem měl názor ten, že mi ohrozí ostatní střelce, moje ovečky a mne posunou nohou přes čáru směrem do basy anebo minimálně k problémům...

Na druhou stranu jak píše AY, pokud mu to pořadatel dovolil (zřejmě nevěděl co přijde), tak je velká chyba u něho a měl to ohlídat...

Na třetí stranu je pravda, že za ta hrubá porušení pravidel, bezpečnosti atd by měla následovat bez debat diskvalifikace a konec vystoupení, byť pro ostatní třeba zábavného...

Ad točení videí - stojím na straně Reaktora - je třeba pouze souhlas majitele a pouze na cílenou připomínku ostatních účastníků jsem povinen je rozmazat anebo zamezit jejich rozpoznání. Sám se pohybuji v typu závodů, kde nejsou zrovna lidi od "obvyklých" zaměstnání a kde je jistá míra anonymity výhodou, nicméně jsem se nesetkal s takovou histerií z uveřejnění jejich ksichtíků, jako je tomu tady (což mne nepřekvapuje, protože to AY po mne chtěl již před lety na fotkách z Taktické malorážky :-) )

Asi bych to dále neřešil... mělo by to být ponaučením pro všechny zúčastněné a pro všechny, kteří to tady museli několik stran trpět...

Ohledně instruktorování atd... pojem instruktor střelby v civilu neexistuje... něco jiného je lektor, vedoucí kurzu, střelby atd...

V dnešní době učí kdo má do zádele díru a není to vždy zárukou kvality, protože se vesměs jede na kvantitu a hlavně čím dražší, tím lepší a ještě lepší, když to dobře vypadá, je to tacticool a je za to certifikát uměle vymyšlený bez praktické vypovídající hodnoty krom té emocionální :-)

A aby to nebylo zcela OT, tak tady je full video z LongShotu, kde jsem si byl taky vystřelit... pro rejpaly - mám miniroli v čase 2:01-2:02 :D Výsledek potěšil, protože podmínky byly velmi těžké a konkurence vysoká...

Ale jsem spokojen - s novou flintou a neotestovanou municí, vzdálenosti 300 / 600 / 800 a také 1050m jsem s ráží 308Win skončil v kategorii jako druhý Čech a v pořadí asi 38. z cca 130. střelců Tactical standardu s tím, že moje výsledky by stačily i na větší počet kategorie speciálů :-)

https://www.youtube.com/watch?v=-P_SoMo55Dg
Kurzy GTac.cz - Dynamic Precision Rifle - http://www.GTac.cz
Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 312
Registrován: 06 črc 2011 17:34
Bydliště: Brno

Re: Střelecká videa

Příspěvek od AREYOU » 16 čer 2016 07:19

reaktor
ten závod udělám a zátěž tam bude dobrovolná takže si to můžeš střelit jak chceš (klidně bez zátěže). Ono já když pořádám závody/drilly tak hlavní smysl je si něco procvičit a potrénovat nikoliv zvítězit, protože když překonáš sám sebe uděláš místo 20 kliků např. 30 a jdeš pak střílet rozmrdanej tak sice nebudeš mít nejlepší čas, ale více si potrénoval a ve finále si pro sebe vítězem ty. Je mi jasné, že nedojdeš protože bys byl v prostředí kde bys bez zátěže byl za exota ty, ale o tom to je mít na to kule a jít sám proti proudu. Já věděl, že na poprech budu jedinej klikovač, ale tomu co dělám věřím a baví mě to tak to dělám na 100% .
Já tomu rozumím, že Vy tomu nerozumíte, ale moje snaha není se zavděčit všem, 1000 lidí mě a drilly budou nenávidět (pro ty to nedělám a nezajímaj mě) ale 10-20 lidí to bude milovat (na těch mi záleží).

