Aselkon Emperador LS3

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
10Edko10
Příspěvky: 8
Registrován: 14 pro 2023 16:04

Aselkon Emperador LS3

Příspěvek od 10Edko10 » 18 pro 2023 14:00

Ahoj, ma prosim nekdo zkusenost s touto znackou? Nejlepe i s timto modelem? Dekuji


kadelxxl
Příspěvky: 4
Registrován: 01 úno 2015 20:20

Re: Aselkon Emperador LS3

Příspěvek od kadelxxl » 19 pro 2023 22:45

Ahoj. Zatím nevím ale mám jí objednanou a snad dorazí pod stromeček 👍 Jak jí otestuji dám info.
10Edko10
Příspěvky: 8
Registrován: 14 pro 2023 16:04

Re: Aselkon Emperador LS3

Příspěvek od 10Edko10 » 21 pro 2023 15:03

Super, dik moc 🤜🤛
kadelxxl
Příspěvky: 4
Registrován: 01 úno 2015 20:20

Re: Aselkon Emperador LS3

Příspěvek od kadelxxl » 24 pro 2023 22:52

Takže v rychlosti :D docela příjemně se drží ve zdrsnění neklouže, uvidíme až se opotí ruce. Opracování na první pohled docela slušné. Natahování jde zlehka, nikde nedře nebo nějak vázne.Spoušť dvojčinná a stavitelná, také jde poměrně zlehka. Alespoň mně to tak připadá :oops: Ztuha jde páčka změny výkonu ale to může být ovlivněno tlakem vzduchu. Uvidím co to bude dělat třeba po 500 výstřelech. Zatím jsem si vystřelil jen jednou na sucho doma u stromku :shock: :P za prvé - hrozná pecka, nemá to vůbec žádný kompenzátor a ta tlustá hlaveň je jen krycí trubka přes hubenější hlaveň ale je to poměrně pevné. Za druhé - sledoval jsem manometr regulovaného vzduchu a zdálo se mi že po výstřelu docela pomalu stoupá tlak na předchozí úroveň. Pokud to tak funguje normálně asi by byl problém několik rychlých konzistentních výstřelů po sobě. Opravdu to trvalo cca 15 - 20 sekund než bylo natlačeno do původního stavu. Uvidím po záběhu. Zbraň se mi zdála taková nějaká suchá :wink: nevím možná každý mažeme trochu jinak 8) Je k tomu manuál v turečtině a anglicky kde je kompletně rozebrána a označena čísly náhradních dílů. Česky je to jen strohé popsání funkcí a hotovo. No to zatím vše, co nejdříve montuji puškohled a jdu testovat.
kadelxxl
Příspěvky: 4
Registrován: 01 úno 2015 20:20

Re: Aselkon Emperador LS3

Příspěvek od kadelxxl » 29 pro 2023 20:50

A pokračování. Střelba, předem poukazuji na to že nejsem žádný expert na střelbu jen takový domácí uživatel :D Moje půdní střelnice má jen 20 m takže větší vzdálenosti zatím nemám otestované . Nastřelení optiky na pět ran a pak to lítá parádně 1 - 1,5 cm soustřel. Používám JSB extrakt 5,5 mm, optika Valiant 6-24x50, vždy deset ran do terče. Hrál jsem si se seřizováním výkonu, když to zbraň umožňuje. 1 to je opravdu plivnutí ale i tak to na 10 m doletí a trefuje. Poslední 2 m je možné sledovat v optice jak diabolka padá na cíl. 2 trošku silnější verze předchozího. 3 ta už je parádní, používám zatím nejvíc, na jedno naplnění kartuše jsem vystřílel 100 ran , po 10 do každého terče a soustřely vcelku pořád stejné až asi po 105 ráně to začalo malinko padat. Na těch 100 ran stačilo celé zelené pole na manometru kartuše. 4 jsem nějak netestoval, to až na větší vzdálenost. 5 je nejvyšší výkon. Soustřel pořád na stejno akorát je víc děravé prkno co je za terči. Spotřeba vzduchu už je znát, 40 ran a už to padá. Můj názor je že se s touhle flintičkou dá slušně trefovat a užít si za málo peněz dost srandy. Co mě uchvátilo je lůžko na jednotlivé rány. Žádné pracné strkání diabol nebo kdo má větší prsty má problém. Tady je krásná, prostorná, šikmá vanička kam stačí diabolku položit a s malým grifem se skutálí do lůžka. Opravdu mě to nadchlo a zásobník nepoužívám. Možná je to i rychlejší než nabíjení zásobníku. :P Manometr regulovaného vzduchu pořád chodí nějak divně, pomalu se hýbe a s tím jak to střílí mě to vůbec nesedí. Zkusím dát jiný jestli není problém v něm. Čeho se nedá nabažit je krásný kovový zvuk při přebíjení 8)
10Edko10
Příspěvky: 8
Registrován: 14 pro 2023 16:04

Re: Aselkon Emperador LS3

Příspěvek od 10Edko10 » 04 led 2024 15:10

Ahoj, dekuji za info 🤜🤛
Odpovědět