Pistole PARDINI SP NEW

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
MIRISS1

Pistole PARDINI SP NEW

Příspěvek od MIRISS1 » 07 čer 2009 10:27

Hledám někoho kdo má zkušenosti s pistolí PARDINI SP NEW, koupil jsem ji,tak potřebuji nějaké rady a zkušenosti.


Arny
Příspěvky: 44
Registrován: 03 bře 2006 16:36

Příspěvek od Arny » 08 čer 2009 20:44

Gratuji ke koupi. Dobrá pistole na SP 30 + 30 a StPi 20+20+20. Pardini měly trochu odchláknutý spoušťový mechanismus, ale model NEW by měl být v pohodě. Jinak s nimi střílí naše repre. Dají s nimi kolem 590 ve sportce, takže dobrý.
jelensoft
Příspěvky: 1
Registrován: 15 pro 2013 13:28

Re: Pistole PARDINI SP NEW

Příspěvek od jelensoft » 15 pro 2013 13:34

Mám Pardini SP a rozhodně nemám pocit, že by spoušťový mechanusmus byl nějak odfláknutý, vše chodí a funguje perfektně a veškeré chyby ve střelbě jdou v první řadě na vrub střelce. Rozsah a možnosti nastavení spouště jsou taky naprosto dostačující a vzhledem k velmi stručnému návodu i celkem intuitivní.
pandur
Příspěvky: 4
Registrován: 17 kvě 2017 13:37

Pardini SP NEW 22 LR - seřízení spouště

Příspěvek od pandur » 16 srp 2017 18:54

Dobrý den. Obracím se na zkušenější. Jsem, novým vlastníkem Pardinky SP NEW 22 LR. Jedná se mi o nastavení odporu spouště. Něco jsem již v ruce měl (naposledy Walther GSP), takže s obecným nastavením spouště jsem si poradil, při zachování funkčnosti spoušťového mechanizmu, ale tady si nejsem jistý. Mám i podrobný návod a popis funkce jednotlivých šroubů. Co mi činí problém a je pro mě záhadou, jak se provádí seřízení vlastního odporu k tomu určeným šroubkem, který je uložen zevnitř pod hledím v rámu, vede zespoda nahoru a průměr má cca 1,5 mm a o jeho vnitřek se opírá pružina. Vím, že otáčením doprava se zvyšuje odpor a doleva snižuje nicméně nevím, jak s tímto šroubkem pootočit, jakým způsobem. Těsně nad ním probíhá jeden ze spojovacích čepů rámu, takže není možné do něho nasadit klíč, v případě, že by se tak mělo postupovat. Za odpovědi děkuji.
pandur
Příspěvky: 4
Registrován: 17 kvě 2017 13:37

Re: Pistole PARDINI SP NEW

Příspěvek od pandur » 18 zář 2017 09:52

Vyřízeno, nastaveno.
Odpovědět