Stretnutie vzduchovkarov - Slovensko

Všechny vzduchovkářske akce HFT, FT a jiné ...

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
risopepi
Příspěvky: 1373
Registrován: 30 srp 2007 06:21
Bydliště: Rimavská Sobota,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od risopepi » 10 dub 2008 12:17

Zatiaľ som nechcel navrhnúť miesto,ale ako možnosť vám predstavím opustený kameňolom pri Rimavskej Sobote.Je to v obci Hrušovo,3km od rekreačného strediska Teplý Vrch.Ten kamenolom má kamarát v osobnom vlastnícstve.Zvykli sme tam usporadúvať kombatové súťaže.Neverím,že by mal námietky,keby som ho poprosil.Mám to na 13 km,pôjdem to odfotiť,aby ste mali nejakú predstavu.Je to len jedna z možností,v každo prípade treba počkať,koľký sa prihlásia a odkiaľ.
Mohol by niekto urobiť nejaký zoznam,aby to bolo prehladné,že koľkí máme záujem.Niečo také,že mám záujem,nick,bydlisko.Keď budeme vidieť,že z ktorého okolia je najviac záujemcov,sa rozhodne miesto.


Alpha Whisky Romeo
(Allah's waiting room)

http://www.risopepi.sk/index.php?page=galeria
kayco
Příspěvky: 212
Registrován: 10 dub 2008 15:59
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kayco » 10 dub 2008 16:14

som z BA pridal by som sa ak to bude nejaka rozumna vzdialenost od mesta, btw na to opekanie mozme strelit nejake krysy a bude gulasek :lol:
Crosman 2250XT/Centerpoint 4X32
Uživatelský avatar
ferin
Příspěvky: 437
Registrován: 29 srp 2007 19:07
Bydliště: Dolný Kubín, SK

Příspěvek od ferin » 10 dub 2008 20:31

aj ja sa chcem zucastnit :o
Uživatelský avatar
risopepi
Příspěvky: 1373
Registrován: 30 srp 2007 06:21
Bydliště: Rimavská Sobota,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od risopepi » 11 dub 2008 02:24

Podľa doterajšieho stavu ideme do BA

BA-raduzs,marosino,corpsecw.2,kayco
TT-tomcat
DK-ferin
KE-jarop
BJ-kubo
RS-risopepi
Je to zatial 9 strelcov (na 2 autá)
Alpha Whisky Romeo
(Allah's waiting room)

http://www.risopepi.sk/index.php?page=galeria
Uživatelský avatar
raduzs
Příspěvky: 530
Registrován: 12 kvě 2007 11:06
Bydliště: BA - okolie

Příspěvek od raduzs » 11 dub 2008 08:06

pekne sa nam to zbiera...
"Messieurs les Anglais! Tirez les premiers!" (Gróf d'Anteroche v bitke pri Fontenoy 11.mája 1745)
Kubo 630
Příspěvky: 400
Registrován: 09 bře 2006 21:57
Bydliště: Slovensko-Bardejov

Příspěvek od Kubo 630 » 11 dub 2008 22:36

Prave som pozeral ze ktosi to hodil aj na horar-a, ja som to tam kociroval nejaky ten cas a zatial som tam linky na GS nedaval,(len niektorym) ale budis. Myslel som ze prva akcia bude v ,,rodinnom" kruhu, ale viac ludi mi vadit urcite nebude. Len som myslel ze je lahsie zorganizovat akciu pre mensi pocet ludi, ale ja by som to zorganizovat nedokazal, tak do toho kecat nebudem.
Antonio Zoli 1900 Pro S Battue 9,3x62 + Bushnell 4200 Elite 2,5-10x50 RD + Weaver
Hemmerli 16/16x70
Hatsan 55 S + Nikko Stirling Gold Crown 6x42
Slavia 630
Poľovníctvo nieje koníček, je to spôsob života.
Uživatelský avatar
marosino
Příspěvky: 172
Registrován: 05 úno 2008 16:46
Bydliště: Bratislava

stretavka

Příspěvek od marosino » 11 dub 2008 23:52

no fajn, a mame to.Bolo by dobre pozvat aj chalanov z Ciech,hodte im tam nejaky link mozno budu mat cestu.Co sa tyka Rimavskej soboty,paci sa mi moznost uzavreteho kamenolomu.Sak mu zobereme flasu vina :lol:
Ja som skusal na Zahori vybavit,ale vsade su tam vojaci zas.Opustena strelnica uz nie je opustena.Je tam plno peknych flekov,ale s autom nedostupnych.A nemam moc chut chodit po ministerstve obrany a vysvetlovat.Podla mna by bol prima termin v septembri,lebo uz bude kazdy doma z dovoleniek a pritom bude este teplo.Mozno.Dalo by sa to urobit aj v Castej na otvorenej strelnici a urobit tam normalnu akciu,kebz nas bolo vela a vyskladali by sme sa na poplatok za strelnicu.Na cely den,-t.j. 8 hod je to 6000,-SK.Tam by sme si potom mohli v ramci streleckeho dna dat aj s AK 47 a vselicoho ineho.Tam je vytvorene dobre zazemie. tu je link: u mna cez sz,lebo ma vybananuju.

ked nas bude 20 kusov ,a to nas bude,tak kazdy 3kilecka a sme zavretí za plotom.Vysokym.
A da sa tam palit aj na 100m.Komu to dostreli. :lol: A to podla mna stoji za to.
Sú tam pristresky na rozlozenie nasich fešákov a nemusime to mat na zemi.Z autom sa da prist 5m od strielania.
Davam Vam to iba ako napad,chodim tam strielat z Kalacha.kuknite si pre ilustraciu na stranke fotky z akcii.Kto by privital takyto stýl,dajte vediet.Dovidenia,dopocutia.
Uživatelský avatar
marosino
Příspěvky: 172
Registrován: 05 úno 2008 16:46
Bydliště: Bratislava

stretavka

Příspěvek od marosino » 11 dub 2008 23:55

pod pojmom nasich fešákov som myslel naše pušky :D
Uživatelský avatar
risopepi
Příspěvky: 1373
Registrován: 30 srp 2007 06:21
Bydliště: Rimavská Sobota,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od risopepi » 12 dub 2008 05:15

marosino,nechcem ti kaziť náladu,ale keď sa stretnemena tie prvé "vzduchovkové radovánky",nemali by sme do toho ťahať kalašnikovy a ostatné discipliny.Predpokladám,že väčšina z nás zobere zo sebou viac vzduchoviek.Tam nebude času zabávať sa s ostrými,a pod.vecami.Bude dobre,ak nám vynde čas na zoznámenie sa,prezrieť a vyskúšať viac druhov vzduchoviek,aby sme sa o nich nebavili iba teoreticky,na rôzne vzdialenosti s rôznymi diabolkami.To stretnutie by malo byť o tom,že by sme si vymenili skúsenosti,názory a zábavne si zastrielali,vyskúšali zbrane kolegov,ani to si neviem predstaviť že súťažne,lebo bude tam toľko druhov,že by sa to organizačne nebolo možné.Ja už od teraz nad tým rozmýšlam,ktoré moje skvosty by som mal zobrať.Je to veľká dilema,lebo takú D-75,FWB-300S,Haenel 312,nechcel nechať doma,ale rád by som zobral aj neaké historické,neaké opakovačky: VZ-35,VZ-47,Suhl 310,Winchester,potom aj Gamo,Hatsan,FÉG pre zaujímavosť,ale ani Slavku by som nechcel nechať doma,a už je tobalík.Bolo by dobre aj to napísať,kto čo prinesie zo sebou,aby sme mali aj vtom prehlad.
Alpha Whisky Romeo
(Allah's waiting room)

http://www.risopepi.sk/index.php?page=galeria
Uživatelský avatar
marosino
Příspěvky: 172
Registrován: 05 úno 2008 16:46
Bydliště: Bratislava

stretavka

Příspěvek od marosino » 12 dub 2008 10:08

risopepi,ja mam dobru naladu,dal som to iba ako variantu.Aj to strielanie.Pridem hoci aj do RS do kamenolomu.
Uživatelský avatar
raduzs
Příspěvky: 530
Registrován: 12 kvě 2007 11:06
Bydliště: BA - okolie

Příspěvek od raduzs » 12 dub 2008 11:02

prihovaram sa za skorsi termin. treba do stihnut do leta. aspon ja osobne tu v septembri urcite nebudem. ale, samozrejme, nech rozhodne vacsina.

