Trojice utocniku v Breclavi brutalne zmlatila mladika (15).

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Trojice útočníků v Břeclavi brutálně zmlátila mladíka (15).

Příspěvek od edelweiss » 17 dub 2012 16:28

http://www.novinky.cz/krimi/265074-v-br ... rvacu.html
A zase se to vyhrotí, místo toho aby se to vyřešilo!


Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 540
Registrován: 11 bře 2012 15:43
Bydliště: Brno - venkov

Re: Trojice útočníků v Břeclavi brutálně zmlátila mladíka (15).

Příspěvek od Beaver » 17 dub 2012 17:14

Vsichni jsme rasisti, tady je vysvetleno, ze si za to muzeme sami:

http://zpravy.idnes.cz/advokatka-samkov ... zpravy_bor
Alfa 641
Matěj
Příspěvky: 307
Registrován: 27 úno 2008 20:51

Re: Trojice útočníků v Břeclavi brutálně zmlátila mladíka (15).

Příspěvek od Matěj » 17 dub 2012 17:23

Advokátka Klára Samková tvrdí, že útoky, jako byl ten v Břeclavi, se budou stupňovat.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/advokatka-samkov ... zpravy_bor

No já bych spíš řekl a moc v to doufám, že se budou stupňovat styly obrany, jaké předvedl ten důchodce v Tanvaldu.
duffioso
Příspěvky: 2978
Registrován: 02 zář 2006 20:18
Bydliště: Plzen

Re: Trojice útočníků v Břeclavi brutálně zmlátila mladíka (15).

Příspěvek od duffioso » 17 dub 2012 19:17

Hlavne rika,ze by se mela resit romska otazka a v tom s ni souhlasim na 100% :twisted:
RZKP 54 .22 Flobert
Drulov 70 .22 Flobert
Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 540
Registrován: 11 bře 2012 15:43
Bydliště: Brno - venkov

Re: Trojice útočníků v Břeclavi brutálně zmlátila mladíka (15).

Příspěvek od Beaver » 17 dub 2012 19:34

Problém je v to, že tu každej cigoš křičí jak je diskriminovanej i když není. Jenže ona by ta diskriminace naopak vzniknout měla - velmi tvrdě na tyhle "nepřizpůsobivé" lidi nasadit hrozivé sankce když budou sázet prachy do automatů, neposílat děti do školy a dělat bordel. Oni jsou totiž přizpůsobení naopak až moc. Jenže to nikdy neprojde nasadit takové "pogromy na romy" co by je dokopaly k nápravě, protože remcat budou nejen oni ale i lidumilové z Bruselu a další chamraď. Druhá varianta je, že cikáni si udělají pořádek sami mezi sebou, ale obávám se, že na to je tam těch normálních málo. Přitom jiné menšiny fungujou celkem dobře, např. Ukrajinci i Vietnamci jsou známí jako vesměs pracovití lidé i když samozřejmě i tam jsou občas nějaké záseky (mafie v obou komunitách existují bezesporu), ale rozhodně to není takový nepoměr jako u cigošů kde je většina lumpů a jen málo slušných :?
Alfa 641
Smazaný uživatel 3736

Re: Trojice útočníků v Břeclavi brutálně zmlátila mladíka (15).

Příspěvek od Smazaný uživatel 3736 » 17 dub 2012 20:54

Ale to vo mne vrie, keď to tu čítam.. :evil:
Uživatelský avatar
OZ4
Příspěvky: 16
Registrován: 13 úno 2012 21:21

Re: Trojice útočníků v Břeclavi brutálně zmlátila mladíka (15).

Příspěvek od OZ4 » 17 dub 2012 21:30

Když jsem tu zprávu četl, přiznám, že jsem měl hypertenzní krizi :evil: . Neskutečný svinstvo. Je to jen důsledek toho, jak se Stát (asi ze strachu před Bruselem a pány Uhlem a Kocábem) k problematice s kofoloidy staví. Polovina z nich trpí lehkou mentální retardací, dle chování, mluvy je to evidentní atd. a nemají naprosto žádné zábrany. Někoho kopat tak, že mu rozmašíruju ledvinu a natrhnu játra není o jednom kopnutí. Normální člověk, když by někomu při rvačce zlomil nos se už vidí u soudu, tedy alespoň já to tak mám. Jenže morgošovi je to jedno, protože za prvé ví, že mu to většinou projde nebo mu to je putna, protože bručel děda, táta, strejdové, 4 bráchové a 26 bratranců.
Z toho to důvodu jsem si teď dělal zbroják, jak psal Edelweiss - být zmrzačenej od nějakejch morgošů, za to prostě nestojí a chci mít možnost se účinně bránit. Kopnutí do krku není někdy ani na vozík, tj. na věčné ležení.....no a dotyčný "fotbalista" si odsedí 3 roky a vyrazí zase vesele dál do ulic...zažil jsem to před nedávnem sám, napadnou člověka jen tak z dlouhé chvíle, vyvázl jsem naštěstí jen se zlomeným nosem a "make-upem" na oku...
Doufám, že v budoucnosti bude více případů, kdy soud osvobodí člověka, který se oprávněně bránil.

