UMAREX - 850 AirMagnum

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
VLADONR
Příspěvky: 172
Registrován: 15 úno 2008 19:52
Bydliště: SLOVENSKO

aj ja som stastny majitel

Příspěvek od VLADONR » 15 úno 2008 20:41

Takze v utorok som si kupil AIRMAGNUM 850. Dnes som ju bol prevetrat konecne az dnes som mal trocha casu (VALENTIN mi to vcera prekazil). Som nadseny uz som strielal z kde coho ale tato CO2 je to naj co som drzal. Kto neskusil tak ani nebude verit aku to ma silu Maximalne doporucujem 16Joule verziu. Este teraz som vo vytrzeni mam na tom optiku 3-9x32 a teraz zhanam kompenzator alebo tlmic (neviem to definovat) na hlaven lebo prve som odmontoval mieridla a bude z toho ostrelovacka ako vysita. Poviem pravdu ked sa oprem tak desina sa neda netrafit az to cloveka prestane bavit a to na vdialenost 23metrov vo vnutry lebo dnes bolo riadne chladno tak som bol obmedzeny dlzkou domu. Strielam WALTHER SPIZ a 88g bomby. Skusal som do toho dat aj GAMO ROCKET ale s nimi padla uz aj nejaka ta deviatka su silne okapovu ruru iba nacali ale krizom okapovou rurou presli aj tak iba Walther High Power 400 je to najlepsie strelivo co sa sily a presnosti tyka. Tiez som si myslel ze je to iba kusok plastu ale robi to divy. Doporucujem AIRMAGNUM 850 uz len kvoli tomu nabijaniu (maximalne pohodlie) krabicka diaboliek zmizne ani neviete ako :-). Pri SLAVII mi vydrzi 100 kusov DIABOLO ROCKET cal. 22 dve hodiny a s airmagnumom 150 kusov DIABOLO ROCKET cal. 177 hodinu aj pol. Spracovanie je na vynikajucej urovni vsetko sedi len ten plastovy kryt co2 je troska volny to jedine mohli trosku domysliet ale je to nepodstatna vec a casom na to urcite pridem ako odstranit tu volnost. Takze moje prvotne skusenosti s touto "opakovackou" su na jednicku.


WohlmuthOta
Moderátor
Příspěvky: 741
Registrován: 03 čer 2007 17:43

Umarex 850

Příspěvek od WohlmuthOta » 15 úno 2008 21:09

Gratuluji k nové pušce, originální kompenzátor/ "tlumič" se dá koupit ZDE. Navíc tam mají náhradní zásobníky, velkou bombu (88g), adaptér na bombičky, lištu a další věci. Bohužel bude možná delší čekací doba, zato 100% zasílají na Slovensko, takže no problem. Jen ty ceny mě trochu zarážejí... :roll: Gamo Rocket nejsou zrovna nejpovedenejší diabolky, zkus třeba JSB Exact, určitě jsou kvalitnější a hlavně se zlepší přesnost. :D
VLADONR
Příspěvky: 172
Registrován: 15 úno 2008 19:52
Bydliště: SLOVENSKO

Příspěvek od VLADONR » 15 úno 2008 21:29

Dakujem za info. Tie ceny ta zarazaju v akom zmysle? Mne osobne sa zdaju nejake nizke.
WohlmuthOta
Moderátor
Příspěvky: 741
Registrován: 03 čer 2007 17:43

850

Příspěvek od WohlmuthOta » 15 úno 2008 21:33

Není zač :D. No přijde mi dát za lištu na optiku 770,- a nejen za to. To je věc názoru. Ta velká bombička je poměrně drahá, ale s tím se musí počítat. Přeju ať dobře slouží a co nejmíň závad. 8)
VLADONR
Příspěvky: 172
Registrován: 15 úno 2008 19:52
Bydliště: SLOVENSKO

Příspěvek od VLADONR » 15 úno 2008 21:40

Dakujem. Mas pravdu s tou listou na optiku len nechapem naco to je ved mam 11mm drazku na optiku priamo na puske...
Uživatelský avatar
Kubin.
Příspěvky: 571
Registrován: 23 říj 2007 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Kubin. » 15 úno 2008 22:10

Zdravím gratuluju k nové bouchačce. TAky mě hodně zajímá a už jsem jí chtěl koupit ale je tu o ní málo informací. Dej sem pak terč na 30 metrů a info o tom jak dlouho ti vydrží ta 88g bombička. Hlavně info info info!!! :D
Daystate Wolverine 2
Air Arms ProSport
Slavia 631
VLADONR
Příspěvky: 172
Registrován: 15 úno 2008 19:52
Bydliště: SLOVENSKO