Kubo: tiez si myslim, ze tie krizove odkazy na horarovi su od veci...
"Messieurs les Anglais! Tirez les premiers!" (Gróf d'Anteroche v bitke pri Fontenoy 11.mája 1745)
section5

Příspěvek od section5 » 12 dub 2008 11:17

chalani no slo by to ak bude vhodny termin tok by som hadam aj ja prifrcal
Uživatelský avatar
risopepi
Příspěvky: 1373
Registrován: 30 srp 2007 06:21
Bydliště: Rimavská Sobota,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od risopepi » 12 dub 2008 11:29

Pre taký malý počet strelcov,môžem navrhnúť aj svoju zahradu.Je 3 km od RS,meria 28 árov a do 25 m,ale aj ďalej sa dá bezpečne strielať.Je tam chata 2 izby + kuchyňa,prístrešok pre 20 ľudí.Je to pri hlavnej trase BA-KE.Pre také "rodinné stretnutie" ideálne.Čo viac,dá sa tam strielať na 10m aj za dažďa,lebo si tam chcem urobiť krytú strelnicu a 1/3 je už pod strechou.
Nechcem nikoho nútiť,alebo nahovárať,ale dá sa tam bezpečne parkovať,variť,piecť,oddychovať,nikým nerušene strielať.Hodím sem fotky,aby ste mali predstavu opriestore.
Je to ďalší návrh,aby sa dalo z čoho vyberať.
Alpha Whisky Romeo
(Allah's waiting room)

http://www.risopepi.sk/index.php?page=galeria
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Příspěvek od tomcat » 12 dub 2008 17:46

risopepi: neviem ako ostatni ale ja urcite toho viac brat nebudem, zatial mam len S634 s deltou 4x32 , cize ziaden skvost na obdivovanie :lol: ved to tu ma asi 99% ucastnikov fora

takze ja to beriem fakt len ako prijemne straveny den na zabavne zastrielanie si, spoznat ostatnych a moznost dostat do ruky aj daco ine ako mam ja

co sa terminu tyka tak sa neviem vyjadrit, pretoze mne je to momentalne jedno, mam volno zatial
v podstate sa kludne tych stretnuti moze porobit niekolko, nejake spolocne vecsie ale tiez kludne aj mensie lokalne
skratka mala lokalna skupinka sa ma sancu na stretnuti dohodnut skor ako velka "celoSlovenska". Cize ti co mate moznost, spoznajte sa vo svojom okoli, urobte nejaku skupinu, ktora by sa potom bola schopna/ochotna stretnut na nejakom vecsom.

Pretoze ako to sledujem, ja uz v tom organizovani (minimalne v par navrhoch) vidim nejake "megalomanske" akcie z toho ako sa spomina rovno napr. prenajatie strelnice, myslim ze takto ta myslienka stretnutia nie je myslena.

Vzhladom na pocasie idem tie mozne miesta okuknut az zajtra. Volakedy sme chodili strielat do tehelne (mal som ju hned za plotom) ako bola tazobna jama, len skoda ze tehelnu zrusili a v tazobnej jame postavili sidlisko :-(
DINozi
Příspěvky: 30
Registrován: 01 pro 2007 16:40
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvek od DINozi » 12 dub 2008 18:12

ináč aj v Dubnici nad Váhom je celkom krásny kameňolom a okolo neho ešte krajšie lúky kde by sa dalo opekať a grilovať , no bolo by pekné také stretnutie ale neviem či by som naň nebol trocha primladý :oops:
Odpovědět