Strelecka videa

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
reaktor
Příspěvky: 1079
Registrován: 15 lis 2006 17:06
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Střelecká videa

Příspěvek od reaktor » 11 čer 2016 14:56

Já to respektuju že nechceš být vidět na videu a hodně s mi to stížil, budu muset hodně rozmazávat. Ale nechápu to, za ce stydíš ? :lol:
To že tě chtěli vyhodit jsem asi špatně pohopil z toho jak k tobě a jenom k tobě šel 3 krát rozhodčí a řekl že takhle ne a pokud to budeš opakovat tak končíš. Já asi jasné situace špatně chápu. :D
A fakt sorry, to video prostě musím udělat. A ty vopičárny cos tam předváděl a rozhodčí se křižovali spolu můžem zkusit, ale né na závodech s jasnými pravidly které jsem asi na rozdíl od tebe pochopil. A ty super komenty od střelců " vy ho znáte? Není on šoustlej?" :lol:
To je bomba, fakt jsem rád že jsem tam jel i když sem to pěkně podělal.


Brokovnice, obrana proti ČERNÉ MAGII

http://www.youtube.com/user/reaktor1300?feature=mhee
Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 312
Registrován: 06 črc 2011 17:34
Bydliště: Brno

Re: Střelecká videa

Příspěvek od AREYOU » 11 čer 2016 15:04

OK pokud máš tu potřebu sem nějaké video hodit fajn jen mám jednu prosbu pošli mi videa kde jsem natočený. Pak si sem dej co chceš.
jj to že si lidi myslej, že jsem nebo Drilly.cz jsme šoustlí je jasné a osobně to neberu zle nedivím se jim. Jak říkám mě střelba bez zátěže nebaví. Nikoho za to neodsuzuji a chápu to prostě střílet se zátěží na to musí být člověk trochu šoustlej neb hodně lidí má střelbu jako realax já my jako Drilly.cz to máme jako dřinu kde ze sebe vymáčknem max.
Dnes jsem si na těch poprech udělal cca 200 kliků, 40 dřepů s výskokem a 20-30 angličáků, pak sem se jednou točil okolo své osy a už ani nevím co sem tam měl...jj ještě sem si tam páskoval závady :) jsem přeplej do jiného modu a že to jiní nechápou není můj problém a svým způsobem je chápu.

PS pokud mi ty videa pošleš nemusíš ani nic rozmazávat chci si z toho taky nastříhat video s tvým dovolením OK?
PSS a vlastně nechápu, proč to řešíme tady když jsme si to mohli říct z očí do očí stál jsi celou dobu 2 metry odemne :-) no jo lidi jsou fakt divní čoveče já sem zvyklej jednat z očí do očí připadne mi to víc chlapské!
Uživatelský avatar
reaktor
Příspěvky: 1079
Registrován: 15 lis 2006 17:06
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Střelecká videa

Příspěvek od reaktor » 11 čer 2016 15:31

I ty jeden chlape chlapácká. Co bych s tebou řešil, když si mi řek že nechceš být natáčen. To sem tě měl přemlouvat? A vůbec, dál to můžem probrat osobně, je to víc chlapské.
Brokovnice, obrana proti ČERNÉ MAGII

http://www.youtube.com/user/reaktor1300?feature=mhee
mari
Příspěvky: 1043
Registrován: 12 úno 2009 13:43
Bydliště: JČ, Pha

Re: Střelecká videa

Příspěvek od mari » 11 čer 2016 15:58

Uz se tesim na video.
Zatim me kazde video tohoto ochotnickeho spolku moc pobavilo :D
Pravda, nebylo to az tak strelecke video, jak se jmenuje toto tema, ale pobavilo.
Uživatelský avatar
reaktor
Příspěvky: 1079
Registrován: 15 lis 2006 17:06
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Střelecká videa

Příspěvek od reaktor » 12 čer 2016 18:15

Tak video ze závodů v Mokré je zde. Byla to fuška, musel jsem se naučit jak rozostřit obraz. Ještě nikdo to po mě nechtěl.

Ještě bych chtěl napsat, že jsem neměl v úmyslu odhalit kdo je rozšířen na videu, ale sám se práskl na předchozí straně tohoto vlákna.
Více v popisu pod videem.

https://youtu.be/zbdgT-5hSyk
Brokovnice, obrana proti ČERNÉ MAGII

http://www.youtube.com/user/reaktor1300?feature=mhee
pparatkoo
Příspěvky: 83
Registrován: 16 zář 2015 19:03

Re: Střelecká videa

Příspěvek od pparatkoo » 12 čer 2016 19:01

Roztomilé :)
mari
Příspěvky: 1043
Registrován: 12 úno 2009 13:43
Bydliště: JČ, Pha

Re: Střelecká videa

Příspěvek od mari » 12 čer 2016 19:20

No cekal jsem to horsi. Cekal jsem alespon zalozku, nuz lopatku, nebo tak neco. Jen se divi, ze nedostal disc.
Tohle je presne voda na mlyn tem, co by radi videli psychotesty u zbrojaku ;)
Uživatelský avatar
reaktor
Příspěvky: 1079
Registrován: 15 lis 2006 17:06
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Střelecká videa

Příspěvek od reaktor » 12 čer 2016 19:37

No no, zas to nepřeháněj. Takový magor to zas není.Ale je pravdou, že jsem čekal že se bude s rozhodčím hádat o ráně jistoty jak to tu už předvedl o pár stránek dříve. :lol:
Brokovnice, obrana proti ČERNÉ MAGII

http://www.youtube.com/user/reaktor1300?feature=mhee
Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 312
Registrován: 06 črc 2011 17:34
Bydliště: Brno

Re: Střelecká videa

Příspěvek od AREYOU » 12 čer 2016 20:10

reaktor
Krásné video musím tě pochválit. Děkuji ti, žes mi nastavil zrcadlo to sem přesně potřeboval už vím, že před střetem uhýbat mimo terč je nesmysl a budu stát jak zabetonovanej na místě, musím se omluvit za mé špatné návyky prostě když vidím prázdnou zbraň tak přebíjím, ale již vím, že je to špatně to se přece nedělá. Jo taky manipulace u očí je špatně už budu mířit vždy jen před sebe to je lepší hlavně když se střílí teamové akce a jste ve vláčku druhej nebo třetí. A nakonec děkuji žes mi otevřel oči střílet po fyzické námaze co je to za hovadinu pěkně v klidu na pohodičku tak se to má tak se trénuje. jj celé ty roky to dělám úplně blbě :(, ale už vím jak na to tys mi otevřel oči, moooc ale opravdu moooc ti děkuji.
Musím si taky na Glocka přidělat tu natahovací páku (jako máš ty a je to furt Glock není to polo AKčko?), koupím přímotažné pouzdro, taky si neřídící oko zalepím na brejlích záslepkou (to nevím na co je dobré jj abych měl lepší periferní vidění) nebudu si přendávat zásobníky v sumkách (proč taky taková blbost) atp. jj přesně tak to budu dělat :-).
PS vlastní pravidla jsem si nedonesl, a taky sem neměl přání abys mě na videu rozmazal, ale abys mě netočil a nikde to nezveřejňoval. Jediné co z toho všeho nějak nechápu jsou tvoje myšlenkové pochody, ale ani jim rozumět nemusím.
PSS taky si mohl natočit toho člověka co měl na zbrani závadu a 15 minut se nestřílelo neb 5 lidí kolem nevědělo jak mají řešit čtverku závadu, to bylo úsměvné. To po mém kurzu level 1 vědí všichni, ale to přece není nutné umět prostě když mám závadu tak se někdo najde kdo mi to po 15 minutách odstraní jj ideální do boje.
Uživatelský avatar
reaktor
Příspěvky: 1079
Registrován: 15 lis 2006 17:06
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Střelecká videa

Příspěvek od reaktor » 12 čer 2016 20:21

Díky za chválu a jsem rád že si se z videa poučil. :lol:
Brokovnice, obrana proti ČERNÉ MAGII

http://www.youtube.com/user/reaktor1300?feature=mhee
Křapáček
Příspěvky: 632
Registrován: 30 lis 2014 17:11

Re: Střelecká videa

Příspěvek od Křapáček » 12 čer 2016 20:24

Mně se ten poskakovac se svymi pravidly libi bo ma zjevne stavu. Ostatni staticky ansambl na mne pusobi maselne krom toho ze ma kazdy tak 50kg nadvahu.
AGN Vulcan .22 + Burris Timberline
FWB 800FT + Burris Timberline
HW100 FSB .177 + Burris Timberline
Jsem totiz ... Timberlinovej
Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 312
Registrován: 06 črc 2011 17:34
Bydliště: Brno

Re: Střelecká videa

Příspěvek od AREYOU » 12 čer 2016 20:29

Není zač, video je nastříháno docela pěkně. Jen otázečka tu natahovací páku na Glockovi máš proč? S tímto mi někdo dojít na kurz tak ho tam ukazuji jako extra dementa, tak se ptám co tě k tomu vedlo?
Ty vole a ještě ty mířidla, že sis tam nedal optiku :-)
Přílohy
Dementoza.jpg
Uživatelský avatar
reaktor
Příspěvky: 1079
Registrován: 15 lis 2006 17:06
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Střelecká videa

Příspěvek od reaktor » 12 čer 2016 20:41

Už jsem si všiml že si pleteš ozbrojený střet se závody na poppery, ale kdyby jsi byl ty taky tak všímavý, tak bys ve videu viděl, že nemám levou ruku úplně plnou prstů jako ty a tohle mě prostě pomáhá natáhnout závěr pistole. A jestli se posmíváš mému dávnému úrazu, tak mi to řekni osobně. Tohle se mi nezdá dost chlapské :lol:
Brokovnice, obrana proti ČERNÉ MAGII

http://www.youtube.com/user/reaktor1300?feature=mhee
Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 312
Registrován: 06 črc 2011 17:34
Bydliště: Brno

Re: Střelecká videa

Příspěvek od AREYOU » 12 čer 2016 20:44

Promiň o úrazu jsem nevěděl to se ti omlouvám, cítím se trapně. PROMIŃ.
Uživatelský avatar
reaktor
Příspěvky: 1079
Registrován: 15 lis 2006 17:06
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Střelecká videa

Příspěvek od reaktor » 12 čer 2016 22:16

AREYOU píše:Jen otázečka tu natahovací páku na Glockovi máš proč?
Ty vole a ještě ty mířidla, že sis tam nedal optiku :-)
Vola tady ze sebe děláš ty a sám a jde ti to dobře. K těm otázkám bych jen dodal, že to mám protože mi to pomáhá při střelbě a není to zakázáno v pravidlech soutěží kam chodím.

To by bylo, jako by jsi příště jel na závody IPSC v kategorii open a střelcům se posmíval, že mají na pistolích kolimátory, natahovací páky, opěrky pro palec atd. protože při ozbrojeném střetu to bude zavazet.
Jasně že to bude zavazet, ale je to soutěž s vlastními pravidly, stejně jako v mokré. A to přebíjení v mokré ve výšce očí nebyl problém. Problém byl v tom, že jsi mířil nahoru (do stropu) a to je tam jasně slyšet od rozhodčího. Atd. Zbytek věcí rozepisovat nechci. Stejně budeš mlít pořát dokola to cos viděl ty, ne co zaznamenala kamera.

A ještě jednou, pokud by ses sám nepráskl, že na videu co připravju budeš ty, tak bys tu nemusel obhajovat to co děláš. Na videu bys byl rozmázlej a pochybujunže by tě někdo poznal. Ale to ty neumíš. Už jsem to tu nedávno psal. Ty seš tak ukázkově vztahovačnej :lol:
Brokovnice, obrana proti ČERNÉ MAGII

http://www.youtube.com/user/reaktor1300?feature=mhee
Odpovědět