Kam jit cvicit IPSC

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Self-Def-Enthusiast
Příspěvky: 99
Registrován: 13 kvě 2011 19:35

Kam jít cvičit IPSC

Příspěvek od Self-Def-Enthusiast » 03 bře 2016 16:30

Zkoušel jsem prohledávat fórum, ale žádné odpovídající téma jsem nenašel, tak zakládám nové.

Střílím IPSC a kvůli práci jsem se musel přestěhovat z Ústí n. L. na Prahu-Západ. Tak trochu mám ale problém tu najít střelnici, kde jsou IPSC-friendly.

V Ústí (střelnice Mariánka) a v Děčíně (Ludvíkovice) nebyl problém střílet z plochy, hýbat se a střílet třeba zpoza zástěny a podobně. Tady v oblasti kolem Kladna ale nemůžu najít střelnici, kde by se na mě netvářili jako na sériového vraha, když se na to třeba jen zeptám.

Zkoušel jsem střelnici Družec a na Haldě, tam mě odmítli už po telefonu. :( Jel jsem tedy do Velvar a nic předem neříkal. Jen když správce viděl u dveří, že držím IPSC terče v ruce, začal bejt příjemnej asi jako osina v zadeli. Doslova mi řekl, na co ty terče jako mám; a že jestli chci "dělat nějaké ratatata", tak ať "to ani nevyndavám", že prej na to "tam nejsou zařízení". Když jsem přikývl, že tedy nebudu střílet rychle, stejně mi nedovolil ani dát si na jeden stojan pod sebe redukovanej a standardní IPSC terč - směl jsem mít jen jeden. Pak mi dokonce vyprávěl nějaké nesmysly, že dynamika se nikde nesmí střílet "pokud nejsem pojištěnej" a nikdo mě nepojistí "pokud nejsem členem APS ČR" :roll: .

Chtěl jsem se tedy zeptat Pražských IPSC nebo LOS střelců, kam chodí cvičit? V Praze nás musí bejt hodně a nechce se mi věřit, že by všichni IPSCáci z Prahy jezdili trénovat 80km do Žalan (nebo tak). Někde tu v okolí přece IPSC-friendly střelnice být musí... :D


člen LEX o.s. - sdružení na ochranu práv majitelů zbraní
david33
Příspěvky: 61
Registrován: 13 pro 2013 21:08

Re: Kam jít cvičit IPSC

Příspěvek od david33 » 03 bře 2016 21:14

Zkus Maly Ujezd
FIRECRACKER
Příspěvky: 128
Registrován: 23 čer 2009 15:18
Bydliště: Praha

Re: Kam jít cvičit IPSC

Příspěvek od FIRECRACKER » 08 bře 2016 11:27

nemám osobní zkušenost ale našel jsem
http://www.scsasecurity.cz/ nenašel jsem cenu

http://www.streleckyservis.cz/cz/strelnice.php tady cena sice je ale přijde mě mimo
Odpovědět