Ruger LCP vs LCP II vs Kevin

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
rifleman
Příspěvky: 71
Registrován: 02 úno 2010 11:02

Ruger LCP vs LCP II vs Kevin

Příspěvek od rifleman » 26 úno 2020 20:50

Zdravím,potřebuju poradit,nejlépe od majitele nebo nekoho, kdo má osobní zkušenost s Rugrem LCP a LCP II,vlastním Kevina a ikdyž to bude znít blbě, štve mě ho nosit,hlavně v létě...bez pouzdra,jidiný duvod,proč bych chtěl Kevina vyměnit za lcp je váha,pro mě zasadní vlastnost.Četl jsem tu vlákno na lcp,na lcp II jsem tu nic nenašel.Zkušenosti jsou na prvni provedení lcp ruzné...nicméně mi nejvíce zaujal příspěvek že mechanismus není klasický DAO.U verze lcp II s mechanismem SAO jsem se na jiném foru dočetl,že je né uplně bezpečný,co myslíte,že je vhodnější pro nošení s nabojem komoře?
Měl jsem kdysi CZ100 takže na sys. DAO a delší chod spouště jsem zvyklí
Jinak první verze už se nedá sehnat,jen bazarovka a za druhou generaci tech 13tis. mi přijde docela dost,ale jsem ochotný to investovat :shock:
Díky za odpovědi :wink:


Taurus Tracker .357mag,Sig Sauer Mosquito, ZVI Kevin, Remington 597
skagerak
Příspěvky: 593
Registrován: 01 črc 2016 15:30

Re: Ruger LCP vs LCP II vs Kevin

Příspěvek od skagerak » 27 úno 2020 20:28

Mechanismus lcp neni klasicky dao, ale za sebe radeji kevina (i kvuli spoustaku) ale je to subjektivni...
Lcp jsem nenosil, nastrileno z nej mam vyrazne min jak s kevina (ale asi malo kdo si tyhle veci porizuje na IPSC..)...
Uživatelský avatar
rifleman
Příspěvky: 71
Registrován: 02 úno 2010 11:02

Re: Ruger LCP vs LCP II vs Kevin

Příspěvek od rifleman » 27 úno 2020 20:50

No jasný :) Pocitam,že ho "otestuju" tak 200 ranama a pak už se bude snad jen soupat v pouzdře :) Povedl se mi sehnat fungl nový ,respektive 5let strary...poslední kousky byli 2015..asi.Se zeptám,už mám načteno o problémech ktere měla první série 370xxxx můj má ser. n. 371911xxx našel jsem odkaz,kde jsou sériová čísla a u toho rok výroby,nejdříve šli 8mistne a pak 9mistne,ale to moje jsem tam nenasel,mám 9mistne s. cislo :shock:
Odkaz:
https://www.ruger.com/service/productHi ... I-LCP.html
Taurus Tracker .357mag,Sig Sauer Mosquito, ZVI Kevin, Remington 597
Odpovědět