Svetelny bod

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Flash
Příspěvky: 28
Registrován: 20 kvě 2008 15:27
Bydliště: Hradec Králové / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Flash » 22 led 2009 08:04

Pokud bude střílet hodně, tak bych se bál, že ta Delta jako low end, nebo možná nízká střední třída na kuli nevydrží. Něco ušetři a pak se neboj a objednej ze zahraničí. Záruka se bude uplatňovat možná komplikovaněji (budeš to muset poslat), ale renomované značky nedělají problémy, pokud je reklamace oprávněná.


AERON_CZ
Příspěvky: 122
Registrován: 21 bře 2008 15:04

Příspěvek od AERON_CZ » 22 led 2009 09:21

Ten problem uz jsem jednou resil ze pri roznuti prisvitu se ti rozne cely sklo a nic nevidis. Je tam rozlepena cocka. tzn. ze ti tam vzniknou 2 plochy neosetreny tou antireflexni vrstvou a vysledek je ze to sviti :D
Uživatelský avatar
tuky
Příspěvky: 67
Registrován: 25 kvě 2006 23:17
Bydliště: Pod Dlouhým mostem :)

Příspěvek od tuky » 22 led 2009 15:08

Měl bych možnost- Hawke (HK3346) 2.5-10X56 Dot IR. Co vy na to ? Jednou jsem měl už hawka v ruce sice v menším provedení ale působil na mě opravdu robustně a kvalitně zpracovaný. U nás tento typ prodává ProARMS za 10.500Kč. Ten by mohl být v poho.
Uživatelský avatar
tuky
Příspěvky: 67
Registrován: 25 kvě 2006 23:17
Bydliště: Pod Dlouhým mostem :)

Příspěvek od tuky » 22 led 2009 15:11

Počkat takže to je vada výrobku nebo je to konstrukční vada ??? Jestli to je vada pouze výrobku tak si ho nechám vyměnit a nebu zbytečně řešit jinej.
Flash
Příspěvky: 28
Registrován: 20 kvě 2008 15:27
Bydliště: Hradec Králové / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Flash » 22 led 2009 16:21

Určitě to reklamuj a jestli mohu poradit, tak na kulovnici bych si koupil Leupol VXIII s osvětleným FineDuplex křížem. Jen to není kolem 10k, ale kolem 18k. Nicméně jsem na tom byl stejně. Chtěl jsem něco kolem deseti. Pak jsem uviděl a vyzkoušel Leupolda a prozatím vedu starou "Caisku" 4*32:) než na Leupolda našetřím.
Uživatelský avatar
tuky
Příspěvky: 67
Registrován: 25 kvě 2006 23:17
Bydliště: Pod Dlouhým mostem :)

Příspěvek od tuky » 22 led 2009 17:00

No mě je to naprosto jasný, že Leupold, Švárovský, Karel Zajíc :) jsou fakt vymakané optiky s dlouholetou tradicí a nic na ně nemá ale holt ta cena :cry: nechce se mi dávat zbytečně 20 tisíc a víc na flintu která má hodnotu 12.000. Spokojím se s optikou do deseti a svůj účel to snad taky splní. Znám jednoho myslivce kterej má na kuli tu klasickou optiku od Číňana (je na tom napsáno Bushnell ale s tou značkou to nemá nic společnýho) asi za 2 litry fakt děs běs a loví s tim asi 3 roky a vůbec si na to nestěžuje a to už s tim něco slovil :shock: . Ono je to taky o tom na jakej kousek narazíte je jasný že ty levnější jsou více poruchové ale když chytíte dobrej kus tak je to v poho. A ještě na závěr dobrou povídku- když jsem byl nastřelovat tu svojí kuli tak mi říkal zbrojíř že tam měl chlapíka kterej si tam nechal nastřelovat 308 Winčestr a na to Švárovskýho Z6i asi za 60 tisíc a že se mu to prej rozsypalo tak hned volal tomu dodavateli a ten bez mrknutí oka mu ten samý den dal úplně novou aby se to prej nerozkřiklo po lidech že i občas to optika za 60 nevydrží :twisted:
Flash
Příspěvky: 28
Registrován: 20 kvě 2008 15:27
Bydliště: Hradec Králové / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Flash » 22 led 2009 20:07

No "dobrý kousek" od Číňana je zajímavé spojení, ale proč ne. Kamarád měl Tasco na své .308 co vím 4 roky. Všechno v pohodě. Až jedna rána a 15 čísel nad a už se to nastřelit nedalo.
A zbytečných 20000,- to nebude. Jestli hledáš něco levnějšího, jdi do staršího osvědčeného a světelný bod ožel.
MalaJ
Příspěvky: 1
Registrován: 13 dub 2016 18:13
Kontaktovat uživatele:

Re: Světelný bod

Příspěvek od MalaJ » 13 dub 2016 18:17

Njn, tak zase je to od Číňana levné.
Odpovědět