Strelecka videa

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Beran
Příspěvky: 156
Registrován: 28 srp 2012 22:16

Re: Střelecká videa

Příspěvek od Beran » 14 čer 2016 20:35

ten za tou kamerou... měl sem ji na hlavě.
Děkuju msss.
Na rovinu je tam děsně moc chyb, bylo to zakončení tréninku základního kurzu CQC a někteří lidi tam byli prvně...
I já sem tam nasekal spoustu chyb a je to tam krásně vidět. Únava a absence na opakovačkách se holt někde projeví... to je to co prostě člověk neošulí i kdyby moc chtěl :wink:
Nemám tolik času abych na to chodil cca každej měsíc nebo 1x za 14 dní a je to znát.
A hlavně na sobě musím konečně začít makat, protože těch 40kg navrch mě moc nepřispělo :D


trubkin
Příspěvky: 3
Registrován: 14 čer 2016 16:43

Re: Střelecká videa

Příspěvek od trubkin » 14 čer 2016 20:45

Areyou: Člověče nešťastná. OK určitě máš pravdu. Přece na střelnici a po pár kurzech musíš vědět a umět víc než fosil s x nasezenima a desitkama prestrelek. Vážně bude lepší nechat to na Darwinovy . Já zatím vždycky přežil bez větší újmy na zdraví a vždycky splnil úkol, třeba budeš mít štěstí a nikdy nebudeš muset použít svoje "metody".
trubkin
Příspěvky: 3
Registrován: 14 čer 2016 16:43

Re: Střelecká videa

Příspěvek od trubkin » 14 čer 2016 20:51

Berana znám osobně a vím že s pohybem vysloveně šetří :D každopádně každý kdo CQB necvičí intenzivně několik týdnů a měsíců a to pokud možno denně je začátečník a beranovo video je na vyslovený začátečníky solidní. Jen malej detail, dveře a rám se kontroluje u vchodu a identifikovany místnosti. Jinak jde o stratu tempa a času. Jinak pěkný.
Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 312
Registrován: 06 črc 2011 17:34
Bydliště: Brno

Re: Střelecká videa

Příspěvek od AREYOU » 14 čer 2016 20:52

Trubkin

více v SZ už mě to nebaví a nechci dostat BAN.
david33
Příspěvky: 61
Registrován: 13 pro 2013 21:08

Re: Střelecká videa

Příspěvek od david33 » 14 čer 2016 21:55

AREYOU: nenech se otravit a pokračuj paradní videa už dlouho sem se tak nezasmal.Jo nemohl bych k tobě přihlasit do kurzu tchyní :lol:
Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 312
Registrován: 06 črc 2011 17:34
Bydliště: Brno

Re: Střelecká videa

Příspěvek od AREYOU » 14 čer 2016 22:03

david33
pokud se video líbilo a pobavilo tak to byl hlavní záměr, neboj videa budou jen se chystá placenej a neveřejnej kanál ono pak tady odpovídat a handrkovat se s lidma unavuje (sem zvědav kdo bude další...). Sleduj nás na FB tam se vše dozvíš.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Střelecká videa

Příspěvek od Kubajzz » 14 čer 2016 23:03

Poprosil bych o re-mix Reaktorova videa s "Kdo je tady hňup?", za to bych byl ochoten i objednat placený kanál.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 312
Registrován: 06 črc 2011 17:34
Bydliště: Brno

Re: Střelecká videa

Příspěvek od AREYOU » 15 čer 2016 05:37

Nazdááááááááááár Kubajzz já si říkal kdo příjde prudit další :D a tebe sem tu opravdu čekal. Se na mě střídáte co :-) Mám rád svoje publikum na forech.
reddog
Příspěvky: 34
Registrován: 24 lis 2011 12:24

Re: Střelecká videa

Příspěvek od reddog » 15 čer 2016 07:00

Prijel, zacvicil si, nevyhral. Pokud jej rozhodci nevyloucili, pak jedine, cim mohl ostatni soutezici prudit, by bylo "zdrzovani". Zkratka, ze mu to treba pred nastupem na stage dele trvalo.
Kouknu se jeste na velke obrazovce, jestli terce zasahoval. Jinak pojal zavody zjevne jako trening, nikoli jako zavod. Za sebe rikam, meli to resit rozhodci/poradatele/spravci na miste. Pokud to neresili, pak souhlasili s jeho pristupem.
Kazdy z nas si muze z toho videa vzit pro sebe to, co jej muze posunout dal a to ostatni nechat plavat. Ja se u toho videa nesmal, ale ani nebrecel. Osobne mi prislo zajimave spise proto, ze pokud meli mistni s AY problem (bezpecnost, pravidla souteze, osobni chovani, ci cokoli jineho proti pravidlum), tak proc jej nevyhodili.
Na obdobne zavody moc nejezdim, tak omluvte mou pripadnou skreslenou predstavu o tom, jak poradatele k zavodnikum pristupuji. Beru to jako jedinec, ktery si na upozorneni prohledl postovane video.
Tomik
Bart
Příspěvky: 31
Registrován: 09 bře 2010 11:59

Re: Střelecká videa

Příspěvek od Bart » 15 čer 2016 07:28

Ano závod je nejlepší trenink. Ale trenink podle pravidel závodu. A to je mimo to, že střílíš mimo svoji psychickou pohodu na treninku, důležitou změnou. Někdo ti prostě řekne, že to budeš dělat jinak než jsi naučený a ty se stím musíš nějak vyrovnat a podat nejlepší výkon i přesto že jinak by jsi volil jiný postup. Rozhodčí to pojali příliš shovívavě a udělali chybu. Prvním napomenutí ok a potom měl jet domů. (nabíjení před povelem). Otáčení kolem osy na takovéto soutěži a bez toho aby jej někdo ,,jistil,, nepotřebuje komentář.
msss
Příspěvky: 6
Registrován: 11 čer 2016 21:00