S tím, že kurzy dělá dneska každej kdo má v řiti díru souhlasím. Já ty "kurzy" (přátelské posezení) dělám pro lidi co pak chodí na drilly je to taková přípravaka nejde mi o komerci (kdyby jo myslíš, že bych se tady handrkoval s oslama). Šel bych jim pěkně na ruku střílet to ja oni chtějí měl bych vše sterilní a ultra "bezpečné" a hlavně škubal ovečky o prachy. No na to nemám žaludek chci a budu si to dělat po svém pro okrajovou skupinu lidí mě to dává smysl.
Masové to nikdy nemělo být a taky nebude DRILLY.CZ zůstavají a zůstanou jen pro malou skupinu lidí a tak jsem to chtěl a tak to bude (chystáme i volnější otevřený závod SOFTDRILL, ale o tom se brzy dozvíte na našem FB).

Pár lidí mi doporučilo, že se na to tady mám vysrat a taky mi pár lidí napsalo, že mě chápou a projevili podporu těm bych chtěl poděkovat. Znova opakuji 1000 lidí mě bude nenávidět (na ty seru nezajímaj mě) 10-20 to osloví a přidaj se do naší "sekty" drilly.cz pro ty to dělám to je moje cílovka.

Tak fajn seru už na to mějte se fajn Váš milovaný Richard :)
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Střelecká videa

Příspěvek od Kubajzz » 16 čer 2016 10:05

Ale stejně přiznej, že tě nejvíc nasralo, že tě reaktor rozmazal a nemůžeš se na sebe dívat. :lol: :mrgreen:

Jinak teď o víkendu jsou v Bohumíně HFT závody pro asi 100 lidí. Jestli tam někdo na stanovišti začne poskakovat a točit se dokola, tak poletí, tréning netréning. :!:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Křapáček
Příspěvky: 632
Registrován: 30 lis 2014 17:11

Re: Střelecká videa

Příspěvek od Křapáček » 16 čer 2016 11:25

Mne poskakovaci nevadi, libi se mi jejich snaha o dynamiku at se jedna o cokoli ale je bez debat i logicke, ze musi ctit literu pravidel souteze.
Bezpecnost je primarni zalezitosti, ostatni je v podstate druhotne.

Disciplina je to hlavni....:)

A zdravim pana Grinche :)
AGN Vulcan .22 + Burris Timberline
FWB 800FT + Burris Timberline
HW100 FSB .177 + Burris Timberline
Jsem totiz ... Timberlinovej
Draco
Příspěvky: 6
Registrován: 16 čer 2016 13:57
Bydliště: Ostrava

Re: Střelecká videa

Příspěvek od Draco » 16 čer 2016 14:05

trubkin píše:Areyou: 2) tvoje lehnuti s nohama u sebe a tvůj argument s menší siluetou je blbost. Nohy mají bejt roztažený nejen kvůli stabilitě při střelbě ale i kvůli jakymukoli naslednymu pohybu.
Určitě se najdou situace, kdy zalehnutí s nohama u sebe a tím pádem menší "cíl", je výhodné. Načrtl jsem obrázek :D
Přílohy
strelec.jpg
Křapáček
Příspěvky: 632
Registrován: 30 lis 2014 17:11

Re: Střelecká videa

Příspěvek od Křapáček » 16 čer 2016 17:29

No ja napr mam nohy nekdy uplne u "sebe" a nekdy ouplne od sebe. Ono to zalezi na momentalni situaci, kterou tezko dopredu predvidat.
Je to proste dobrodruzstvi o kterem nevime nikdy jak dopadne.
:)
AGN Vulcan .22 + Burris Timberline
FWB 800FT + Burris Timberline
HW100 FSB .177 + Burris Timberline
Jsem totiz ... Timberlinovej
Beran
Příspěvky: 156
Registrován: 28 srp 2012 22:16

Re: Střelecká videa

Příspěvek od Beran » 16 čer 2016 18:42

To jakou polohu na zemi vůči zbrani zaujmeš a jestli máš nebo nemáš roztažené nohy má obrovský vliv na přesnost střelby.
Pokud protivník vidí tvou pozici, tak je naprosto jedno jestli máš nohy u sebe nebo ne, protože pokut není totální lama tak na 300m stejně trefí hlavu.
Pokut bude střílet z "AK" tak přesnost zbraně je dostatečná na to aby zasáhl.
Takže oponovat zranitelností nohy je trochu mimo.
Přijde mě podstatně důležitější vyhledat po přemístění rychle cíl a přesně jej eliminovat, než pálit za každou cenu a doufat v to že mne nezasáhne, zatím co já jeho ano.
Je zajímavé i to že zbraň nebyla ani správně umístěna do ramene, dále bylo vyosení páteře vůči ose hlavně a tak dál...
Nicméně co já to vlastně lácám za nesmysly, když tomu vlastě vůbec nerozumím :D
Aby to nebyl úplně OT tak tady je jedno fajn video ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=S4npXhFMz8g
Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 312
Registrován: 06 črc 2011 17:34
Bydliště: Brno

