Tezky vzduchovy kulomet

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Návštěvník

Těžký vzduchový kulomet

Příspěvek od Návštěvník » 13 dub 2006 22:30

Chtěl jsem se optat, jestli náhodou nevíte o nějakém volně prodejném, vzduchovkovém, těžkém ,plně automatickém kulometu v kalibru 4,5mm


bublich

Příspěvek od bublich » 13 dub 2006 22:49

sikaka_


Zasláno: Čen 24, 2004 09:14:54

Musim vam predem rict ze me neni moc let a ze nemam dostatecna povoleni na virobu zbrani. vyrabim si je pouze pro osobni spotrebu. Nedavno jsem dodelal jednoranou sniperu (plynovou). Ted se chystam na vyrobu, elektro plynovky. Strasne jsem si vzdy pral plynovku protoze podle meho nazoru maji velky vykon a nejsou namahany jako manualy a AEG. jiz ste asi pochopili ze na pohon kulicky pouziji plyn, no a kamos si odjakziva pral Kropit. jelikoz ja uz sveho snipera mam tak nema cenu vyrabet druheho, ze. Tak sem se rozhodl kamosovi postavit, nevim primo nazev zbrane ve skutecnosti, ale je to ta zbran co ma vice hlavni ktere se pomoci elektromotoru budou otacet. Jsem sam zvedavej jakou to bude mit maximalni kadenci. Jinak na portale bigosu sem cet ze nekdo chce vyrabet merak kadence, do toho bych sel. S elektrotehnikou mam dost skusenosti a napadlo me to snimat stilem IRC snimacu, a pres mikroprocesor by se dal pocet kulicek prolitlich za minutu dal zobrazovat treba na nakym displeji.(dynamicky,staticky(595,ten ma 4 mista a ten dinamickej 8, ale zase ten 595 se da udelat s 68 ale financne vychazi lip te dynamicky)


Dale si vyrabim i kolimatory, jelikoz jsem nekde slisel ze kolimator je to ze kdyz predvama nekdo bezi tak kolimator se vychyluje takze vy strilite krickem na osobu ale naboj leti pred osobu, a jakmile se zastavi tak se vychyleni zase znormalizuje a strili to zase normalne. NEVIM nechci aby na me byl nekdo nastvanej ze kecam, No ja si ale vyrabim kolimatory stilem: sklicko na kterem sviti tecka, krizek............. vetsinou si delam prepinatelny barvi, protoze hravame v ruzne pro stredi a mam vizkouseno ze o mistnosti je nejlepsi modra, ale zase za tmi cervena,
Dale tam mam regulaci jasu tecky,krizku......... ktere se hodi pro neprozrazenise v noci, no a take kvuli neoslnovani. Ted pracuji na samoregulaci, ze ve dne by to svitilo jak das a postupne jak by se snizovalo osvetleni tak by se snizoval i jas osvedlovacich diod.
Zatim SIKAKA sory za chyby ale enjsem jazykoedes. jo a na diakritikku seru. Zdar

Tady pan sikaka_ Tě ho třeba vyrobí.javascript:emoticon(':lol:')
Laughing
Ondra

Příspěvek od Ondra » 14 dub 2006 07:27

Tak tu mame opet jedno velice zabavne tema... :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 14 dub 2006 08:51

JJ, to co popsal není kolimátor, ale zaměřovač z Grippena. :lol:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
Lala
Příspěvky: 129
Registrován: 22 bře 2006 06:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lala » 14 dub 2006 08:58

Az dodelas tu samoregulaci, tak si u tebe jeden objednam :D
Ondra

Příspěvek od Ondra » 14 dub 2006 09:39

Bublichu a je ta sniperka pouzitelna aspon na 800 metru?Premyslel jsem o koupi Falcona v .50 BMG ale odlivat do neho diabolky me opravdu nebavi... :lol: :twisted: :wink:
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 14 dub 2006 10:07

:shock: ty vole to je hustý :shock: S tím měřákem kadence ,na paintball mám radar který měří jak úsťovou rychlost tak kadenci :wink: cena 100USD, bohužel měří rychlost pouze do 400FPS což na paintball stačí maximálně ale jinak nepoužitelný, kadenci ti zládá +- 1 kulička za vteřinu
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 14 dub 2006 10:53

bublich píše: Tady pan sikaka_ Tě ho třeba vyrobí.javascript:emoticon(':lol:')
Laughing
Dik za tip
Zefran
Příspěvky: 36
Registrován: 09 bře 2006 13:34
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zefran » 14 dub 2006 18:47

Kubajzz píše:JJ, to co popsal není kolimátor, ale zaměřovač z Grippena. :lol:
:lol:
Vik

Příspěvek od Vik » 14 dub 2006 19:49

Tohle mely uz stare spitfiry. Je to jen pruhledovy zamerovac s korekci. To byl tenkrat vykrik techniky. Moderni HUDy sou nesrovnatelne :D
Se divim, ze mu to tam jeste nevypisuje pocet naboju v zasobniku, rychlost strelby, pocet vystrelenych kuli :D :D
Vik

Příspěvek od Vik » 14 dub 2006 19:53

i kdyz ten zustatek v zasobniku by sel vlastne snadno. Stacilo by aby jezdec byl z kovu, a na jedny strane vynutý drát, vytvori to primitivni potenciometr, se zmenou polohy jezdce dojde ke zmene odporu, to bude hlidat mikroprocesor, atmel dneska stoji par kacek a v cecku do nej naprogramujete co chcete, a ten posle na displej umisteny treba na zadni casti zasobniku aby to bylo videt. Mozna by slo udelat neco na ten zpusob i na tacticala.
troj
Příspěvky: 533
Registrován: 24 lis 2005 11:17

Příspěvek od troj » 14 dub 2006 20:32

panove..to teda zasnu :shock: :shock: :shock: ..nechtel byste mi tady nekdo popsat treba jak udelat diabolku ktera pokazdy strefi cil???treba ze by v sobe mela mikroprocesor kterej by mel spojeni s druzici??..jako ze bych se necemu zajimavymu taky priucil :P
Vik

Příspěvek od Vik » 14 dub 2006 20:38

Vidis GSM navigace, akorat jak udelat to rizeni smeru. To by musela byt minimalne diabolka do toho .50BMG :D
bublich

Příspěvek od bublich » 14 dub 2006 21:41

Dobrý den.
Já odpověděl v duchu otázky,repostem z jiného fora,jehož adresu
je hloupost uvádět.Ironie je zjevná.
bublich

Příspěvek od bublich » 14 dub 2006 21:57

To Troj
Tohle forum sleduji tak rok a přiučil jsem se dost.
Tobě to v 21 letech již samozřejmě nehrozí.
Naposledy upravil(a) bublich dne 15 dub 2006 02:16, celkem upraveno 4 x.
Odpovědět