Re: Střelecká videa

Příspěvek od msss » 15 čer 2016 07:55

Nikoho nezdržoval, na zdržování tam byli jiní pánové, jako třeba ten co hovořil do kamery, jak si všichni zvyknou, myslím že asi 3krát. Byl nucen zrychlit krok aby se dostal na čáru včas. No co dodat způsob natočení toho videa, střih a kamera je naprosto žalostná, ale vy tady řešíte kliky AY, ale nikdo z vás kvalitu kameramana. Tohle natočit bych se styděl to dát na veřejnost.
Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 312
Registrován: 06 črc 2011 17:34
Bydliště: Brno

Re: Střelecká videa

Příspěvek od AREYOU » 15 čer 2016 09:54

Jen tak na vysvětlenou na těch poprech jsem nikoho nezdržoval zátěž sem si dával v době kdy se čekalo na střelce kteří teprve zvedali popery, pak sem se taky hlavního rozhodčího ptal zda si mohu před každým "soubojem" zaklikovat s úsměvem na rtu mi řekl, proč ne, ale těch soubojů je hodně to do konce nevydržíš (vydržel jsem :-) ).
Popravdě řečeno sem vůbec nečekal, že by to mohlo způsobit takový šok :) jj zátěž se dnes nenosí. Jestli mi to zase vyjde a budu mít volno příjdu určitě znova. A jestli budu klikovat?! TRAIN HARD FIGHT EASY to je moje odpověď :)

Otázka do placu, když uspořádám závod na popery kde bude zátěž dojdete (Reaktor a ostatní)? Byl bych rád kdyby jste si to vyzkoušeli jen přímotažné pouzdra, záslepky na očích, páky na zbraních nechte doma přijďte tak jak nosíte, co vy na to?

Reaktor prosil jsem tě v SZ zda bys mi poslal moje videa cos natočil at si z toho taky něco nastříhám rád bych se pak ve staří na to kouknul...jelikož nekominikuješ tak se zaptám tady, co, cože?
reddog
Příspěvky: 34
Registrován: 24 lis 2011 12:24

Re: Střelecká videa

Příspěvek od reddog » 15 čer 2016 10:41

Pak měli řešit jen bezpečnost a dle té se k danému střelci na čáře chovat. To že někdo v danou chvíli nechtěl zvítězit v přesnosti/rychlosti, to už je věc jiná, třeba by ho i bez dobrovolného handicapu přestříleli, ale to není předmětem diskuze. I když byl daný střelec na závodech (soutěži), kde to o tom přesném a rychlém střílení nejspíše být mělo.
Jak říkám, je každého věc, co si dá za handicap vůči ostatním, ale má pak smůlu ve výsledcích. Frajer bude, až ostatní porazí i přes svůj (osobně zvolený) handicap. Do té doby je to jen trénink a maximálně tak ukázka vlastních schopností či postojů a rozhodně by pak neměl mít co ostatním zazlívat, že střílejí jinak (třeba dle pravidel dané soutěže, situace, tréninku).
V každém případě se znovu na video podívám, abych si ujasnil, jak to s tou zátěží a výsledky bylo. Je mi jasné, že není video kompletní a tudíž bude nejspíše i tendenční.

AY:
Jen taková malá drobnost. Možná jsem to přeslechl, ale řekl bych, že jsem neslyšel zvolání před střelbou, jak ho děláš na svých soutěžích či tréninku nebo kurzu. Myslel jsem, že to používáš vždy.

mmch, jsou někde výsledky soutěže volně k nakouknutí?

a jen taková drobnost. U nás je zvykem, že když někdo nechce, aby byl focen či natáčen, tak si nikdo nedovolí to porušit (dokonce si dovolím říct, že to nikoho ani nenapadne porušit). Neznám pravidla v Mokré, tak to berte prosím jen jako postřeh postaršího, ne příliš zkušeného amatéra.
Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 312
Registrován: 06 črc 2011 17:34
Bydliště: Brno

Re: Střelecká videa

Příspěvek od AREYOU » 15 čer 2016 10:57

reddog
jj to je aspoń kritika :) výzvu ani kontrolu okolí sem nedělal stydím se, ale myslím, že by to nikdo nepobral. Navíc kontrolu okolí dělám v SULku a to by rozporovalo všemu co tam na té soutěži měli, takže sem se na to vysral. Říkal jsem si dám si zátěž to nemůže nikomu vadit :) jj byl jsem naivní.
S tím točením videa mě to taky šokuje to si nedovolí asi nikdo, já se každého ptám zda muže být na videa a zda ho mohu zveřejnit to samé i u focení. V Mokré řekneš reaktorovi do očí, že si to nepřeješ a on tě ignoruje s tím sem se nesetkal. Ani nemá tu slušnost mi ty videa poslat. To prostě nechápeš.
Co ten závod přišel by někdo?
msss
Příspěvky: 6
Registrován: 11 čer 2016 21:00

Re: Střelecká videa

Příspěvek od msss » 15 čer 2016 12:02

já ano.... jen se obávám 200 klikáčů asi nedám, záleží jaké budou prostoje.
Odpovědět