Fórum GunShop.cz - zbraně, střelivo, optika

Diskuzní fórum o zbraních, střelivu,optice

Právě je 16 led 2017 16:05

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 102 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Co udělá válec revolveru Taurus?
Pukne 7%  7%  [ 6 ]
Praskne 15%  15%  [ 12 ]
Křupne 7%  7%  [ 6 ]
Rozletí se 22%  22%  [ 18 ]
Nestane se nic 48%  48%  [ 39 ]
Celkem hlasů : 81
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 srp 2009 19:34 

Podľa mňa (alebo podľa toho ako reaguje golfkiller) je skôr "test" už ukončený :) .

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 srp 2009 19:41 

No, tipoval jsem, že se nestane nic, ale ruku do ohně bych za to nedal... :-)

Jenom teda nevím, jak mám odlišit poškození "PUKNE", "PRASKNE" a "KŘUPNE" ... :lol:

Nemohl by mi to někdo vysvětlit polopatě?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 srp 2009 18:29 
Moderátor

Já bych to viděl tak že pukne= zároveň po celé délce, popřípadě kousek materiálu vyletí, praskne= objeví se jasná prasklina skrz celý materiál komory ne po celé délce a křupne= objeví se prasklina která bude viditelná jen zevnitř

Slavia 631, Slavia 634+Nikko Stirling 6x40AO, Crossman 1377

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 srp 2009 20:20 

revolvery jsou pro mě jako děti,nevěřím,že bych ten údajně na odpis nedokázal vypiplat a opravit.Jestli něco prasklo,tak to prostě vyměň.Jestli je to nová zbraň,tak ti můžou poslat od výrobce jakoukoli součástku novou,třeba i rám.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 srp 2009 11:21 

Xerxes Artifex píše:
Já bych to viděl tak že pukne= zároveň po celé délce, popřípadě kousek materiálu vyletí, praskne= objeví se jasná prasklina skrz celý materiál komory ne po celé délce a křupne= objeví se prasklina která bude viditelná jen zevnitř

No, budiž.

Ale nesouhlasím s Tvým "křupne". Pro mě je "křupne" to, jak popisuješ "praskne", akorát to vydá křupavej zvuk... :-)

Předmět příspěvku: .
PříspěvekNapsal: 05 srp 2009 17:18 

maldigola : Stejne ti to reaktor nepovi, co s tim revolverem udelal, ze nelze opravit ! Dela s toho veci zahadu, nez ve skutecnosti je. Asi to svou hlouposti pojebal, a nechce o tomhle mluvit a hlavne si to priznat verejne. Ale to tady uz asi pochopili vsichni :wink:

Opravdu mi unika, vyznam tady takovych debat, kdyz se neco nakousne a dotycny uz se na jiste dotazy nevyjadruje....

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 srp 2009 17:23 

No, skoro mám dojem, že test nechtěně proběhl a to je právě ten důvod neopravitelnosti revolveru... :-D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 srp 2009 21:24 

Jen do mě! Mě klekne kompl a uz ze mě dělají kdovíco, že zajíc. Měl sem problém s připojením. česká zkušebna zakázala dovážet tyto revolvery do čr s tím že je nedostatečná kvalita těchto revolverů. Takže i náhradní díly jako v mým případě rám mě prostě nikdo nedoveze. Revolver má za sebou cca 1500 ran a bylo vidět že se natahoval rám. Válec začal chodit dopředu, do zadu. No a teď prasknul ůplně. Sice v místě kde bych to nečekal, ale je po něm. No a když sem zjistil že už nikdy střílet nebude jak střílel, tak sem se rozhodl ho zlikvidovat úplně. Když ho odevzdám, tak přece né v celku. Přinesu jim sáček se součástkama. :lol:
Chcu o tomto natočit poslední video který se bude týkat problému, proto ty tajnosti o tom co se sním stalo. Jestli ste viděli mý videa s tímto revolverem tak uznáte že to poslední musí být nejlepší.
Pokud bude potřeba vysvětli i tak nějaké detaily, su ochoten na chatu vystavit tiskovou zprávu. :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08 srp 2009 08:22 

Reaktor : já to chvalím ,ale ZAJic je nějakej nervní .

Obrázek

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08 srp 2009 11:34 
Odborník na zbraně

podle toho co reaktor pise jsem na to video opravdu zvedavy. uz aby bylo :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08 srp 2009 11:43 
Administrator

Bude prdel, jen u teho nepostávej a buď v krytu :twisted: aby to nebylo video poslední :lol: :lol: :lol: 8)

Předmět příspěvku: .
PříspěvekNapsal: 08 srp 2009 15:48 

To preci nemuzu tusit ze ti kleknul komp, ale aspon jsem te donutil uz odpovedet. Mam pocit ze ti uz psalo vice lidi na to co se s nim stalo, ale k odpovedi te to nedonutilo :wink:

Ps. Nervni nejsem :twisted:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08 srp 2009 19:12 

reaktor píše:
Jen do mě! Mě klekne kompl a uz ze mě dělají kdovíco, že zajíc. Měl sem problém s připojením. česká zkušebna zakázala dovážet tyto revolvery do čr s tím že je nedostatečná kvalita těchto revolverů. Takže i náhradní díly jako v mým případě rám mě prostě nikdo nedoveze. Revolver má za sebou cca 1500 ran a bylo vidět že se natahoval rám. Válec začal chodit dopředu, do zadu. No a teď prasknul ůplně. Sice v místě kde bych to nečekal, ale je po něm. No a když sem zjistil že už nikdy střílet nebude jak střílel, tak sem se rozhodl ho zlikvidovat úplně. Když ho odevzdám, tak přece né v celku. Přinesu jim sáček se součástkama. :lol:
Chcu o tomto natočit poslední video který se bude týkat problému, proto ty tajnosti o tom co se sním stalo. Jestli ste viděli mý videa s tímto revolverem tak uznáte že to poslední musí být nejlepší.
Pokud bude potřeba vysvětli i tak nějaké detaily, su ochoten na chatu vystavit tiskovou zprávu. :D

Měl bys potom založit samostatnej thread, kterej by dokonale popsal tenhle problém, aby se nenapálil někdo další.
Docela mě to udivilo, 1500 ran a nataženej rám. Jak to testovali? Tomu Taurusu se fakt věřit moc nedá... :shock:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08 srp 2009 20:18 

pokud bude potřeba tak můžem problém probrat, ale neboj, nikdo se nenapálí. Tento revolver u nás nelze koupit a nelze k nám dovézt. Byli u nás prodaný jen 2 kousky než to zakázali a jeden sem zlikvidoval. A pokud bude majitel druhýho střílet s magtachama ( který mají polovinu energie než co by měl snést) tak se dlouho problému bát nemusí. Já si obědnával náboje od Hornadyho ze zahraničí který měli 3800J a přebíjel sem taky kvalitně, nijak sem ho nešetřil. Nechcu to dál rozepisovat, ale problém nenastal díky vysoké navážce. Ale jak říkám, dočkej času jako husa broků, nebo tak nějak. :lol:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 srp 2009 12:12 

No já si myslím, že bys to mohl uhrát na reklamaci. Ať ti dovozce vrátí prachy...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 102 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina