Strelecka videa

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
AREYOU
Příspěvky: 312
Registrován: 06 črc 2011 17:34
Bydliště: Brno

Re: Střelecká videa

Příspěvek od AREYOU » 12 čer 2016 22:48

Chlape ty zase nechápeš jednu zásadní věc a to že já si tam byl zatrénovat nikoliv zasoutěžit. Já pistol považuji za nástroj k sebeobranně nikoliv nástroj ke sportu v tom je ten hlavní rozdíl. Nikoho jsem tam netočil a nenastříhal video! Prostě chápu, že někdo tu střelbu má jako sport (relax) a nebudu si z toho dělat srandu neb rozumím, že každej je jinej a každý funguje v jiném modu. Ty hovna si tady začal tahat až ty. A víš co je největší prdel, že mi tam i tři lidi říkali, že to v mládí taky dělali (kliky, dřepy atp.) dokonce i tvůj partner ve dvojici mi podal ruku a říkal, že dobrý a že tomu rozumí, proč to dělám. Staří pardalové to řekli na rovinu a ty si mladej borec a nějak nemůžeš unést, že někdo prostě střílí jinak? Svým způsobem je mě tě i líto.
Psal jsem ti SZ na to nereaguješ tak pokud si tady chceš na mě honit nějaké tvoje pošramocené ego klidně můžeš mám tě na háku nezajímáš mě, prostě pro mě nemáš úroveň.
Kdybys to video nerozmazal (a nic takového jsem po tobě nechtěl) tak by bylo vidět co mám na zádech za nápis TRAIN HARD FIGHT EASY pro mě to není jen slogan, ale cesta. Pak střílím jak střílím a dávám si zátěž jj někdo to nechápe, ale já nemohu nosit nápis a střílet bez zátěže a z místa to bych se musel hambou propadnout!
Měj se fajn dále v tomto rozhovoru pokračovat nehodlám.


Uživatelský avatar
reaktor
Příspěvky: 1079
Registrován: 15 lis 2006 17:06
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Střelecká videa

Příspěvek od reaktor » 13 čer 2016 04:54

Ale já to pochopil. Přišel jsi na soutěž s pravidly a přivezl jsi si vlastní.

Mého kolegu by jsi musel znát abys pochopil proč ti řekl že to chápe proč to dělá :lol:
Ale jo, dostals si mě. Seš borec, nakonec.
Brokovnice, obrana proti ČERNÉ MAGII

http://www.youtube.com/user/reaktor1300?feature=mhee
onevan74
Příspěvky: 124
Registrován: 12 bře 2010 16:25

Re: Střelecká videa

Příspěvek od onevan74 » 13 čer 2016 16:02

AREYOU píše:Chlape ty zase nechápeš jednu zásadní věc a to že já si tam byl zatrénovat nikoliv zasoutěžit. Já pistol považuji za nástroj k sebeobranně nikoliv nástroj ke sportu v tom je ten hlavní rozdíl. Nikoho jsem tam netočil a nenastříhal video! Prostě chápu, že někdo tu střelbu má jako sport (relax) a nebudu si z toho dělat srandu neb rozumím, že každej je jinej a každý funguje v jiném modu. Ty hovna si tady začal tahat až ty. A víš co je největší prdel, že mi tam i tři lidi říkali, že to v mládí taky dělali (kliky, dřepy atp.) dokonce i tvůj partner ve dvojici mi podal ruku a říkal, že dobrý a že tomu rozumí, proč to dělám. Staří pardalové to řekli na rovinu a ty si mladej borec a nějak nemůžeš unést, že někdo prostě střílí jinak? Svým způsobem je mě tě i líto.
Psal jsem ti SZ na to nereaguješ tak pokud si tady chceš na mě honit nějaké tvoje pošramocené ego klidně můžeš mám tě na háku nezajímáš mě, prostě pro mě nemáš úroveň.
Kdybys to video nerozmazal (a nic takového jsem po tobě nechtěl) tak by bylo vidět co mám na zádech za nápis TRAIN HARD FIGHT EASY pro mě to není jen slogan, ale cesta. Pak střílím jak střílím a dávám si zátěž jj někdo to nechápe, ale já nemohu nosit nápis a střílet bez zátěže a z místa to bych se musel hambou propadnout!
Měj se fajn dále v tomto rozhovoru pokračovat nehodlám.
No jestli máš pistoli jako nástroj k obraně a ne ke sportu tak proč jsi jel na sportovní závody? Tohle by sis měl trénovat asi někde v soukromí. Kdyby na závodech vedle mě někdo předváděl takový kejkle jako ty, tak bych rozhodně nebyl v klidu. Kdoví co z tebe při těch pohybech nevypadne na zem, jestli při motání kolem dokola neztratíš s nadrcnutým kvérem rovnováhu a při přeskakování zleva doprava nezakopneš. Nikdo neví kdy s tím začneš a kdy skončíš před povelem k nabití zbraně. Na tohle jsou holt jiný disciplíny a divím se, že tě nechali rozhodčí tohle předvádět.
Václav Vaněk.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Střelecká videa

Příspěvek od edelweiss » 13 čer 2016 19:32

Pánové kroťte vášně! Take mně video dostalo do kolen, ale zdržel jsem se komentů a osobních poznámek! Takže dost nadávek a rýpání prosím!!!
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 312
Registrován: 06 črc 2011 17:34
Bydliště: Brno

Re: Střelecká videa

Příspěvek od AREYOU » 13 čer 2016 19:33

Přesně vlákno je o videu ne o osobních útocích.
https://www.youtube.com/watch?v=gjwXqWThpj4
palong74
Příspěvky: 1315
Registrován: 08 zář 2009 22:08
Bydliště: Doma

Re: Střelecká videa

Příspěvek od palong74 » 13 čer 2016 19:46

.... :D chlape jeden ty strilis bez chranicu sluchu nebo je nevidim jak je mas nacpany v usich
Prosport .22-Delta Titanium 4-16x42...u ceho jsem zacinal u toho koncim
Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 312
Registrován: 06 črc 2011 17:34
Bydliště: Brno

Re: Střelecká videa

Příspěvek od AREYOU » 13 čer 2016 19:47

My bojovníci chrániče nepotřebujeme :) mám špunty.
palong74
Příspěvky: 1315
Registrován: 08 zář 2009 22:08
Bydliště: Doma

Re: Střelecká videa

Příspěvek od palong74 » 13 čer 2016 19:51

ok...jen jeste jeden dotaz proc pri lehu davas nohy k sobe a nestabilizujes se s nohama roztazenyma....nic proti tomu nemam jen se zajimam o tvou techniku urcite to ma opodstatneni.ze by jsi byl co nejmesni cil na zasah???alespon co me kdysi pred cca 20 lety ucily na vojne na strelbach tak pekne nohy od sebe.strilely jsem scorpionem
Prosport .22-Delta Titanium 4-16x42...u ceho jsem zacinal u toho koncim
Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 312
Registrován: 06 črc 2011 17:34
Bydliště: Brno

Re: Střelecká videa

Příspěvek od AREYOU » 13 čer 2016 19:55

Záleží na tom kde střílíš pokud budu ve svahu dám nohy od sebe pro lepší stabilitu, za svahem jsem chráněn. Na volném prostranství mít roztažené nohy je hovadina zbytečně velkej terč, trefjej tě do nohy a si vyřazen z boje někdo tě navíc musí odtáhnout, když máš nohy u sebe si menší cíl můžou tě trefit leda do hlavy, ale to už je pak jedno :-).
Uživatelský avatar
Romčan
Příspěvky: 918
Registrován: 28 led 2014 15:00

Re: Střelecká videa

Příspěvek od Romčan » 13 čer 2016 20:08

Já bych řekl že když má nohy od sebe je to menší cíl sice jsou 2 ale menší než když má nohy u sebe logicky nebo ne? nohy u sebe 1 větší cíl nohy od sebe 2 menší cíle.
Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 312
Registrován: 06 črc 2011 17:34
Bydliště: Brno

Re: Střelecká videa

Příspěvek od AREYOU » 13 čer 2016 20:13

Jde o celkovou siluetu (na 200-300 metrech tam vidíš hlavu tak střílíš na ten malej globus, přesnost AK47 na 200 metrů bude +- 1 metr takže roztažené nohy poskytují větší zásahovou plochu pro nepřítele) více dopodrobna se tomu věnuji na každém puškovém kurzu.
Beran
Příspěvky: 156
Registrován: 28 srp 2012 22:16