Příspěvek od VLADONR » 15 úno 2008 22:35

Jasne dam len keby nebola vonku taka zima (pomalsie sa odparuje CO2) a nema to predpisane prametre. Ale 3cm dosku (neviem ake drevo) da krizom. Kym som ju kupil som presiel desiatky zahranicnych for. Ale rozhodol som sa a teraz viem urcite ze spravne. Nastastie mam 16J verziu lebo vela obchodnikov zavadza a v predajni Vam z nej nedovolia vystrelit a az doma clovek zisti ze sa mu odrazaju diabolky od plastovej flasky do oci :-). Su predajne ktore ich maju z nemecka v 7,5J verzii ale svatosvete vam budu tvrdit ze maju 16J. Takze doporucujem ist do predajne s kusom dosky co slavia neprestreli okolo 2 - 2,5cm (podla druhu dreviny), k tomu 5 diaboliek a jedna 88g CO2 flasa.Predavajuci (treba ho ukecat a mavat peniazmi) ktory vie co predava sa nebude branit neskodnemuv testu. Ked prejde skrz zaplatit a tesit sa. Ked nie (alebo ked by nevedel co predava)tak mu tu bombu za 200sk v tej flinte necham a tiez sa budem tesit ze som nekupil pluvatko. Vzdy je to lepsie ako omyl za desat tisic. Asi tak. Mam 634 Slaviu je to silna vzduchovka ale z for som sa dozvedel co mozem ocakavat tejto opakovacky. Mozem ju doporucit.
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 16 úno 2008 00:30

treba ho ukecat a mavat peniazmi
Ja si to "ukecávanie" predstavujem asi takto: Keď za tú vec zaplatím peniazmi ktoré sú moje tak si chcem ten produkt vyskúšať - ak nie tak dovidenia, idem skúsiť inde.
Jasné že nehovorím o mlieku alebo o keksíkoch :lol: .
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 16 úno 2008 22:52

2VLADONR:
Zkus to někde změřit přes chrono.
To by mě zajímalo kolik to lítá doopravdy.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Milsr
Příspěvky: 22
Registrován: 25 lis 2006 19:26

850

Příspěvek od Milsr » 18 úno 2008 11:49

Zdravím,jak funguje nabíječ,je potřeba ručně otáčet ,nebo se zatažením závěru pootočí sám?

Dík
VLADONR
Příspěvky: 172
Registrován: 15 úno 2008 19:52
Bydliště: SLOVENSKO

uzaver

Příspěvek od VLADONR » 18 úno 2008 12:27

Je to automaticke takze uzaver po zasunuti automaticky pootoci na dalsiu komoru zasobniku.
Uživatelský avatar
Kubin.
Příspěvky: 571
Registrován: 23 říj 2007 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Kubin. » 18 úno 2008 12:32

Zásobník se otáčí automaticky pohybem nabíječe.
Daystate Wolverine 2
Air Arms ProSport
Slavia 631
Uživatelský avatar
Kubin.
Příspěvky: 571
Registrován: 23 říj 2007 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Kubin. » 18 úno 2008 12:54

2Vladonr: Jaký je soustřel těch řekněme 8 ran na 25 metrů? Psal jsi že všechno v černém. Kolik by měla opsaná kružnice?
Daystate Wolverine 2
Air Arms ProSport
Slavia 631
VLADONR
Příspěvky: 172
Registrován: 15 úno 2008 19:52
Bydliště: SLOVENSKO

Příspěvek od VLADONR » 18 úno 2008 13:19

Kubin. píše:2Vladonr: Jaký je soustřel těch řekněme 8 ran na 25 metrů? Psal jsi že všechno v černém. Kolik by měla opsaná kružnice?
ked som sa riadne zaprel a nedychal :-) tak 2cm a ked so strielal z ruk tak 4cm pri maximalnom priblizeni 8x32 aby som videl jasne cierny kriz v puskohlade. Zaujimavostou je ze na 15 metrov pri priblizeni 4x32 strielas same desiny myslim ze to bude v kvalite a dlzke hlavni. Nakolko mam aj Slaviu 634 tak som to porovnal a tu je vzhladom k posunutiu umiestnenia komory hlaven dlhsia o tretinu ako na SLAVII. Este taka zaujimavost nezaznamenal som ziadny horizontalny pokles diabolky ci sa jedna na 15 metrov alebo 25 metrov. Jednoducho kam umiestnis kriz tam to leti. Je to aj tou vymenou nizkej montaze a zaroven vhodnym dalekohladom kde vlastne setrim miestom medzi hlavnou a optikou so zachovanim zvacsenia. Preto som volil 32 kvoli priemeru konca puskohladu (z fotky zrejme) aby som mohol pouzit najnizsiu montaz na priemer tubusu 25mm. To znamena ze bod mierenia som maximalne priblizil k osi hlavne a tym som maximalne znizil moznost horizontalnej odchylky pri premenlivych vzdialenostiach. Vlaste sa to blizi pouzitiu s pevnymi mieridlami. Nebolo pre mna ucelom namontovat optiku s ktorou dalej dovidim ako dostrelim a zase nie puskohlad 4x15 za 300Sk ktory ma intgrovanu montaz a je bez premenliveho zvacsenia a samozrejme ma plastove sosovky. Taky som mal na zbrani Slavia 630 to bolo vyhovuje z hladiska ceny a strelnym moznostiam vzduchovky.
VLADONR
Příspěvky: 172
Registrován: 15 úno 2008 19:52
Bydliště: SLOVENSKO

foto vysoka montaz

Příspěvek od VLADONR » 18 úno 2008 13:26

uznate ze to muselo mat velke horizontalne odchylky puskohlad bez paralaxy
Naposledy upravil(a) VLADONR dne 04 bře 2009 22:54, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět