Udatny duchodce.

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 14 čer 2006 11:42

Nebo by taky ze Silencera udelali "tichoslapka" :-) pac s vyrazenejma zubama, nastiplou pateri a vyrazenym okem uz si clovek zas tak nevyskakuje ;-) ... teleskop by si odnesli jako darek od cesty...

Tohle JE zase teeema.


vito
Příspěvky: 586
Registrován: 28 lis 2005 13:48

Udatný důchodce

Příspěvek od vito » 14 čer 2006 16:17

Pánové, malounko se nám to rozvíjí trochu jinam. Většinou tady nejsme žádní úplní amatéři a dovedeme si v příslušné situaci poradit. Takže ty konkrétní návody "každému nůž do ruky" jsou sice dobré a praktické, ale nebudeme přeci nikoho navádět. Jde jenom o to, pokud to jen trochu jde, nenechat každého všiváka, aby si dělal co chce. Jak na to, v té které situaci, už musíme posoudit každý znás. O panu Richardovi jsem vám vyprávěl proto, že odvaha na pravém místě může nést ovoce.
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 14 čer 2006 20:31

NJ, sorry ale člověk se snadno nechá unést :D
vito
Příspěvky: 586
Registrován: 28 lis 2005 13:48

Udatný důchodce

Příspěvek od vito » 15 čer 2006 07:25

To Silencer: V pohodě, unášení tímto směrem mi není vůbec proti mysli.
troj
Příspěvky: 533
Registrován: 24 lis 2005 11:17

Příspěvek od troj » 07 črc 2006 11:48

neubranim se abych dodal jeste vlastni nazor..kterej je asi dost podobnej u hodne zdejsich lidi..
asi bych se znacne rozmyslel jestli jit sam s pistoli na tri takovyhle individua-kdyby meli vsichni tri pistole tak bych mel asi dost mizivou sanci na preziti..
kdyby se rozhodli ze "proste odejdou" a ja bych se unahlil a nejakyho bych napalil tak budu jedinej kdo pujde do basy+kazdopadne zapis v rejstriku a zkomplikovanej zivot minimalne na nekolik let..
jedina sance jak dosahnout sveho zameru a mit sanci i u soudu je vsechny individua postrilet a zahrat to na sebeobranu...ja nevim jak vy -prijde mi ze o tom vetsina lidi vede jenom "silny reci"..kdyz pominu nekolikalete tahanice u soudu..tak takhle popravit tri lidi asi na kazdym zanecha znacne trvale nasledky..
a dalsi vec ktera by mi asi dost odrazovala nejak zasahnout je fakt ze i kdyby se mi zasah "povedl" tak jako tomu duchodci tak ty individua za mesic pusti a ja se muzu takhle jednou rano probudit bud s nozem v zadech,nebo minimalne s rozbitym oblicejem a nebo molotovem ve sklepe..a az mi padne popelem celej baracek tak pak uz si stejne na nikom nic nevezmu..a tohle "hrdinstvi" mi znici celej zivot..

kdyz se na to podivate takhle, vy schwarzenegrove a stallonove z akcnich filmu, opravdu by vam za to stalo branit se zbrani v ruce kompoty a stary lyze ve sklepe ??..a treba i novy lyze ve sklepe??
cmk
Odborník na zbraně
Příspěvky: 624
Registrován: 17 srp 2005 09:56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cmk » 07 črc 2006 12:03

No, ono jde spis o to, ze pod hrozbou hlavne otocene otevrenou stranou ke sve osobe si malokdo dovoli cokoli udelat.
Kazdopadne - ten pan by mozna udelal lepe, kdyby tam ty mlade nejak zamkl a zavolal policii...
Takhle riskoval, ze fakt narazi na nejakyho ranare a kdo vi, jak by to dopadlo...
Podle me zaslouzi ten pan obdiv, nicmene si priznejme, ze trochu stesti mel, ze narazil na "normalni" zlodeje.
vito
Příspěvky: 586
Registrován: 28 lis 2005 13:48

Udatný důchodce

Příspěvek od vito » 10 črc 2006 11:37

To troj: Pane kolego, vy jste vůbec nepochopil důvod, proč jsem tuhle historku uváděl. Už jsem to shora vysvětloval. Nechci znovu rozebírat taktiku obranného střetu nebo zda měl štěstí nebo ne. Šlo jen o to, že trocha občanské odvahy by nebyla ve všedním životě na škodu. A navíc, u pana Richarda by možná i ozbrojení lotříci narazili, je to více než dobrý střelec a vzhled starého pána může klamat.
troj
Příspěvky: 533
Registrován: 24 lis 2005 11:17

Příspěvek od troj » 10 črc 2006 15:01

jasne jasne,ja sem pochopil z jakeho duvodu jsi tenhle pripad uvadel!! tohle co jsem napsal nema s tvym pribehem co delat pouze jsem reagoval na pozdejsi prispevky..
vito
Příspěvky: 586
Registrován: 28 lis 2005 13:48

Udatný důchodce.

Příspěvek od vito » 10 črc 2006 16:26

O.K., v pohodě.
Odpovědět