Re: Střelecká videa

Příspěvek od Beran » 13 čer 2016 23:16

Mám jen pár otázek k uvedenému videu "ATOS"
Když máš na flintě PTK, tak proč jej nepoužíváš?
Chápu to dobře že to je pro tebe coby uživatele jen cool doplněk?
Proč držíš zbraň za zásobníkovou šachtu?
Proč máš nohy u sebe když ležíš - odpověď že "Jde o celkovou siluetu (na 200-300 metrech tam vidíš hlavu tak střílíš na ten malej globus, přesnost AK47 na 200 metrů bude +- 1 metr takže roztažené nohy poskytují větší zásahovou plochu pro nepřítele) více dopodrobna se tomu věnuji na každém puškovém kurzu" je nezlob se na mne pitomost...
Proč po střelbě dáváš polohu hlavní nahoru?
Proč se přemísťuješ po zalehnutí tak pracně a doslova nesmyslně na jinou pozici?
A nakonec proč se vlastně celkově považuješ za instruktora a cvičíš ostatní lidi když to evidentně nechápeš a nezvládáš ani sám?
msss
Příspěvky: 6
Registrován: 11 čer 2016 21:00

Re: Střelecká videa

Příspěvek od msss » 14 čer 2016 00:07

Myslím že video vynikající, rozhodně lepší jak ta divně sestříhaná věc od reaktora. Za mě good.
Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 312
Registrován: 06 črc 2011 17:34
Bydliště: Brno

Re: Střelecká videa

Příspěvek od AREYOU » 14 čer 2016 08:42

Beran
PTK neboli přední grip nepoužívám připadne mi to jako mrtvá váha....hmmm divné co? A proč to mám na flintě no protože ta puška nebyla moje. Ve videu je i moje Varka to je ta s tím Eotechem.
K dalším otázkám bych se ti vyjádřil nejlépe osobně a s praktickou ukázkou kurzovat tě tady po vlákně jde dost blbě, nicméně to že se ptáš na takové základní věci je jasné, že o tom nemáš ani páru. Mohu se optat kde a u koho si byl na kurzu?
Jinak sem si stáhnul a shlédnul tvoje střelecké video cos natočil v Bíteši a chystám natočit video kde přesně rozeberu tvoje chyby které tam máš třeba ti to pomůže, doufám, že ti to nevadí, pokud ano napiš.
Za instruktora se nepovažuji nikdy nikde sem to o sobě netvrdil, proč mi to tady furt někdo píše :) a nikoho nekurzuji ten web AOTS.eu to je taková kamufláž ty obsazené kurzy si tam píši jen tak, abych byl zajímavej vše je fiktivní věc :) takže buď v klidu.
Každopádně kdybys mě chtěl poučit co a jak se teda má dělat správně poslouchám, nikdy sem netvrdil, že mám patent na rozum, tak povídej?

msss
díky za pochvalu :)
Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 312
Registrován: 06 črc 2011 17:34
Bydliště: Brno

Re: Střelecká videa

Příspěvek od AREYOU » 14 čer 2016 09:03

Teď sem se dozvěděl, že moji známí co sem chtěli dát příspěvek a vyjádřit se k tematu byly zabanováni což je pro mě zvláštní přístup admina, ale je to jeho píseček tak tady platí jeho pravidla OK to beru.
Nicméně to pro mě znamená, že v další argumentaci nebudu pokračovat neb příspěvky které byly plusové k mému pojetí a osobě nebyly otištěny, děkuji za pochopení.

EDIT:
Agresivní sprosté výpady jim nebyli jako prvý text schváleny, takže přestaň lhát a dále máš li dotaz je na to PM. K tomu ti teda právě teď přibalím varování a na rovinu, ty i nohsledi jste mi hnuli žlučí, pokračuj v tom a budu to řešit! Psal sem jasně v tomto vláknu, že toho máte nechat!
PS: pokud se ti tu nelíbí je plno jiných fór tak klidně vyraž.
Odpovědět