Star model B 9mm

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Voss69
Příspěvky: 67
Registrován: 11 zář 2011 14:08

Re: Star model B 9mm

Příspěvek od Voss69 » 15 lis 2012 02:34

Star B je jako většina větších španěláků oné doby konstruována samozřejmě na jejich náboj 9mm Largo,proto vám tam ty lugry tak lítají,ono to sice i přes tuhle pro němce rychlokvašenou úpravu dokáže fungovat i naprosto spolehlivě,je ale věnovat obzvláštní důraz při výběru kusu z toho vagónu reworků z východu,z důvodu různého seskládání sesmolení a různých stavů dílců uvnitř je co kus to originál ještě daleko víc než při výjezdu z Eibaru v roce 43 :D
Ještě bych chtěl podotknout,že jako všechno z Eibaru období válečných let,je i tato pistole vyrobená z totálního bláta,takže počítejte s tím,že i u relativně nestřílený kus bude po pár tisících ran na odpis


Uživatelský avatar
peter ustinov
Příspěvky: 55
Registrován: 17 bře 2014 18:16
Bydliště: Olomouc ( a okoli)

Re: Star model B 9mm

Příspěvek od peter ustinov » 17 bře 2014 18:25

Dobry den, chystam se koupit tuhle pistoli ve Zlate pusce, ale zarazi me, vyse uvedena zavada :cry:
vyresil to nekdo?
BTW: nevite o nekom, kdo prodava overeny kus?
Uživatelský avatar
peter ustinov
Příspěvky: 55
Registrován: 17 bře 2014 18:16
Bydliště: Olomouc ( a okoli)

Re: Star model B 9mm

Příspěvek od peter ustinov » 09 dub 2014 22:06

Dneska jsem se tam zastavil:
Stars BS(ocelovy ram)-8 000Kc: krasne sedla az na hnusne plastove rucky, ale prasklina na ramu v miste, kde je je otvor pro oretaci zachytu zaveru
Star B (ale ve skutecnosti BKS) kratsi,hlinikovy ram -6000Kc: bez chybicky, pekna cena, dokonale drevene strenky, sedla mi do dlane, proste laska na prvni pohled,ale ten hlinikovy ram... http://www.zlata-puska.cz/products/span ... -6-000-kc/
obe mely krasny chod spouste acelkove bych hodnotil na moc pekny stav, bohuzel, u kazde bylo to ALE
hledam dal,kdyby nekdo na Morave prodaval, dejte mi vedet

EDIT: jsem za vola, "prasklina" je z vyroby
http://picturearchive.gunauction.com/64 ... 9d851d.jpg

hrozne me laka ta "hlinikova"

nemohl by mi ji nekdo racionalne rozmluvit?
mam prachy, mam nakupko, mam chut ji koupit
ale enchci brecet, az mi po par stovkach neco odejde
Uživatelský avatar
plingr2
Příspěvky: 147
Registrován: 16 dub 2011 15:18

Re: Star model B 9mm

Příspěvek od plingr2 » 30 říj 2016 22:06

Ahoj, neladil někdo z vás spoušť na téhle zbrani, případně nenechával jsi to někdo dělat ? Pokud ano, co za úpravy jste dělali a jak moc to pomohlo. Koukal jsem na nějaká videa a jediné co mě tak napadlo bylo vyleštění táhla spoustě a konců přerušovače v místech kontaktu.
GP K100,Gazela 58,Beretta 70/71,ZKM456
Odpovědět