Usmrtit zlodeje je vrazda

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
izak
Příspěvky: 64
Registrován: 04 srp 2011 22:20

Re: Usmrtit zloděje je vražda

Příspěvek od izak » 26 zář 2011 21:36

Presto jsem 100% presvedcen, ze kdyby byl soudce obeti nasilneho trestneho cinu a jeste by jej pak nekdo vlacel po soudech za to, ze tomu nebohemu zlocinci nejak ublizil, ze bude usilovat o zmenu pravniho radu, nebo ze to dotahne k precedencnimu pripadu pred ustavnim soudem.

Coz by mohl kazdy obcan a ja bych byl velice rad, kdyby se k tomu uz konecne vyjadril i ustavni soud. Nebot jsem nazoru, ze zde jsou poslapavana ustavni prava slusnych obcanu.


Golem
Příspěvky: 41
Registrován: 07 zář 2008 00:37
Bydliště: severní Čechy

Re: Usmrtit zloděje je vražda

Příspěvek od Golem » 26 zář 2011 22:31

WCpapíren: On to izak sice napsal trošku drsně, ale v podstatě má pravdu. Mnozí soudci rozhodují jako mimozemšťané, kterých se náš svět netýká a ani trochu ho nechápou. Asi bych nepřál nic zlého jejich blízkým, jistě se mezi nimi najdou slušní lidé, ale podržet takového marťana v přesvědčení že jeho blízkým někdo hodně ublížil a spravedlnost je nejen slepá, ale i blbá, by mohlo být výchovné... :evil:
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Re: Usmrtit zloděje je vražda

Příspěvek od maldigola » 20 lis 2011 11:07

hmmm,usmrtit zloděje je vražda...tak co pak s ním?Asi 200 litrový plechový sud,zasypat louhem a přidat ponorný ohřívač.Píšou,že s KOH při 110 C to trvá 30 minut ,než lze zloděje vypustit do kanalizace,kosti zůstanou na dně.
S kyselinou je to horší,té by bylo třeba snad 100 litrů /sírové/a trvá to prý celé dny a výsledek je hustá směs sádry s čímsi mazlavým,takže to asi taky ne,nejlepší by byla dusičná,ta by vedla k čiré tekutině všelijakých dusičnanů,ale manipulace děsná a navíc ta spotřeba,jen cena té kyseliny by byla přes deset tisíc,pak advokáti a tak vůbec,asi bude lepší koupit pořádný zámek.
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
Odpovědět