testy na ZP zk. C

Otázky týkající se zbrojního průkazu, držení a zařazení jednotlivých zbraní atd.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
luba

testy na ZP zk. C

Příspěvek od luba » 26 zář 2006 09:06

Mám dělat zkoušky na zbrojní průkaz skupinu C.
Stáhnul jsem si testy, ale chtěl jsem se zeptat jestli je nutné se učit všech 487 otázek nebo jestli existují nějaké redukované testu pro jednotlivé skupiny? Myslím si, že jako myslivec snad nemusím ovládat například i problematiky policistů a jiné.Děkuji.


HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 26 zář 2006 09:55

Existují redukované testové sady pro jednotlivé skupiny, ale rozdíl v nich není velký. Pokyud budete dělat třeba CE, tak je jednodušší se nadrtit testy celé. Dělat jednu skupinu stejně nemá cenu. Já si nechal udělat AE a dodnes toho lituju. Je mi blbé žádat o povolení na Tacticala, nebo na malorajdu pro ochranu zdraví, života a majetku...
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
MarK
Příspěvky: 176
Registrován: 29 bře 2006 20:21
Bydliště: Wien8 / Praha8 ________________________ »»» zbranekvalitne.cz «««
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MarK » 26 zář 2006 10:16

[size=84][url=http://zbranekvalitne.cz/zbrojni-prukaz][b]Zbrojní průkaz: informace, příprava ke zkoušce, zákony[/b][/url] | [url=http://zbranekvalitne.cz/strelecka-mapa][b]Mapa střelnic a obchodů v ČR[/b][/url][/size]
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 26 zář 2006 11:07

To neřeš, kup si ty skripta i s disketou a nech si donekonečna generovat testy pro skupinu C, když už to děláš, tak bych rovnou přidal i B a E - bude tě to stát tuším o litr víc při vydání ZP a pak každých 5 let, ale pořád lepší než dělat znova zkoušku pro doklad k rozšíření skupin ZP. Jinak ten prográmek by ti někdo z uživatelů mohl poslat, vejde se na disketu. Nevím jestli je volně šiřitelný, ale já ho touto formou šířit nebudu :D
masaryk
Příspěvky: 16
Registrován: 26 zář 2006 11:55
Bydliště: brno

Re: testy na ZP zk. C

Příspěvek od masaryk » 26 zář 2006 11:56

luba píše:Mám dělat zkoušky na zbrojní průkaz skupinu C.
Stáhnul jsem si testy, ale chtěl jsem se zeptat jestli je nutné se učit všech 487 otázek nebo jestli existují nějaké redukované testu pro jednotlivé skupiny? Myslím si, že jako myslivec snad nemusím ovládat například i problematiky policistů a jiné.Děkuji.
jak napsal Mark zkus to na tech strankach :)
Odpovědět