Re: Střelecká videa

Příspěvek od AREYOU » 16 čer 2016 19:57

Beran
ty vole to se nedá nereagovat takové hovna to musím reagovat všem se omlouvám, ale toto je moc!
Roztažené nohy versus nohy u sebe obrovský vliv na přesnost hehehe já dělám bojovku tedy střelbu přes mechaniky, kolimátor nebo puškohled ten ve videu je 1-6 nebavím se tady o odstřelovačce s 5-20 atp. to na srozuměnou.
Protivník pokud není lama na 300 metrů trefí hlavu :-) :-) ty vole jj tak to mě musíš ukázat zase bavíme se o bojovce mechaniky, kolimátor, taktický puškohled jj no ty seš zázrak ty to dokážeš určo i s Sa58 nebo AK47 beru to jako výzvu kde a kdy se sejdeme? Pokud dokážeš na 300 metrů z Sa58 nebo AK47 trefit terč o velikosti lidské hlavy tak ti budu líbat nohy a klidně nás u toho může reaktor natočit ani to nemusí rozmazávat. kámo ty seš hodně velkej fantasta co?
Pažba byla založena naprosto normálně tam problém nebyl, že tělo neleželo úplně v ose za zbraní pravda je a je to špatně to máš pravdu, ale jinak sem to nemohl udělat (podmínky střelnice) navíc to video nemělo být instruktážní, ale zábavné ovšem ani to mě neomlouvám na kurzu bych za takové šikmé ležení lidi jebal s tímto máš pravdu.
Ano nerozumíš tomu dokazuje to i ta tvoje fotka:
-pažbu máš mimo tělo vůbec jí neopíráš o rameno
-ruce máš do sebe zaklíněné, ale předek zbraně nijak nepodpíráš takže předek zbraně je ve volném prostoru páka jak svině (podepřel bych si to kolenem)
-další věc je, že seš k nepříteli vyosen tělem takže pokud máš balistiku tak na místech kde je největší ochrana tedy plaát na hrudníku se ti nepříteli nastavuješ bokem těla kde nejsi vůbec chráněn.

PS nicméně nemám fakt chut tě tady kurzovat pokud myslíš, že to tak děláš správně já ti to neberu u mě máš jeden bod k dobru za to povšimnutí mého vyosení těla ve videu (správně to má vypadat viz foto z mého kurzu)
Přílohy
13177306_668677553282082_4053866625874025711_n.jpg
13177306_668677553282082_4053866625874025711_n.jpg (72.17 KiB) Zobrazeno 2348 x
Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 312
Registrován: 06 črc 2011 17:34
Bydliště: Brno

Re: Střelecká videa

Příspěvek od AREYOU » 16 čer 2016 20:00

Nejde mi vložit dvě fotky tak tady vkládám Beranovu hrůzu.
Tahat si tady za péro a kurzovat přes forum ale nehodlám takže pokud něco máte tak do SZ.
Přílohy
077-1.jpg
077-1.jpg (65.65 KiB) Zobrazeno 1339 x
Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 312
Registrován: 06 črc 2011 17:34
Bydliště: Brno

Re: Střelecká videa

Příspěvek od AREYOU » 16 čer 2016 20:11

A ještě koukám, že na té fotce máš pistol v pouzdře, ale zapoměl sis tam bojovníku dát zásobník :-) jj to jsou vynikající návyky tak to dělej :-).
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: EXOTI V AKCI

Příspěvek od edelweiss » 16 čer 2016 20:20

AREYOU Tvůj slovník už je docela mimo normální debatu! Opravdu potápíš vlákna do septiku!
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Zamčeno