Ještě jen k tomuto případu, jsem zvědav jestli dostanou pachatelé-pokud je chytí- stejnou pálku jako žháři z Vítkova (samozřejmě je to velehnus, kdy to odneslo malé dítě, ALE!!!! bez přímé konfrontace), to samé i "samurajové" z Nového Boru. Taky to bylo rasově motivované:" ....zabijeme vás bílý svině...." apod. je jasné, to by měl správně posoudit i soudce-čekatel.

----ukázka chování, inteligence a vytříbené mluvy kofol a bohužel i přihlížení policie při rasisických výrocích na adresu většiny z české kotliny. I když co policisté můžou dělat, když nemají podporu shora...
Pánům Uhlovi, Kocábovi, aktivistům za romská práva i inspektorům z Bruselu bych zařídil tříměsíční rekreaci ve wellness hotelu v Chánově či jiné atraktivní lokalitě, aby si to v hlavinkách vyjasnili + jim samozřejmě ukázal fotky lokalit před nastěhováním naší diskriminované menšiny!!!!

Omlouvám se za tak dlouhý výlev :roll:
CZ 75 D Compact
duffioso
Příspěvky: 2978
Registrován: 02 zář 2006 20:18
Bydliště: Plzen

Re: Trojice útočníků v Břeclavi brutálně zmlátila mladíka (15).

Příspěvek od duffioso » 18 dub 2012 08:13

To se nemusis omlouvat,mas samozrejme pravdu.
Ted jsem ve snidani s nohou cetl,ze breclavsti "romove" chteji usporadat sbirku na napadeneho chlapce.To jsem na to zvedav.
RZKP 54 .22 Flobert
Drulov 70 .22 Flobert
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Trojice útočníků v Břeclavi brutálně zmlátila mladíka (15).

Příspěvek od edelweiss » 18 dub 2012 10:10

to mu vratí ledvinu a zdraví? Kolik lidí bude okradeno na tu sbírku?
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
OZ4
Příspěvky: 16
Registrován: 13 úno 2012 21:21

Re: Trojice útočníků v Břeclavi brutálně zmlátila mladíka (15).

Příspěvek od OZ4 » 18 dub 2012 10:42

Přesně tak, se může jen modlit, aby mu časem při nějaký nemoci ta zdravá nepřestala fungovat. Být na dialýze bych nechtěl ani za 50 milionů, tolik ale předpokládám nevyberou...
CZ 75 D Compact
Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 540
Registrován: 11 bře 2012 15:43
Bydliště: Brno - venkov

Re: Trojice útočníků v Břeclavi brutálně zmlátila mladíka (15).

Příspěvek od Beaver » 18 dub 2012 12:08

S jednou ledvinou nastesti dialyzu nepotrebujes. Ale je fakt, ze to riziko ma ted mnohem vyssi a kvuli tomu bude muset omezit spoustu veci, co mel rad. Coz je finance nevycislitelne. Kazdopadne by me zajimalo, kolik tech slusnych cikanu na to prispeje a jaka bude vysledna suma. Podle me se nedostanou ani na 50k.
Alfa 641
Uživatelský avatar
OZ4
Příspěvky: 16
Registrován: 13 úno 2012 21:21

Re: Trojice útočníků v Břeclavi brutálně zmlátila mladíka (15).

Příspěvek od OZ4 » 18 dub 2012 12:40

Já vím, proto píšu kdyby mu ta zbylá zdravá přestala fungovat :)
CZ 75 D Compact
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Trojice útočníků v Břeclavi brutálně zmlátila mladíka (15).

Příspěvek od edelweiss » 18 dub 2012 15:43

tak si říkám co s Nadělí, jestli nezajet do BV podpořit slušné lidi v protestu :-) Nemám to daleko :mrgreen:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: Trojice útočníků v Břeclavi brutálně zmlátila mladíka (15).

Příspěvek od Biggles » 18 dub 2012 15:58

Budu tedy setsakra dál, ale že bych to spojil se střelnicí u tebe? :D
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Trojice útočníků v Břeclavi brutálně zmlátila mladíka (15).

Příspěvek od edelweiss » 18 dub 2012 16:03

no na demo. bez krochny, ale pak si zakropit můžem jít:-)
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Odpovědět