Tak je tu dalsi test vetrovky CZ 200S...... dil III.

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 21 čer 2005 12:14

Tak tohle jsem nepochopil a upřímně to přiznávám, protože doufám, že nejsem sám...


Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 21 čer 2005 12:16

Vite, ja Martina nechci nikterak hanet ci zesmesnovat. Ja sem rad, ze se to co pise lidem libi... nadruhou stranu se nemohu zbavit toho sveho pocitu, ktery prameni mozna z toho rozhledu v oblasti zbrani obecne. Nektere jeho vyroky jsou pro me usmevne. Styl kterym pise je spise pro nezasvedcene laiky coz se na foru o zbranich cekat neda. Tedy asi tolik. Nebudu hodnotit kazdy vyrok zvlast jelikoz nehodlam psat takove romany jako autor :-)

Co me dal opravdu vadi je ten fakt, ze misto testu samotne zbrane se rozepsal i o vecech, ktere kolega Sidewinder jiz davno popsal na svych strankach. Je spousty lidi co informace ma a nepodeli se s nimi (mozna jsem to prave ja). Nicmene on (Sidewinder) to udelal. Martin uz jen papouskuje. To mi vadi. Vadi mi to o to vic, ze se oba znaji, a ja znam je. Resp. Martina jen vzdalene. Nemam rad kdyz nekdo dubluje nekoho jineho.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 21 čer 2005 12:20

Zase na druhou stranu: čím víc ty informace rotaháš a rozpapouškuješ po webu, tím víc lidí je zaregistruje. Možná Martin uvažuje takhle a papouškování používá čistě jako prostředek. Jste prostě moc rozdílní :wink: .
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 21 čer 2005 12:58

ANDY - Co to je ?,, .. :roll:
Psal jsi celkem vtipně, zjevně tomu rozumíš ve všech směrech a určitě to máš i vyzkoušené ..od vzduchovek, které Tě zřejmě zaujaly nejvíce přes LR, možná až po Dragunova ..ale toto je vážně zhovadilost .. 8)
Dawe1
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 21 čer 2005 13:15

Andy musim uznat, ze pokud jde o kritiku, tak se snazis cim dal vic .. dokonce sis ten III. dil asi i precetl :) .. a musim Ti dat za pravdu .. ze toho v III. dile Martin moc nenatestoval ... ale i tak jsem rad ze jsem cele "Story" mohl dat na stranky o vetrovce, kam si myslim ze urcite patri.

Dle meho byl ale I. dil nejlepsi, nejvice faktu a opravdoveho testovani. Jsem zvedavy na IV. dil, snad bude neco o laboraci s bici pruzinou..
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 21 čer 2005 13:29

Jo to si trefil Sidewindere... precetl :-) ... sice radeji letmo jelikoz bych si z toho mohl neco zapamatovat :-) ale ...............naprosto s tebou souhlasim, ze prvni dil mel dej! Byl to pekny pribeh.

Pokud opravdu zacne laborovat a psat fakta podlozena merenim, bude to parada. Nicmene nic moc noveho se asi nedozvime. Ale ostatni jako dawe1 a spol. z toho budou mit urcite radost. Ten kdo chtel... si o CZ200S jiz davno recence a navody na zvyseny vykonu nasel a precetl v anglictine.

Martin objevil Ameriku... a ostatni ji objevuji pravidelne s kazdym novym dilem :-) Columbus by mel radost.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 21 čer 2005 14:07

Furt lepší objevit Ameriku než pořád jen zbytečně (ale připouštím, že vytrvale) žvanit a neobjevit přitom ani kulový. Někdo třeba taky anglicky neumí, a někdo si to možná rád přečte i jinde (aspoň ví, že je to pravda). Ostatně, k čemu jinému tohle fórum je? Devadesát devět a půl procenta informací, co se tu přelévají, se určitě dá najít v literatuře, a přesto tohle fórum nepostrádá smysl.
Návštěvník

Jestli bude čtvtý díl zajímavý, pátý může být o vrtání

Příspěvek od Návštěvník » 21 čer 2005 14:33

... zadního konce hlavně vrtákem 6 mm :-) to je jediné opravdové zvýšení výkonu.
Odpovědět